You are not connected. Please login or register

Wzdłuż doliny słychać pieśń, gdzieś dusza błąka się. Zgubiła się, czy szuka wciąż? A może to Ty, jesteś nią...

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Berendar


Dojrzewający
Admin MG
Każdy ma swój początek, lecz nieuchronnie może spotkać koniec swego żywota. Lecz jeśli śmiałku jesteś odważny, to spróbuj walczyć przeciw nieznanemu bytowi, który został zesłany przed Twe oblicze. Czy marny koniec twój nastanie, czy w blasku  chwała przez wieki niezliczone? Wybieraj... czas nagli...

Dotarłeś w końcu... na rozstaju dróg zdecyduj, którą ścieżką udać się zamierzasz. Każda z nich swe trudy ma, lecz i znajdziesz tam niejeden skarb. Czy wytrwasz? Nikt nie wie, zdecyduj sam za Siebie. Bo jeśli przeliczysz siłę swą, to anioła spotkasz niechybnie w czarnym całunie, mierzącym osobę Twą pustym wzrokiem wnikającym w głębie.

Me zadanie jest proste, rozrywkę Ci zapewnić, lecz to od Ciebie zależy, jak się wszystko pokręci. Prosto nigdy nie ma, nie wszystko złoto co się świeci. Pamiętaj jednak, łatwo wpaść w me łapska, zagubić się w odmęty, gdzie nikt nie wspomni Twego imienia... czekam tutaj... czekam!

Jako Mistrz gry mam i swój klimat, lecz Ty wybierasz przygodę, podróż, miłość, przyjaźń. Co chcesz, ja dostosuję każdy szczegół do Ciebie. Jedna zasada, czytaj ze zrozumieniem, jeden szczegół przesądzi o losie twym i tym dobrym i tym złym. Moją domeną jest horror, lecz jeśli zechcesz coś spokojniejszego to problemu nie widać chyba, że Ty go stwarzasz, wtedy można połączyć kilka aspektów, by całość uzyskać.

Zakres mych działań różnoraki od polowań poprzez opowieść maści wszelakich.

Podołasz czy w cieniu się schronisz?

Zgłoszenie

Zgłoszenie się, nie trudne jest. A prosta rzecz to wykonania jest. Przygotuj sobie szablon ten, wypełnij, a przygoda zacznie się.

Typ klimatu: Tutaj wybierz czy łagodnie ma się toczyć, czy też krwawo zewsząd broczyć. Czy sielanka ów, czy rzeź. Ty zlecenie wybrać chcesz.

Użytkownik zgłaszający się, musi podać czy to ma być klimat grozy, horroru czy innych typ, gdyż od tego zależy ilość losowych zdarzeń i rodzaj scenerii.

Rodzaj dziejów opisanych: Historia twa spisana jest, okryta chwałą czy może nie. To ty wybierasz ścieżkę swą, zapomną lub wspominać będą Cię.

Zgłoszenie musi mieć jasno postawione czy to ma być polowanie, przygoda czy losowo wybrane zdarzenie, które można nazwać sandboxem. Lecz nie ograniczam tutaj wyboru do jednego, można przeplatać fabułę.

Cechy: Długa wędrówka czeka cię, przez doliny, góry zawiodę Cię. Do kraju dziadków Twych. Droga długą bądź krótką może być, lecz dotrzesz każdą z nich.

Należy zawrzeć odpowiednie cechy przygody, czy chce się zwartą akcję, łamigłówki, wyzwania, walkę. Takie punkty należy tu zawrzeć.

Oczekiwania: Spodziewałeś się łatwości cały czas, lecz w pułapkę wpadłeś już nie raz.

To od Ciebie zależy czy przygoda będzie naszpikowana pułapkami, a może spodziewasz się coś odkryć, wszelkie pomysły możesz tutaj wpisać, lub opisać co to ma być. Jak się to ma zacząć, skąd wyruszysz. Czy chcesz zarobić trochę grosza (kości).

Uczestnicy: Ile was jest, ilu zostanie. Jeden czy wielu skończy właśnie marnie?

Należy określić liczbę uczestników, nie ma ograniczeń. Lecz jeśli przygoda jest otwarta, można postawić warunek ograniczający możliwość dołączenia w każdym momencie do danej ilości.
Ostatnio zmieniony przez Berendar dnia Pią Kwi 01 2016, 13:41, w całości zmieniany 1 raz

http://www.marian021093.deviantart.com

Wardress

Wardress
Latająca Doświadczona Beta Nocy
Wardress Dara Sindbai - by zdobyć sławę i odzyskać swoje stado.

Uczestnicy: Wardress
Typ: Przygoda
Cel: Zarobek
Dodatkowe informacje: -Ostatnio zmieniony przez Wardress dnia Czw Mar 31 2016, 22:33, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Formularz)


___________________________________
Etsureki:
Szczenię -> dojrzewający -> dorosły ->
Alfa Watahy Nocy -> dojrzały wilk ->
Pomocnik w watasze ->
Wilk doświadczony MG Admin ->
Beta Watahy Nocy MG Admin ->
Alfa Watahy Nocy MG Admin ->
Alfa Watahy Nocy MG ->
Dorosły -> Latający Wilk ->
Latająca Doświadczona Beta Nocy.


Partner: Druga młodość  [...12 lat to już stara wilczyca...]
Ciąża: Nie.


Latam!


< Las kryształowej pieśni
> Niedźwiedzia grota
< Miejsce dla samotnych

Asgore

Asgore
Dorosły
"ów" odmienia się przez przypadki. Łamiesz mi serce! ;-;


Uczestnicy: Asgore
Typ: Chyba jednak wyprawa.
Oczekiwania: Oczekuję, że mnie zaskoczysz. Lubię niespodzianki. Zakładanie wszystkiego z góry i wpisywanie we właściwe pola formularza psuje zabawę. Więc przyjmijmy, że celu, cech, rodzajów i innych udziwnień po prostu nie ma. No, może jedno - spróbuj nie zabić. ; )

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach