Adopcja zablokowanych kont

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
W tym temacie można zaadoptować konto, które znajduje się na liście kont zablokowanych do oddania. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić poniższy formularz:
Kod:
[b]Twoje konta [wszystkie]:[/b]
[b]Postać, którą chcesz zaadoptować:[/b]
[b]Dlaczego chcesz akurat tę postać:[/b]
[b]Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? :[/b]

UWAGA!
W związku z tym, iż niektórzy adoptują, a potem oddają te same konta, kryteria się zaostrzyły.
Dodatkowo ten, który nie wywiąże się z prowadzenia zaadoptowanego konta i będzie zamierzał je oddać - bez ważnego powodu - dostanie ostrzeżenie!


~Formularz stworzony przez Atritę~
Angel
Dorosły
Przedsiębiorca

Angel


Female Liczba postów : 43

     http://www.koty1412.fora.pl
Twoje konta [wszystkie]: Angel, Sylwosz
Postać, którą chcesz zaadoptować: Trash KP
Dlaczego chcesz akurat tę postać:Mimo, iż zajmuję się moimi dwoma kontami, z których Angel jest częściej logowana na forum niż Sylwosz, to zachciało mi się nowości. Lecz jednak postanowiłam sobie, że uratuje jakieś stare konto. Oczywiście mogę napisać dla Trash nową historię, która opowiada o jej przeszłości na tamtym forum, gdyż czytałam jej posty, to jej historia nie jest zbytnio aktualna. Ta postać wpadła mi w oko ze względu na jej charakter, którego nie zamierzam zmieniać. Chciałam mieć tym razem szczeniaka. No i najbardziej z wszystkich szczeniąt do adopcji podoba mi się ona.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Oczywiście, że tak! Może nie jestem idealną userką tego forum, lecz staram się nie zaniedbywać moich postaci.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Nie widzę żadnych przeciwwskazań abyś nie mogła zaadoptować Trash, zatem wysyłam Ci hasło przez PW c:
Philian
Dorosły

Philian


Female Liczba postów : 386
Wiek : 24
Skąd : Rzym

     
Twoje konta [wszystkie]:Philian
Postać, którą chcesz zaadoptować:Kanna
Dlaczego chcesz akurat tę postać:[/]Jest zupełnym przeciwieństwem mojej postaci, fajnie będzie się bawić różnymi charakterami, a niż trzymać się tylko jednego.
[b]Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? :
Gdybym miała zamiaru nie dbać to bym nie adoptowała Postać z dużą ilością postów, ale postaram się ogarnąć jej historie może ewentualnie rozbudować trochę jej KP na tym forum
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Nie mam nic przeciwko, ale zanim ją zaadoptujesz chciałbym abyś jeszcze na forum trochę popisała. Powiedzmy tak z dwa - trzy tygodnie i ponownie poproś o adopcję. Wiele już było takich przypadków że nowi użytkownicy adoptowali a potem znikali.
Okasan

Okasan


Liczba postów : 32

     
Twoje konta [wszystkie]: Okasan i Jocelyn
Postać, którą chcesz zaadoptować: Hultaj
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Poszukuję takiego jakby mojego ideału w śród postaci jak i chciałabym żeby ta postać odżyła na nowo. Przeczytałam jego historię i bardzo się wzruszyłam. Właśnie takiej postaci szukałam. Odzwierciedla mój charakter jak i chaos w głowie. Sama się zastanawiałam nad założeniem nowej postaci, jednak postanowiłam jedną z nich odkopać i przywrócić do życia. A ta postać natchnęła mnie na nowo. Mam wiele pomysłów co do jego życiorysu. Zapewne tylko troszkę bym zmieniła KP ( nic szczególnego ). Ta postać niezmiernie mi przypadła do gustu i byłabym niezmiernie wdzięczna za ofiarowanie mi jej.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Oczywiście, że zamierzam się nim dobrze zajmować. Kilka razy w tygodniu na pewno pojawią się posty. Zatroszczę się tym kontem jak moimi pozostałymi.
Philian
Dorosły

Philian


Female Liczba postów : 386
Wiek : 24
Skąd : Rzym

     
jasne! Tylko proszę mi ją zaklepać
Narkomanthik
Dorosły

Narkomanthik


Female Liczba postów : 119

     
Okasan - myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie c: Tahi też nie ma nic przeciwko więc zaraz wyślę Ci hasło do konta oraz uaktywnię Hultaja i przeniosę go do zaakceptowanych.
Miłej gry~!

~Lee
Mefiante
Dorosły

Mefiante


Male Liczba postów : 17
Wiek : 24
Skąd : Szczecin

     
Twoje konta [wszystkie]: Mefiante
Postać, którą chcesz zaadoptować: Akinori
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Spodobał mi się charakter i "Akinori jest teoretycznie nieobliczalny" C:
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Oczywiście, że tak. Skoro chcę postać, to raczej byłoby zaniedbaniem nie zajmować się tym kontem.
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Niestety muszę odmówić. Jesteś na forum od niedawna a my mamy taką zasadę że trzeba trochę na nim pobyć aby adoptować konto. Popisz trochę w fabule, pokaż nam że będziesz stałym użytkownikiem i daj nam się lepiej poznać. Wtedy ponownie rozważymy twoje podanie.
Mefiante
Dorosły

Mefiante


Male Liczba postów : 17
Wiek : 24
Skąd : Szczecin

     
/off./ W porządku, a moglibyście mi go 'zarezerwować'? Z góry dziękuję C:
Salome
Szpieg

Salome


Female Liczba postów : 102
Skąd : Monsunowe Wybrzeża

     
Twoje konta [wszystkie]: Tutaj? Tylko Salome i Xerri.
Postać, którą chcesz zaadoptować: Condesce
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Chciałam zaadoptować szczeniaka, żeby kształcić jego osobowość od początku.
Przeglądałam listę kont zablokowanych do oddania i mój wzrok zatrzymał się na Con.
Od zawsze mnie interesowała ^^'. Podoba mi się jej jeszcze nie do końca ukształtowany charakter. Oraz jej korzenie.
Chyba tyle. .-.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Jasne. Czekam tylko na waszą akceptację. x3
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Z początku nie miałam nic przeciwko, jednak... Adoptowałaś już wcześniej postacie, które zwyczajnie potem stawały się nieaktywne i opuszczone. Głównie Cię widzę na Salome, Xerri też nie jest do końca zadbana. Catherinne adoptowałaś, napisałaś parę postów i porzuciłaś nie oddając nikomu.
Ogólnie jestem na nie.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Twoje konta [wszystkie]: Kein, Wano, Diana
Postać, którą chcesz zaadoptować: Anthony
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Spodobało mi się ogólne podejście tej postaci do życia jak i sam jej charakter. Bardzo miło prowadziłoby mi się tą postać i na pewno nie próbowałbym zmienić w niej niczego. Poza tym ten wilk jest dojrzewający więc w końcu będzie to jakieś urozmaicenie dla mnie nie?
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : No na pewno nie będzie siedział w zastojach, bo jestem często. Obiecuję, że będę się dobrze zajmować kontem, ale pytanie brzmi - czy mi zaufacie i powierzycie Anthonego?
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Twoje konta [wszystkie]: Alastair, Taharaki, Amiru, Gehenna i Julian
Postać, którą chcesz zaadoptować: Leavi
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Amru mi się posypała i brak mi silnej, odważnej kobiety (w sensie prowadzonych postaci). Z pomysłem adopcji Leavi noszę się jeszcze za starego adresu, bo tak mnie jakoś natchnęło po spotkaniu Alka z Leą. Bo smutno, że Lea ma nowy dom - a jej córka niestety nie. Poza tym postać jest zbudowana na ciekawych fundamentach i nie ma nazbyt wiele postów, zatem szybko powinnam nadrobić, co trzeba. Jedyne, co mnie przeraża, to jej wiek. Zbyt szybko mi się biedna zestarzeje, ale jakoś to będzie :3
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : oczywiście


NIEAKTUALNE ; ))
Abbey
Hybryda

Abbey


Female Liczba postów : 254
Skąd : skądinąd

     
Twoje konta [wszystkie]: Abbey, Sprężyna, Noish, Anaela - więcej grzechów nie mam obecnie.
Postać, którą chcesz zaadoptować: Condesce
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Między innymi przez zaintrygowanie jej pochodzeniem. Z powodu chęci rozwinięcia tak ciekawych podstaw. Dla jej charakteru. Będzie z nią dużo ciekawych wątków, jak czuję.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem?: Oczywiście. Ciekawym aż się chce zajmować człowiekowi, a skoro chcę brać, to musi być ciekawe.

Tu mam jeszcze jeden argument, który chyba przemawia na moją korzyść:
http://scr.hu/2bi7/9d48t
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
Twoje konta [wszystkie]: obecnie tylko Melvine oraz Hades
Postać, którą chcesz zaadoptować: Bart
Dlaczego chcesz akurat tę postać: prowadziłam kiedyś tą postać i dziwnie się do chłopaka przywiązałam. Podoba mi się jego charakter, podróżnik, wiecznie uśmiechnięty... Taki, jaką ja chciałabym być.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Oczywiście. Obiecuję go nie porzucić. Mam nadzieję, że moje ostatnie zniknięcie... jest kwestią, którą można wybaczyć. Nie powiedziałam wtedy całej prawdy, zdaję sobie z tego sprawę, nieco to skomplikowało - bo i może gdybym się przyznała do wszystkiego, inaczej by to wyglądało. Przepraszam, raz jeszcze: za wszelkie porzucone wątki oraz wyprawy.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Nie sądzę aby ktoś miał coś przeciwko, a więc nie widzę potrzeby prowadzenia demokratycznej dyskusji nad tą sprawą.
Wysyłam Ci hasło, przenoszę KP, uaktywniam postać.
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
Puk, puk, to znowu ja...


Twoje konta [wszystkie]: Bart, Hades, Melvine i najnowszy Nicpoń
Postać, którą chcesz zaadoptować: Taimi
Dlaczego chcesz akurat tę postać: brakuje mi jej paskudnie. Dodatkowo ostatnio powrócił Mort, a co za tym idzie... powód, dla którego ongiś żyła. Ożyła. I dla którego się zabiła. Zawiłe. Ale bardzo chciałabym kontynuować ten wątek (Mort także). Głupia byłam, dezaktywując dziewczynę. Bartem zajmuję się dobrze, tak sądzę. Czy nie zasługuję na drugą szansę? *proszące spojrzenie*
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Jak najbardziej
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Ja jestem na tak.
Dlaczego? Otóż dobrze zajmujesz się swoimi postaciami, nie stoją tak jak niektórych osób zakurzone. Poza tym starasz się sumiennie wszystko ogarniać i to tym bardziej mnie skłania do tej decyzji. A i w razie czego jakby się ktoś nie zgadzał - przypominam, że to jest jej postać a nie czyjaś inna.
Shaeera
Dorosły

Shaeera


Female Liczba postów : 202
Wiek : 25
Skąd : Wieś pod Warszawą

     
Jestem na tak. Z tych samych powodów, co Keinuś. I dodatkowo - bo Taimka fajną postką jest, szkoda by było, żeby się kurzyła.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
No i ja również jestem za, postaci za dobrze nie znam ale owszem, niepotrzebnie się kurzy~
Rozumiem, że mogę Ci już ją przekazać.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Twoje konta [wszystkie]:Nighti
Postać, którą chcesz zaadoptować:Xaert
Dlaczego chcesz akurat tę postać:Kilka powodów
1.Dla równowagi.Będę miała samczyka i samiczkę
2.Charakter bardzo przypomina mi własną siebie
3.Szukam kogoś miej więcej dojrzewającego kto wrócił na te tereny po latach.Mam juz ciekawą historię
4.Po za tym zdjęcie jest sweet
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? :Oczywiście.To konto będzie mi bardzo potrzebne potem.Będą się wiązały z nim różne tajemnice.Mam zamiar zmienić historię i uzupelnić niektóre luki.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Ja powiem wprost: Nie.

Dlaczego? Otóż, są to pierwsze twoje dni na forum, a nie powinno się dawać kont z adopcji komuś nowemu. Postką swoją może i dobrze się zajmujesz, ale nawet same posty nie są do końca zadowalające. Posiedź jeszcze trochę na forum to się to zmieni, a poza tym - nie można zmieniać historii postaci z adopcji. Koniec.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
A czy moglibyście go dla mnie zarezerwować
Sponsored content