You are not connected. Please login or register

KP Klio

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 KP Klio on Pią Sie 01 2014, 20:00

Klio

avatar
Dorosły
Imię: Klio
Rasa: Wilk
Wiek: 4 lata
Orientacja: Heteroseksualna
Ranga: Dorosły
Historia: Klio urodziła się w terenach, gdzie panowały głównie wody i niskie temperatury. Jej wataha okupowała teren z pięknymi wodospadami. Wilki stamtąd słynęły z pięknego, śnieżnobiałego futra i spokojnego, pogodnego usposobienia. Matka była łowczynią, zaś ojciec wartownikiem - nie spełniali więc żadnej większej ani ważniejszej pozycji w stadzie, również wilczyca za swych szczenięcych lat nie pozostawała szczególnie rozpieszczana ani przekonywana o tym, że jest niezwykła, dlatego jej historia nie będzie żadną z niesamowitych opowieści o herosach i ich nadzwyczajnych mocach. Rozwijała się, rosła, pomagała matce i ojcu w ich profesjach. W watasze panował zwyczaj - jeśli wilczyca pozostanie samotną do drugiego roku życia, powinna opuścic watahę, wyruszyc w świat, spłodzic potomków i wrócic, wraz z partnerem i dziecmi. Klio to nie dotyczyło. Zawsze miała ogromne powodzenie u samców, ze względu na swój ujmujący charakter i prostolijnośc. Zdawało się, że to przez nią przemawiało. Doczekała się licznego potomstwa już w młodym wieku. Mimo wszystko postanowiła opuścic swoje rodzinne tereny i szukac miłości gdzie indziej. To chyba stało się jej życiowym celem.
Charakter: Jest spokojną, choc również radosną osobą. Z chęcią pomoże każdemu. Z wielkim respektem traktuje osoby ze swojego stada, zaś do obcych odnosi się z przyjaźnią, jednak i z rezerwą, którą rzadko ukazuje. Kochliwa - i to bardzo. Zdaje się, że zmienia partnerów jak rękawiczki, ale cóż, taki widocznie jest jej urok. Lubi szczenięta. Mimo wszystkich dobrych cech, jak to mówią, cicha woda brzegi rwie - kiedy ktoś ją zdenerwuje, nie ręczy za siebie. Jest zazdrosna i mściwa, kiedy ją coś napadnie. Bywa, że i marudna.
Ekwipunek: 50 kości i jakieś muszelki.
Coś więcej: Jest bardzo aktywna podczas pełni - zdaje się, że dużo bardziej niż inne wilki. Źle reaguje na obecnośc ognia i ciepła, stara się przebywac w chłodnych miejscach, zawsze blisko wody.
Atrybut: Charyzma

Zobacz profil autora

2 Re: KP Klio on Pią Sie 01 2014, 23:23

Carly

avatar
Latający Szpieg
Akcept.


___________________________________

everything is your choice. wake up.zastrzeżona postac Insanis, avatar by Sinasni
Zobacz profil autora http://davocem.blogspot.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach