• Zobacz posty od ostatniej wizyty
  • Zobacz swoje posty

Logged in as Anonymous. Ostatnio odwiedziłeś nas

You are not connected. Please login or register

 » Stada » Smoki

Smoki

ForumTematyPostyOstatni Post
Brak nowych postów

Zaschnięta LawaU podnóży wysokich, skalnych, przywodzących na myśl wyrastające z podłoża zębiska gór rozciągają się ogromne pola przykryte grubą warstwą starej, zaschniętej lawy. Lawy sczerniałej niby węgiel, pofałdowanej jak morskie fale i przeoranej wieloma bliznami oraz nierównymi, poszarpanymi szczelinami. Odnaleźć można tutaj dwa rodzaje pęknięć: jedne płytkie, zarośnięte niskimi krzaczkami oraz szmaragdową trawą, drugie głębokie, ciemne jak piekielne otchłanie i prowadzące do magmowych jaskiń.
W tych pieczarach... tych zawiłych, ciągnących się pod ziemią ogromnych korytarzach legowiska swe urządzają dumne Smoki. Pradawne jaszczury, które wieki temu umiłowały te cudowne, surowe obszary i postanowiły założyć tu swe domy, schronienia, jak i wychować tu następne pokolenia. Skrzydlaci zajmują tereny wyższe, trudniej dostępne, nieloty te niższe, nierzadko węższe jaskinie, zaś gady lubujące się w chłodzie schodzą niżej, do grot oddalonych od wygasłych wulkanów, gdzie panuje przyjemny dla nich mróz. Najważniejsze tutaj jest to, iż każdy Smok znajdzie tu swoje miejsce... swój przytulny, bezpieczny kąt.


Moderator: Junior Admini
33Wto Lip 05 2016, 12:00
Lavaalis Xiorituri Jaskinia Lavaalisa
Brak nowych postów

Kanion Snów - CmentarzNajniżej położony w smoczej okolicy teren, który to niegdyś prezentował się jako dumna, pełna życiodajnej wody rzeka wijąca się zygzakiem pomiędzy podnóżami porośniętych zielenią gór. Rzeka, po której ostał się boleśnie suchy, przykryty czarnymi cieniami kanion. Rzeka, której wysokie, pionowe ściany pokryte są spękanymi, kruszącymi się pod najmniejszym naciskiem skałkami. Rzeka otoczona przez postrzępione, nagie skały będące smutnymi, naznaczonymi czasem reliktami oddalającej się coraz bardziej przeszłości. Rzeka, której dno jest stwardniałą, wiekową glinką pokrytą gruzami, nagrobkami i kośćmi.
Po upiornym tym cmentarzysku przewijają się nieustannie różne, w większości niezidentyfikowane dźwięki, które odbijają się nieustannym echem o strome urwiska i chropowate półki. To właśnie te dziwne, napawające dreszczem odgłosy sprawiają wrażenie, jakoby zmarli zakopani w ziemi wołali zza grobów, opowiadali historię swych żyć oraz nadchodzący po nich wieczysty sen. Pewnie to jest powodem, dla którego żywi omijają to miejsce szerokim łukiem i spychają informację o jego istnieniu na samo dno umysłu. Wyłącznie tajemniczy, parający się mistycyzmem Szamani są na tyle odważni - bądź też szaleni - aby zagłębić się w ten krater umarłych snów w celu wysłuchania opowieści plecionych przez zagubione w Świecie Mroków dusze.


Moderator: Junior Admini
00
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek

Zrealizowane tematy [SS]

Moderator: Junior Admini
00

Tematy [0]

TematyOdpowiedziWyświetleńOstatni Post
No message.

Tematy []

  Powrót do góry

 » Stada » Smoki

Moderator : Junior Admini

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Permissions in this forum:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

  • Nowe posty Nowe posty
  • Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
  • Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postów Brak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • Ogłoszenie Ogłoszenie
  • Przyklejony Przyklejony
  • OJEBONGO! OJEBONGO!