You are not connected. Please login or register

 » Początek » Karty Postaci » Inne » A'lel

A'lel

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 A'lel on Sro Cze 18 2014, 15:51

A'lel

avatar
Bóg Nocy
Imię: A'lel
Rasa: Wilk
Wiek: 4 lata
Ranga: Dorosły
Historia: Wilk urodził się daleko od tego miejsca. Jego rodzice byli samotnikami, starali się w nim również wszczepić poczucie własnej wolności. Nie udało im się. Źle się czuł sam. Jego kontakt z rodzicielami również do tych najlepszych nie należał. Pewnego razu basior postanowił coś z tym zrobić i przeciwstawić się nim. Buntowniczy duch w nim drzemał od samego poczęcia. Pragnąc uciec nie udało mu się. Ojciec jego skutecznie go dopadł i w szale agresji chciał go pogryźć. Młody wtenczas jeszcze A'lel starał się bronić, nie dopuścić do tego. Niestety, sam przyczynił się do strasznego czynu. Uniósł kły na napastnika i wgryzł mu się w szyję. Nie spodziewał się, że może być wystarczająco silny do tego jak i zdolny. Dopiero po chwili zdał sobie sprawę co zrobił po tym jak jego matka przyszła na miejsce tej tragedii. Ze łzami w oczach chciał ją przeprosić. Wygnała go, jego własna mama.
Uciekał jak najdalej potrafił. Biegł wytrwale przez połowę dnia aż z wyczerpania padł pod ogromnym drzewem. Sapiąc ciężko uśmiechnął się krzywo. Podobało to mu się. Zaczął się śmiać aż ślina zaczęła kapać mu z pyska. Był wolny, wreszcie nie podlegał nikomu. Mógł wybrać gdzie będzie, gdzie będzie żył. Wstał. Powolnym, pewnym krokiem szedł przed siebie. Dotarł tutaj wraz z zaćmieniem słońca.
Charakter: Jest okrutny. Lubi patrzeć na cierpienie innych. Jednak z drugiej strony drzemie w nim ogromna dobroć, chęć pomagania innym w potrzebie. Nie lubi słabeuszy, uważa ich za idiotów. Nie posiada uczuć praktycznie. Zawsze jest chłodny i smutny. Jednak jak widzi kogoś w potrzebie stara się mu pomóc. Wyjątkiem jest przypadek z krwią, właśnie kiedy ona się pojawia zamiast pomóc komuś siada obok i patrzy na jego ból. Nie lubi światła, zawsze mruży oczy i się wkurza na nie, dlatego stara się spać za dnia.
Ekwipunek: Nic poza pięćdziesięcioma kośćmi.
Coś więcej: Nie lubi światła.

Atrybut: Siła

Zobacz profil autora

2 Re: A'lel on Sro Cze 18 2014, 19:53

Akcept.


___________________________________


The road I walk is paved in gold
To glorify my platinum soul
I'll buy my way to talk to God
So he can live with what I'm not.

The selfish blood runs through my vains
I gave up everything for fame
I am the lie that you adore
I feed the rich and fuck the poor.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

 » Początek » Karty Postaci » Inne » A'lel

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach