Wielki powrót?

Ilsvinn
Młode

Ilsvinn


Female Liczba postów : 17
Wiek : 25
Skąd : Szczecin

     
No cześć.

Nazywam się Emilia, niedawno skończyłam 16 wiosen, mieszkam w Szczecinie i generalnie jestem dość zadowolona z życia; chyba głównie dlatego, że mam już za sobą gimnazjum i przyjęli mnie do liceum, do którego bardzo chciałam się dostać. Taki mały sukces. C:

Na początku sądziłam, że ominę ten dział i rzucę się na fabułę, jednak wzięłam pod uwagę okoliczności i uznałam, że jednak mogłabym dać znać, iż jestem, wróciłam i w ogóle.
Dlaczego wróciłam? Bo forum to znalazłam, mając jakieś 12 lat, czyli bardzo dłuugo przed jego przeniesieniem. Pamiętam poprzedni skład administratorów: Karenaj, Atritę i Qedr'a...
Okej, właśnie poczułam się baaardzo stara. ;-; Ale poznaję kilka postaci, które istniały jeszcze w tamtym czasie i są aktywne do dziś. D:
Udzielałam się, moim skromnym zdaniem, dość aktywnie przez jakiś rok, może dwa lata i... zniknęłam. Nie pamiętam przyczyn, być może przytłoczył mnie nadmiar moich postaci, może zmęczyłam się nimi i musiałam odpocząć, może moją produktywność ograniczyły poważne problemy 13-latki - nie wiem.
Nie będę się usprawiedliwiać, powiem tylko, że mam nadzieję, iż tym razem zawitam tu na baaardzo długo i szybko ogarnę swoim umysłem ogrom zmian, które tu zaszły podczas mojej nieobecności.

Dodam jeszcze, że specjalnie nie nazwałam swoich starych postaci, gdyż mam nadzieję na prawdziwy "nowy początek" na tym forum. Może jest tu kilka poszlak, ale generalnie nie do końca wiecie, kim jestem, prawda? C:

Dobra, to chyba tyle. Heya. C:
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Serce mi się raduje gdy użytkownicy wracają. Życzę ci udanej fabuły, ciekawych i prawdziwych przyjaciół oraz mam nadzieję że zostaniesz z nami na długo ;>
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Booony, w końcu wraca ktoś ze starszych użytkowników <3 Mam wrażenie, że wiem kim jesteś, aww.
Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
O proszę, proszę, kogo my tu mamy. A byś się moja droga zdziwiła, bo ja tutaj akurat doskonale wiem kim jesteś ;3
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Witamy ponownie w naszych skromnych progach i życzymy miłej zabawy! c:

A moja pamięć zawodzi i ni jak nie mogę sobie Ciebie skojarzyć ;_; Choć pewnie znam, bo za tamtych czasów byłam aktywna dosyć mocno.
Sponsored content