You are not connected. Please login or register

Huckleberry

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Huckleberry on Sob Cze 11 2016, 09:58

Huckleberry

avatar
Dojrzewający
Imię: Huckleberry
Rasa: -
Wiek: 3 lata
Orientacja: Biseksualny
Ranga: Dojrzewający

Historia:
Urodził się daleko stąd, w krainie, która nie miała nazwy, bo zawsze zwana była po prostu 'domem'. W miejscu tym, była tradycja, że każdy basior, bo osiągnięciu 1 roku życia, musi przejść przez próbę walki. Huckle jednak, jak wiadomo albo i nie, w walce był zupełnie bezużyteczny, bo brakowało mu nie tylko mięśni, ale miał także zabójczą dla otoczenia koordynację ruchową. Dużo bardziej interesował go otaczający ich świat, nowe odkrycia, nowe horyzonty.
Dzień przed próbą walki, wraz ze swoim przyjacielem uciekł z krainy i ruszył przed siebie. Podróż była długa, bo aż dwuletnia (on nie liczył i uważa, że podróż trwała lat 7). W trakcie przyjaciel zmarł, a Berry musiał odkrywać resztę świata samemu. Ostatecznie trafił tutaj.

Charakter:
Berry to spokojny, pogrążony w swoim świecie samiec. Nawet w jego wczesnym dzieciństwie, wilk wykazywał ogromne pokłady wyobraźni, czyli zdolność do wyobrażenia sobie najbardziej szczegółowych, bogatych i realistycznych rzeczy w głowie. Huckle jest jednak niewątpliwie bardzo zamknięty w sobie. Sprawia wręcz wrażenie, że już dawno zamieszkał w swoim starannie ukrytym, subiektywnym świecie. Największą i najbardziej tendencyjną pasją wilka jest odkrywanie nieznanych zasad, przepisów i ukrytych światów. Największą radością według niego jest "radość odkrycia". Paradoksalnie jednak, ten wielki racjonalista jest jednocześnie podatny na parapsychologiczne doświadczenia, wizje i stany mistyczne. Pod swoją nieśmiałością i ascezą, Berry ukrywa narcyzm. Co jednak ciekawsze, ma zaburzone myślenie o samym sobie. Uważa, że ma 8 lat i że jest dużo mądrzejszy niż wszyscy wokół myślą, że jest. Czym w końcu jest doświadczenie 2 latka przy doświadczeniu kogoś niemal 4 razy starszego? Wilk utrzymuje, że w wieku 2 lat, jego ciało przestało się starzeć, ale wszystko inne jest na znacznie innym poziomie. Bynajmniej nie kłamie, z pewnością nie sam przed sobą, gdyż jest o tym święcie przekonany.

Ekwipunek: 50 kości
Coś więcej: ni
Atrybut: Wiedza

Zobacz profil autora

2 Re: Huckleberry on Sob Cze 11 2016, 10:59

Ongaku Jiyuu

avatar
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca
7 zdań, ale niechaj będzie, przydałoby się trochę rozpisać historię, jednak zdania i tak są złożone, zatem...

AKCEPT!

Jednak w międzyczasie proszę o drobne uzupełnienie historii - tak po prostu dla otrzymania 10 zdań c:.


___________________________________
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach