You are not connected. Please login or register

Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Empty Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. on Czw Paź 15 2015, 18:30

Ongaku Jiyuu

Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 2w1uur5

Dzięki zgodzie Keina!


Witaj, Drogi Użytkowniku forum! Czy nie zechciałbyś przeżyć wraz z swoim wilkiem ekscytującej przygody przepełnionej tajemnicami, niebezpieczeństwami i przy okazji zagadkami? Kochasz polowania, chętnie zanurzyłbyś kły w zwierzynę? A może chcesz się po prostu oderwać od szarawej rzeczywistości i postawić swój los na jakiegoś MG? Może mógłbyś trafić do kogoś, kto lepiej się na tym zna i ma przy okazji pewne doświadczenie, jednak na razie nie ma żadnego Master Game'a, dlatego śmiem zapraszać do siebie!


  • U mnie nie ma poziomu trudności. Patrzę wtedy tylko i wyłącznie na Wasze informacje w profilu, mając na względzie możliwość zachorowania bądź i otrzymywania obrażeń. Proszę pamiętać, że stworzenie, które nie zgodzi się na żadne rany, nie zostanie przyjęte, a jeżeli zostanie, to z ustalonymi regułami dotyczącymi otrzymywania obrażeń przez MG.

  • No, tak, wszystko fajnie, ale czy moja postać sprosta zadaniom? O to się mój Drogi martwić nie musisz, ponieważ spojrzę na KP oraz przeczytam historię. Uprzedzam, że możesz spotkać różne koszmary sprzed kilku bądź i kilkunastu lat, być może i zostaną wykorzystane Twoje słabości...

  • Trzymając się reguł dotyczących różnicy siły pomiędzy myszą a niedźwiedziem, znacznie trudniej będzie zdobyć miśka niżeli drobnego gryzonia. Wręcz niemożliwe jest, by w pojedynkę zabić ogromnego ssaka, zatem jeżeli chcesz upolować to drugie, musisz mieć towarzysza!

  • Przyjmowanie tego, co ma się zdarzyć, jest strasznie nudne i powoduje zapewne, że userowi nie chce się pisać, bo już wie, co się stanie, jakie rany może otrzymać i tak dalej. Nie przyjmuję czegoś takiego, nie ma planowania wszystkich wydarzeń! MG właśnie są po to, by zaskakiwać, a nie iść według planu :)!

  • Niestety, ale ja tworzę temat, gdyż znowu wyglądałoby to na wszystko zaplanowane. Być może kogoś, kto nie potrafi pisać długich postów uratuję, ale dla innych utworzenie przeze mnie posta może być istnym piekłem.

  • Jeżeli Twoja postać nie pokazuje zbytniego realizmu (tzn. nie boi się niczego, jej twarz jest twarda jak kamień, ma gdzieś to, że jest np. słabsza itd.), potwierdza to u mnie wykorzystanie ostrzejszych metod, czyli zadawaniu większych obrażeń.

  • Proszę Was, ludzie, przecież nie po to wybieraliście atrybuty, by znowu przeginać! Jeżeli ktoś ma "Wiedzę", nie oznacza to, iż na polowaniu jest super-szybki i ucieka przed np. gepardem (co zapewne się nie zdarzy), wytrzymuje ból po oberwaniu bardziej niżeli inni, jest silniejszy o wiele od zwierzyny (np. niedźwiedzia) itd. W przypadku przesadzania możliwość zaistnienia sytuacji powyżej.

  • Zależnie od posiadanej ilości weny, piszę albo krótko, albo długo. Nie da się wręcz zmusić zmęczonej osoby, by napisała ogromny post, dlatego proszę o wyrozumiałość.

  • Mogę prowadzić za jednym razem maksymalnie dwa polowania bądź/i wyprawy.


Dodatkowo oferuję możliwość zamieszania w fabule, np. jakąś niebezpieczną chorobą lub przypadkowym bólem spowodowanym dramatyczną przeszłością. Mogę wpaść w dowolnej chwili, nawet nie będziesz wiedział dokładnie, kiedy, lecz niezbyt często. Albo po prostu jakby diabeł opętał. Pogodę także mogę zmienić, dając np. spadające kamienie z nieba, przypadkowy oraz nietypowy grad bądź śnieg. Wichura także może być :D.

Zgłoszenie powinno wyglądać gdzieś około tak:Uczestnicy:
Typ: (przygoda bądź polowanie)
Cel:
Dodatkowe informacje:BBCode:

Kod:
[color=#33ffff][b]Uczestnicy[/b][/color]:
[color=#33ffff][b]Typ[/b][/color]: (przygoda bądź polowanie)
[color=#33ffff][b]Cel[/b][/color]:
[color=#33ffff][b]Dodatkowe informacje[/b][/color]:


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 15mcoao

Kasai Kiro

Kasai Kiro
Młode
Uczestnicy: Kiro
Typ: Polowanie
Cel: Myszoskoczek (szybka bestyja, no!)
Dodatkowe informacje: Nie będzie mi oczywiście przeszkadzać jeżeli w trakcie polowania zdarzy się coś nieoczekiwanego, lub ofiara maluchowi ucieknie - wtedy jednak grzecznie proszę o zastąpienie ją jakąś 'nagrodą pocieszenia' chociażby znalezieniem jakiegoś ładnego, kolorowego kamyczka XD Nie chcę by Kiruś się zniechęcił i znów się obraził x3
No i jeszcze trochę powydziwiam... chciałabym aby polowanie odbywało się w jakimś 'zabawnym' miejscu... nie wiem jak to zdefiniujesz, ale zdam się na Ciebie ~


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Kid1 Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 3114efcbc4b42a4b61051aca0504062c Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Tumblr_mqrylaKll01rfx24fo1_500

Avatar by FidelaAlbus dA

Szukam dla Kiro mentora, od którego mógłby pobierać nauki i szkolić się na wojownika!
Kiro ma niezwykle wielkie ego i uważa się za lepszego od innych
Jest bardzo naiwny, choć nie zdaje sobie z tego sprawy
Jak to szczeniak jest podatny na wpływy
Lubi mieć jakieś towarzystwo i sam nie jest skory do opuszczania grupy

Ignisea

Ignisea
Dorosły
Oto Twoje polowanie!
Życzę miłej gry :).


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Zj6jir

Kankami

Kankami
Dorosły
Uczestnicy: Kankami, Isao Natsu, Kein
Typ: Przygoda (zwana ,,Wyprawą Kankami i jej nowej drużyny po artefakt z terenów Watahy Wiatru" bo krótszych tytułów nie było XD)
Cel: Jeden ze starych artefaktów należących niegdyś do smoka Mareeta ~
Dodatkowe informacje: Większość opisałam na pw, ale teraz należałoby uzupełnić tamten opis ~ Chciałabym aby wydarzenie odbywało się na terenach Watahy Wiatru (ale tak umownie, czyli w sumie znów masz miejsce do wymyślania XD), a co do reszty... zarówno pogoda jak i to co drużyna Kan spotka na drodze, a nawet sam artefakt pozostawiam w Twoich rękach - w czasie ich przygody na pewno wpadniesz na jakieś pomysły, które będą pasować do tej trójki charakterów. Oczywiście chciałabym aby ten artefakt był bajerancką sprawą (choćby np. w połączeniu z pozostałymi 5 jeżeli Kan je kiedyś zdobędzie) i jestem skłonna się nieźle dla niego namęczyć, wiesz - dużo wysiłku, ale i spora nagroda x3 Albo i nie... jak wyjdzie tak będzie XD I jeszcze chcę tylko zaznaczyć, że o ile Kankami i Kein to starzy dobrzy znajomi i zapewne pójdą tam razem to Natsu dopiero poznają (albo przynajmniej Kan) więc muszą wpaść na niego nijako ,,przypadkiem". Reszta zależy już tylko od tego co tam nawymyślamy ~
I jeszcze raz dzięki, że się zgodziłaś! ;3


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Commission__shimmersnap_by_silverdeni-d5zeomr

Avatar by SilverDeni dA

Cechy charakterystyczne Kan w relacjach międzywilczych:
Zacznie rozmowę z KAŻDYM, kto tylko jej się nawinie
Nigdy nie chowa urazy i nie zawsze łapie, że została obrażona
Jest strasznie szczera, bezpośrednia i pyta wprost o wszystko co ją interesuje
Uwielbia bez przerwy gadać - najlepiej o wszystkim^^

Ignisea

Ignisea
Dorosły
*klik*

Miłej gry!


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Zj6jir

6Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Empty Przygoda on Wto Maj 24 2016, 20:48

Renamer

Renamer
Dorosły
Uczestnicy: Renamer

Typ: Przygoda

Cel: Przeszukiwanie jakis starych ruin w poszukiwaniu jakiegoś ważnego artefaktu, a przy okazji wzbogacenie swojego skarbca

Dodatkowe Informacje: Nie pogardze daniem w kość Renamerowi czy tez spodkaniem jakiegoś towarzysza dla niego


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 34e98c6

Obrazek zrobiony przeze mnie w grze Dragon Maker ~ Doll Divine

Owachinashi

Owachinashi
Dorosły
Uczestnicy: China, Testament
Typ: Adventure Time! : D Znaczy przygoda. xd
Cel: China chce dotrzec w gory, a ja chce, zeby znalazl sobie cos, co pomogloby na jego pamiec. xD Test idzie z nim, zeby go zaprowadzic w gory, no i zeby sie biedak nie zgubil. Xd
Dodatkowe informacje: Wszystko pozostawiam tobie, ale naprawde chce, aby zdobyl cos na polepszenie pamieci. xD


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 1mK8O02
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. AkYau4m

Ongaku Jiyuu

Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 15mcoao

Madame Lakeshia

Madame Lakeshia
Dorosły
Uczestnicy: Madame L.
Typ: przygoda
Cel: może zdobyce jakiegoś itemu? Chcę, po prostu, urozmaicić żywot tej postaci.
Dodatkowe informacje: Pracuję. Po pracy nierzadko padam i zasypiam. Stąd pisać mogę rzadziej i/lub krócej. Jeśli jakkolwek Ci to przeszkadza - zrozumiem, jeśli mne odrzucisz.


___________________________________
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Ei9H2Tx

Kejn

Kejn
Latający Doświadczony Łowca
Admin
Uczestnicy: Ino Kejn.
Typ: Przygoda, przygoda..!
Cel: Znaleźć kogoś kto będzie mógł przywołać ducha ojca tej postaci.
Dodatkowe informacje: Chcę żeby była walka, mniej główkowania bo do tego się nie nadaje ta postać. Długa, obojętnie jak zbudowana przygoda, byleby przez jakieś opuszczone tereny, cokolwiek. No i poprosiłbym o jakąś łzę. coś żeby w końcu też i on poczuł.

11Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. Empty Re: Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. on Pią Paź 14 2016, 16:38

Nadia

Nadia
Dorosły
Uczestnicy: Vincent z Okruszkiem
Typ: Rycerska Przygoda!
Cel: Nabycie umiejętności rycerskich. Ratowanie dam. Zabijanie smoków. Jadanie obiadów z królami. Odkrywanie skarbów. Jeszcze więcej ratowania dam. I może paczka żelków?
Vincent chce coś zdziałać w życiu. Sprawdzić się. Dajmy mu szansę! Nieważne, co spotka na drodze, i tak będzie fajnie. I będzie miał okazję nauczyć się walki i strategii, by później startować na Woja.
Dodatkowe informacje: Zabijanie smoków to chyba rasizm... Jeśli się jakiś pojawi, proszę żeby był zły. Vincentowi to obojętne, ale ja raczej nie chcę, żeby mordował świeżo wyklute pisklęta.

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach