Odśnieżamy ścieżkę!

Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Pewnie wiele trochę parę kilka osób mnie kojarzy, coś im świta w głowie patrząc na mój av - albo i nie -, a dlatego że tutaj wracam, najchętniej na jak najdłużej, postanowiłam założyć taki temacik, kulturalnie się przywitać i znaleźć kogoś do wspólnego szwendania się po krainie.

Mój pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) na forum prezentuje się pod datą 24 października 2010 roku. Wtedy też ktoś przejechał mi psa i los chciał, żebym znalazła skrawek internetu o takiej tematyce, którą lubię. Dzięki temu w podstawówce nie miałam problemów z pracami pisemnymi, ani nigdy później ^^

Moje serce należy do tej artystycznej części. Śpiewam, rysuję, tańczę, uprawiam dużo sportu, piszę opowiadania. Chodzę do 1 liceum na mat-fiz, moja dusza krwawi, to przekracza wszelkie normy moralne... cóż poradzić. Rozwijam się  lewą półkulą, a teraz ruszyłam i dupsko prawej. W każdym bądź razie, umysł ścisły ze mnie żaden ;-;

Co jeszcze mogę powiedzieć... "historyczne" konta pewnie nadal istnieją i toną w kurzu, ale wolę być kojarzona tylko i wyłącznie z Cometą. Na razie jest to bardzo ogarnięta postaćXD

Cześć i czołem!
Nadia
Dorosły

Nadia


Female Liczba postów : 84

     
Ohayo, witaj ponownie : D
Pamiętam, oczywiście. I do szwendania się też jestem chętna. Jeśli chcesz, zapraszam na fabułkę z Nadią na Placu Wybawców (plac handlowy).
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Aktualnie forum zostało pochłonięte przez pustkę i niezbyt jest z kim pisać, więc chętnie. Zaraz będę. Biegusiem c:
Sponsored content