You are not connected. Please login or register

Renamer

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Renamer on Wto Maj 24 2016, 14:35

Renamer

avatar
Dorosły
Imię

Ren-Amer
Mów mi Królu

Rasa

Skrzydlata jaszczurka nie widać?
Smok latający ognisty po prostu Dragus umiem chodzić na tylnych łapach jak ludzie ale jestem potężniejszy mądrzejszy i przystojniejszy!

Wiek

Więcej niż zębów w paszczy sam już nie pamiętam.
Około 500 mniej więcej
Dorosły

Orientacja

Wszystko byle by mnie wielbiło
Biseksualny

Ranga


Będę władcą całego wszechświata, a w szczególności twoim
Dorosły

Historia

Veni, vidi, vici. Albo może tak: wyklułem się, zmiażdżyłem i podbiłem! Taaak to jest too! Wyklułem się w sercu wulkanu, capiło tam niemiłosiernie więc wylazłem z niego i zacząłem świecić tymi paskudnymi niebieskimi łuskami. Byłem mały więc nie umiałem jeszcze latać. Zaszyłem się w lesie gdzie uczyłem się polować i ogólnie żyć na całego zaczynając od pożerania jaszczurek i jakiś gryzoni i robali. Moje posiłki rosły wraz ze mną króliki, borsuki, dziki, jelenie, żubry ludzie aż w końcu całe stada krów i wioski. Oczywiście wśród swoich jestem pośmiewiskiem, wybrykiem natury! Jaki normalny szanujący się porządny obywatel smoczej społeczności widział Ognistego o niebieskich łuskach. Zażywając comiesięcznej kąpieli w lawie świece jak psu jajca! No bo jak to wygląda niebieski jaszczur pływający sobie żabką w ognistej gęstej lawie. Kilku ognistych mnie wyławiało pewnego razu i kazało zbadać się na głowę. Bezczelni głupcy wzięli mnie za wodnego. MNIE! I dlatego pożałowali tego... wszyscy pożałowali, że się ze mnie naśmiewali i jeszcze cała reszta pożałuje albowiem niezmierzony jest gniew władcy wszechświata Renamera! Muahahahaa.... Ehem ehem (krztusi się) Musze ograniczyć palenie to niszczy płuca. Ale wracając do tego co najważniejsze (mała podpowiedź chodzi o mnie). Łaziłem po tym latałem po świecie, jadłem, kulturalnie udowadniałem swoje racje (obrywał lub odgryzał głowy), przyznawałem racje zmarłym (tym którym przed chwilą oderwał/odgryzł głowę), znów jadłem porywałem księżniczki, paliłem wioski. Uwielbiam jak po tym wieśniacy przychodzą wykrzykiwać moje imię i mnie wielbić rzucając jeszcze pochodniami i widłami na moją cześć. I tak dalej bez zmian nieraz zdarzy mi się pogadać z wilkami. (Im więcej wyznawców tym lepiej)

Charakter

Jak możecie się domyślić jestem bardzo miłym skromnym głoszącym pokój pieszczochem, który brzydzi się przemocą. Uwielbiam być w centrum uwagi i mieć masę wyzna... Przyjaciół bo przecież o przyjaźń tu chodzi albowiem wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami. Jedni smakują lepiej inni zwiększają cholesterol i powodują, że tyję w bioderkach. No cóż nie mnie oceniać wszystkich i tak równo spali ogień.

Ekwipunek

Jestem goły i wesoły ha ha...
Parę kości na start

Coś więcej

Hmm... sprawię, że staniesz się nieśmiertelny w zamian za twoją dusze. Czytaj drobny druczek przy podpisywaniu cyrografu gdyż każda transakcja niewłaściwie przeczytana zagraża twojemu życiu bądź zdrowiu.

Atrybuty

Moim atrybutem jest to że jestem nie ma na świecie przystojniejszego, potężniejszego, mądrzejszego i skromniejszego gada ode mnie. Jestem wszechpotężny, wszechwiedzący i wszechobecny!
Siła

Zobacz profil autora

2 Re: Renamer on Wto Maj 24 2016, 17:24

Ongaku Jiyuu

avatar
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca
Akcepcik c:!

Miłej gry życzę!

Przeczytaj to na dole:

Czytaj

Nie przestawaj!

O, smok potrafi chodzić na tylnych łapach!

Czy chodzi cały czas na nich?


___________________________________
Zobacz profil autora

3 Renamer on Wto Maj 24 2016, 17:35

Renamer

avatar
Dorosły
Nie widzę tego na samym dole ;P


___________________________________


Obrazek zrobiony przeze mnie w grze Dragon Maker ~ Doll Divine
Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach