You are not connected. Please login or register

Kushuka

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Kushuka on Sob Lip 30 2016, 01:16

Kushuka

avatar
Dorosły
Imię: Kushuka, z Suahili kropla
Rasa: Wilk
Wiek: 4 lata
Orientacja: Hetero
Ranga: Dorosły
Historia: Gdy był jeszcze małym brzdącem w miejscu, którego nazwy nie pamięta często się gubił. Jednak przez swoje niemałe szczęście zawsze wychodził z tego bez szwanku.
Jego rodzice, dwójka rodzeństwa i on prowadzili  osaidły tryb życia co Kushuce niezbyt się podobało. Z tego powodu często uciekał by poznać bliskie okolice, cała jego rodzina nie była z tego powodu zadowolona i często podczas rozmów chamsko odpyskiwał ( i dlatego tak sobie to ,,wyćwiczył) .
Pewnego dnia troszkę się zagalopował i w pewnym momencie zobaczył, że jest w okolicy, której naprawdę nie zna.
Wył i chodził w kółko co nic nie dało, nadal nie mógł znaleźć domu i jego rodziny, wiec uznał, że skoro i tak jest daleko to wyruszy w świat na poszukiwanie przygód.
Ruszył w siną dal, jednak po dniu wędrówki jak zwykle już mu się nie chciało. Był zdruzgotany, taka podróż dla wilka ,,osiadłego" to niezbyt fajna zabawa.
Po pewnym czasie przyzwyczaił sie, dzięki swojej otwartości poznał wiele stworzeń, jednak dzięki swojej chamskości też sporu nieprzyjaciół. Pewnego dnia szczęście znowu się do niego nie uśmiechnęło, wypaplał coś nie tak do innego zwierza i ten wściekły zaczął go gonić. Kushuka, gdyż był bardzo szybki, uciekł mu. Jednak w pewnej chwili zauważył, że dotarł do tego miejsca. No i znowu się gdzieś usadowił.
Charakter: Jest mało poważnym wilkiem, który jest aż zbytnio otwarty, często przeradza się to w chamskość. Ma spore poczucie humoru, jednak lubi też czasami komuś poprzeszkadzać (ma też dziwny i głośny śmiech). W krytycznych momentach potrafi zachować trzeźwy umysł, umie też być miłym i porządnym wilczkiem.
Ekwipunek: Biedak/Brak
Coś więcej:

Atrybut: Szybki (jak sto pięćdziesiąt)

Zobacz profil autora

2 Re: Kushuka on Sob Lip 30 2016, 01:31

Ongaku Jiyuu

avatar
Dojrzewający
Admin MG Przedsiębiorca
Wreszcie jakaś nowa mordeczka w Krainie! KP ładne, schludne, nie mam żadnych zastrzeżeń. Trzymamy kciuki, iż wprowadzisz trochę zamętu w te strony, misiek!

Akceptuję!
Miłej gry życzymy!


___________________________________
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach