Newika

Newika



Liczba postów : 6

     
Imię:
Nie znasz mnie jeszcze? Naprawdę? -> Newika.
Pseudonim:
Mów mi w skrócie, po prostu... -> Newi, lub Nawi.
Rasa:
smok latający -> smok wichru
Wiek:
Ledwo co dorosłam, serio! -> Dojrzewająca
Orientacja:
Hetero.
Ranga:
Dojrzewający
Historia:
Jesteś smokiem, smokiem rozumiesz?
Może jej historia nie należy do tych najciekawszych, może wcale Cię nie zainteresuje... Kto to wie?
Newi urodziła się w małym stadzie, prawdopodobnie liczyło ono około... Ach, kto by się tam przejmował liczbami? Ważne to, że nie było ich dużo.
Stadem rządził najpotężniejszy ze smoków, a ściślej mówiąc wuj smoczycy. Całe stado, wraz z ojcem i matką naszej bohaterki pragnęło samca, który mógłby przejąć tron, to też nie specjalnie ucieszyli się na wieść o płci przeciwnej. Trudno, jak trzeba to trzeba.. Postanowili wychować ją na strasznego, potężnego smoka. Newika jednak od samego początku nie wykazywała przerażających cech.
Miała dość, ileż można wytrzymać jeśli słyszy się wokół siebie tylko " Nie, masz być okrutna! " " Nie tak, źle! "
Uciekła, po prostu uciekła. Myślicie, że nie była goniona? Ha, wszyscy najlepsi lotnicy rzucili się za nią w pogoń. Przecież nie można sobie tak po prostu odejść! Na szczęście dla Nawi nie złapali jej, znana ze swej szybkości zdążyła zbiec.
Charakter:
Masz być groźna, groźna i przeraźliwa! Nie, nie tak! Bądź okrutna!
Mimo tych wszystkich wydarzeń nie dała się zwieść na ścieżkę zła. Szalona, zwariowana, przyjazna nastolatka.
Z wszystkimi chciałaby się przyjaźnić, na gwałt poszukuje towarzystwa. Nienawidzi samotności i kiedy trzeba potrafi powiedzieć rozmówcy co o nim myśli. Czyli po prostu, jest wygadana! Źle? A może dobrze? Sami się przekonajcie!
Ekwipunek:
Naszyjnik z różą.
Atrybut:
Szybkość
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Akcepcik! Tylko proszę o zwiększenie wieku o kilkanaście lat, gdyż smoki osiagaja dojrzałość znacznie później. Życzę miłej gry :).