You are not connected. Please login or register

Wendigo

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wendigo on Sob Cze 21 2014, 13:07

Wendigo

avatar
Dorosły
Imię:

Wendigo.

Rasa:

Wilk.

Wiek:

4 lata.

Ranga:

Dorosły.

Historia:

Nic nadmiernie ciekawego czy zaskakującego, jego historia nie różni się zbytnio od dziejów innych stworzeń. Urodził się w stosunkowo niewielkiej watasze, gdzie żył większość swego życia. Nie wyróżniał się w żaden szczególny sposób, był miły i zawsze skory to pomocy. Pewnego dnia, gdy jego matka poważnie zachorowała, postanowił wyruszyć w drogę, by znaleźć antidotum. Były nimi liście rośliny rosnącej jedynie w ekstremalnych wysokościach, więc czekała go naprawdę długa wędrówka.
Wszystko przebiegało stosunkowo dobrze, gdyby nie jego napadające od czasu do czasu silne bóle głowy, które sprawiły, że zboczył ze ścieżki. Po jakimś tygodniu prób odnalezienia właściwej drogi poddał się, zagrzebał wszystkie wspomnienia o wcześniejszym żywocie i ruszył w zupełnie nową przygodę. Ze świadomością, że przyczynił się do śmierci swej rodzicielki czy nie, czeka go jeszcze mnóstwo lat odmiennych wypraw. Miał taką nadzieję.

Charakter:

Mieści się w ryzach normalności, zwykle spokojny i skory do rozmyśleń, rzadko staje się bardziej ruchliwy, gdyż bóle głowy, które nachodzą go większej aktywności są nie do zniesienia i nie potrafi wtedy normalnie funkcjonować. Lojalny, ale nie do śmierci, odważny, ale nie przesadnie. Łatwo się poddaje i jest całkiem uległy, zawsze stara się znaleźć jakieś alternatywne wyjście z niezręcznych sytuacji. Nigdy w swoim życiu nikogo nie pokochał i czasami sam się zastanawia, czy w ogóle jest w stanie. Chyba nie.

Ekwipunek:

50 kości.

Coś więcej:

Co jakiś czas napadają go bóle głowy, które silniejsze są, gdy ten jest aktywny.

Atrybut:

Szybkość.

Zobacz profil autora

2 Re: Wendigo on Sob Cze 21 2014, 13:16

Lee

avatar
Łowca
Akcepcik daję c:


___________________________________


Obecnie Lee przebywa w:
~ Test Lee'go ~
~ Lecznica ~
~ ... ~

#ae6926 - MOWA
Zobacz profil autora http://theblackstarwolf.deviantart.com/

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach