You are not connected. Please login or register

Minecraft! Serwer Netherrack.pl

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Minecraft! Serwer Netherrack.pl Empty Minecraft! Serwer Netherrack.pl on Sob Sie 15 2015, 17:31

Arakael

Arakael
Dojrzewający
Minecraft! Serwer Netherrack.pl KTBP2g7
Witajcie. Chciałbym was zaprosić na nowy serwer stawiający na klasyczną rozgrywkę - Netherrack.pl
Nie mamy sztucznych i nudnych eventów generowanych co 30 minut, nie mamy sklepów w których każdy może dorwać diamentowe zbroje za smsy czy innych pierdół tego typu szeroko spotykanych na większości Polskich (no i zagranicznych niestety) serwerach.

Nie silimy się również na sztuczny profesjonalizm typowy dla innych serwerów zarządzanych przez 12 letnich administratorów, rozrzucających rangi za groszowe smsy.
Stawiamy na klasyczną grę, pomimo posiadania sporego modpacka dostępnego w launcherze na naszej stronie (przypomnę - Netherrack.pl )

Co mamy? Kilkanaście modyfikacji, spory płaski teren czekający na mieszkańców, kilka domów zbudowanych przez naszych graczy, nowy system pogody, sporą liczbę żywych trupów i aktualnie jesteśmy w trakcie konfigurowania Mo'Creatures do współpracowania z naszą mapą.
Jak na razie jedynie 10 miejsc wolnych, kiedy już znajdziemy jakby swoją "niszę" i swoich stałych graczy to zwiększymy liczbę graczy (a i serwer znacznie przyśpieszy) jednak bez graczy nie warto będzie tego robić tak że - jeżeli szukasz klasycznej rozgrywki, na modach, z dawnym klimatem, bez dzieciaków w administracji, i z grą kształtowaną przez graczy to zapraszamy, wbrew pozorom żeby dołączyć starczy kilka kliknięć

Wszelkie role plejowanie i inne rzeczy również dopuszczalne, jak gracie zależy od was. Byleby nie zmuszać do tego innych.


___________________________________
Mess with the best
you will die like the rest.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach