Anubi Poszukuje!

Anubi
Dojrzewający



Female Liczba postów : 4

     
Szukam osób chętnych zapoznania się z tą oto wybuchową wilczycą Anubi. Poszukuję przyjaciół którzy wprowadzą mnie w ten niesamowity świat i pomogą stawiać pierwsze kroki. Płeć nie jest ważna.  
Szukam osoby która będzie trwać przy Anubi i nie będzie zważać na jej humorki czy czasem nieodpowiednie zachowanie.
Kogoś kto wysłucha i rozśmieszy. Jako całkiem nowa potrzebuję "Senpai'a" który mi wszystko wyjaśni i pokaże. Oprowadzi po tej intrygującej krainie.
Na razie wrogowie mi niepotrzebni, tym bardziej że jestem bardzo ugodową osóbką. Ale jeśli ktoś naprawdę by pragnął stać się moim nemezis to można by nad tym pomyśleć.

Ktoś chętny?
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Mogę zaoferować Madame Lakeshię - jest takim dobrym duszkiem, więc myśle, że jakoś to będzie. Samotniczka. Chętnie bym nią popisała. Myślę, że udałoby się tym paniom zaprzyjaźnić.
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Mogę zaoferować Marleya. Obecnie doszedł do tego etapu w swoim życiu, że jest dobroduszny i przyjazny, przynajmniej na razie. A w związku z tym chętnie będzie miał przyjaciółkę u boku i równie chętnie otoczy ją opieką.
Sponsored content