You are not connected. Please login or register

KP Uty

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 KP Uty on Wto Cze 21 2016, 21:18

Uta

avatar
Dojrzewający
Imię: Uta
Rasa: smok wietrzny
Wiek: 3 lata
Orientacja: Homoseksualna
Ranga: Dojrzewający
Historia: Uta nigdy wcześniej nie żył na wolności. Urodził się w niewoli, tak jak jego rodzice. Posiadał rodzeństwo, które było od niego większe. Nie wiadomo z jakich powodów, ale on był najmniejszy ze wszystkich. To spowodowało brak zainteresowania ze strony rówieśników, rodziców i ludzi. Smoczek czuł się odrzucony, przez co chował się po kątach, by nie sprawiać problemów. Z czasem dojrzewania zauważył, że starsze smoki jak i te w jego wieku zaczęły znikać. Nie wiedział czemu, do czasu. Pewnego dnia siedział sam w dużym pomieszczeniu obitym ciemnym drewnem z dwoma innymi smokami będącymi w podeszłym wieku. Do pokoju wkroczyło dwoje ludzi. Jako iż Uta jest mały, to mimo swojego barwnego umaszczenia schował się przed nimi w kącie, gdzie praktycznie był niewidoczny, gdyż nie było tam dużego dostępu światła. Czekał, słysząc kroki odbijające się echem. Nagle wszystko umilkło. Wytężył słuch. Czas się niemiłosiernie wydłużał. Sekunda była jak minuta, minuta jak godzina. Czekał na jakikolwiek odgłos. Nie wytrzymując nieznośnej ciszy, odwrócił się w czasie, gdy padły strzały. Zatkał łapkami pyszczek, powstrzymując się od pisku przerażenia, a z oczek zaczęły mu powoli spływać łezki. Jedyne co zobaczył przez zamazany obraz, to martwych przedstawicieli swojego gatunku osuwających się na podłogę w kałuże krwi i ludzi wychodzących z pomieszczenia. Nieświadomie zostawili uchylone drzwi. Mały Utuś wybiegł stamtąd tak szybko jak potrafił, jednak po przekroczeniu progu zatrzymał się oślepiony światłem. Gdy odzyskał wzrok, zobaczył wokół siebie ciała. Smocze ciała. I rodziców i innych. Załamał się, ale wiedział, że jak najszybciej musi stamtąd uciec. Unikając wszystkiego i wszystkich wskoczył do pobliskiego lasu i wzniósł się w powietrze. Podróżował tak aż do teraz, gdzie znalazł się w obcej dla niego krainie.
Charakter: Uta jest wrażliwy, uroczy, kochany i czuły, ale też strachliwy, łatwowierny, czasem buntowniczy. Jeden wielki kłębek emocji, uczuciowy, łatwo wybaczający. Z racji młodego wieku łatwo też go zawstydzić.
Ekwipunek: 50 kości, przytulanka jakiegoś dziecka schowana pod piórami do której się przywiązał i pastelowo różowy kołczan prawilności ( biodrówka)
Coś więcej: Nie pociągają go dziewczyny gdyż wszystkie go okłamywały i kiedyś zakochał się w jednym z młodych smoków. Jednak nic z tego nie wyszło gdyż odkryto tą tajemnicę i go wyśmiano. Nie nie zmienia to faktu że woli chłopaków.

Atrybut: Charyzma

Zobacz profil autora

2 Re: KP Uty on Wto Cze 21 2016, 21:47

Ongaku Jiyuu

avatar
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca
Miło jest widzieć kolejnego smoka w Krainie!
Akceptuję!
Miłej gry życzę :).


___________________________________
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach