Ekhem! Ekhem!

Mattias
Młode

Mattias


Liczba postów : 84

     
*puk puk*

Mattias to przeuroczy, szczeniak. Jego rodzice wysłali go po "niebieski kwiat z kolcami" który miał uratować legowisko przed suszą. W rzeczywistości w brutalny sposób się go pozbyli. Oczywiscie Matt nic nie rozumie.
Mattias w obronie przyjaciół, mimo młodego wieku, jest w stanie poświęcić życie. W skrócie; Nieśmiały sympatyczny przylepa na całe życie.

Szukam w sumie każdego.
Licze na waszą wyobraźnię.
Risu
Dojrzewający

Risu


Male Liczba postów : 61

     
Zgłaszam się ochoczo z dwiema propozycjami! XD

Pierwsza to Risu - miły, poukładany młodzieniec, może trochę tchórzliwy, ale oddany i bardzo pogodny - dopiero przybył do krainy, ale orientuje się trochę w świecie i szuka towarzystwa ~
Druga to Meitiana - Dorosła wadera, była Beta w górskiej watasze, obecnie samotny włóczykij, który przez brak obowiązków, do których była przyzwyczajona dostaje lekkiego doła. Raczej poważna, umie walczyć i jest o wiele bardziej doświadczona niż młodzieniaszek u góry. Może przydałaby jej się zmiana towarzystwa na kogoś o bardziej żywiołowym charakterze?
Oboje lubią szczeniaki, choć każdy w nieco inny sposób XD Risu traktuje je trochę jak młodsze rodzeństwo, którego lubi słuchać, a Meitiana bardziej jak dzieci, którymi trzeba się opiekować.

Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz ~
Jakby co każdą z tych postaci mogę się wybrać na wyprawę czy polowanie ;3
Mattias
Młode

Mattias


Liczba postów : 84

     
To może Meitiana? Napisz gdzieś a ja dołącze.
Meitiana
Dorosły

Meitiana


Female Liczba postów : 178

     
Zaczęłam tu x3 Duża Wieś
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Moze chcesz mojego zywiolowego i wesolego Natsu na przyjaciela? :3 Tez jest szczeniakiem xd
Mattias
Młode

Mattias


Liczba postów : 84

     
Okay Napisz gdzieś pierwsza a ja dołączę
Natsu
Młode

Natsu


Male Liczba postów : 142

     
https://wilki94.forumpolish.com/t109p120-polana-pelna-kwiatow#28218 <- pisaj tutaj :3
Sponsored content