Nieobecności

Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Postacie: Arthas Merethil, Natasha, Tsukuyomi Shimazu
Przewidywany termin: do 1 września.
Powód: Ostatnio rzadko wchodzę gdyż w poniedziałek mam ważny egzamin, ponadto muszę przygotowywać się do szkoły oraz pracy dlatego moja obecność może być rzadsza.
Dodatkowe uwagi: Jeżeli chcecie to wychodźcie, przepraszam ale mam też swoje życie które muszę ogarnąć. Dorosłość to nie jest bajka.
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     
Postacie: Taharaki, Alastair, Amiru, Julian i Gehenna
Przewidywany termin: nie wiem, naprawdę. Wrócę tak szybko, jak to będzie możliwe.
Powód: Magisterka + choróbsko.
Dodatkowe uwagi: Przepraszam.
Ianthe Mentis

Ianthe Mentis


Female Liczba postów : 39
Skąd : Koszalin

     
Postacie: Selwa, Nihasa, Harmou
Przewidywany termin: do 4 września.
Powód:Jest w Sanatorium.
Dodatkowe uwagi:Selwa poprosiła mnie, abym zgłosiła jej nieobecność i Carly powiedziała, abym zgłosiła jej nieobecność.
Caius
Dojrzewający



Male Liczba postów : 62
Wiek : 23

     
Postacie: Caius
Przewidywany termin: Bliżej nieokreślony jak sądzę.
Powód: Brak czasu na forum, zbliżająca się szkoła, częste wyjazdy po różne rzeczy... Proste głupotki.
Dodatkowe uwagi: Osoby, które ze mną pisały, mogą powychodzić z wątków.
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Postacie: Cometa
Przewidywany termin: Dotyczy ogólnie całego roku szkolnego :c Będę wchodzić codziennie, ale odpisywać po 1  poście, wiecie, szkoła i te sprawy.
Powód: Szkoła, brak czasu, eh.
Dodatkowe uwagi: No co zrobić, przepraszam wszystkich, ale nie jestem wszechmogąca, sprawdziany same się nie napiszą. :/
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Postacie: Puszczyk, Kalina, Łiski
Przewidywany termin: Nie wiem. :3
Powód: Nie ma mnie od dawna, ale teraz pewnie nie będzie jeszcze bardziej, maturalna klasa here, dzieńdobry. 
Dodatkowe uwagi: Można zdjąć rangi, jakby się znalazł ktoś chętny na stanowisko, wszystko można, serio. 
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Postacie: Kein, Wano, Diana
Przewidywany termin: Nieokreślony.
Powód: Sprawy osobiste.
Dodatkowe uwagi: Odpisy może będą co 2 dni.. nie wiem.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
https://i.imgur.com/1gxEAn0.png
[Wheat, Benedykt, Kroenen, Florence]
ni zwracac uwagi na ten Meksyk, wrzucalam po prostu to zgloszenie takze na hetardzie fora.
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/j7/lx/wj/nibx9r.jpg
Morte
Demoniczny Dowódca Łowców
MG

Morte


Female Liczba postów : 105
Wiek : 25

     
Postacie: Morte, Charllie, Danny i Vanessa.
Przewidywany termin: Nieokreślony, znów.
Powód: Moje zdrowie, szkoła i zepsute komputery. Wspaniale. ;_; Po szkole trzeba jeździć na badania, więc nie bijcie za tak długą nieobecność wcześniej. Choć bym chciała, to komputery popsute. A teraz weszłam na laptopa, który ma pękniętą szybkę + martwe piksele przez pół monitora. Ciężko się pisze.
Dodatkowe uwagi: PRZEPRASZAM. ;__; Nie wiem, jeżeli chcecie, to możecie wychodzić z tematów. Choć naprawdę będę się starać odpisywać. :c
Salvaro

Salvaro


Male Liczba postów : 173
Wiek : 24

     
Zostałam poproszona przez Selwę o napisanie za nią w obecnościach. 

Postacie: Selwa, Harmou, Nihasa
Przewidywany termin: Miesiąc może dłużej. (bliżej nie określony)
Powód: Sprawy rodzinne, brak weny i po prostu przerwa od wszystkiego.
Dodatkowe uwagi: Jeżeli chcecie możecie opuszczać tematy. Bardzo was wszystkich przepraszam.


~~Enney
Severus
Latający Wilk

Severus


Male Liczba postów : 47

     
Postacie: Anaela, Sprężyna, Abbey.
Termin: Dzisiaj i przyszłość.
Powód: Ma nawał pracy i zajęć, szkoła, wiadomo.
Okasan

Okasan


Liczba postów : 32

     
Postacie: Okasan, Silvena, Hultaj
Przewidywany termin: Do 10.11.2014
Powód: Nie mogę ruszać lewą ręką i wyjeżdżam do Szwecji
Dodatkowe uwagi: Proszę nie wychodzić z tematów.
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     
Postacie: Taharaki, Alastair, Gehenna, Amiru + Julian
Przewidywany termin: 28.09 - 3/4.10
Powód: Ha, od wtorku mam wakacje... W końcu. Wyjazd w góry
Dodatkowe uwagi: Postaram się sępić w wolnej chwili smart phone'a od narzeczonego - ale posty na bank nie będą zbyt wysokich lotów, nienawidzę tych niewielkich klawiatur. :3
Lucifero
Dorosły

Lucifero


Male Liczba postów : 107

     
Postacie: Enney + Lucifero, Salvaro, Rafael i Ianthe Mentis. 
Przewidywany termin: od 29.09 do około 3.10
Powód: Dziś w czasie powrotnej jazdy z (grzybobrania). Wywróciłam się i ledwo chodzę oraz mam stłuczony łokieć. Oraz chce odpocząć trochę od forum. 
Dodatkowe uwagi: Bardzo proszę o pozostanie w tematach, po powrocie odpiszę.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Postacie:
Wheat, Kroenen + Florence, Benedykt.

Przewidywany termin:
No tak... Nie wiem. Ponoć zabrali mi komputer na zawsze, ale tego "na zawsze" to u nas dostatek co roku i może uda mi się jakoś przywrócić dawny stan rzeczy w pokoju. Tak czy inaczej mogę pisać tylko z telefonu, a że to jest bardzo, bardzo niewygodne - to efektem będzie oczywiście minimalna frekwencja na forum. Jak ktoś ni ma do mnie cierpliwości, to może uciekać z tematu, sigh.

Powód:
No zgadnijcie, komu rodzice znów zabrali komputer.
Ja już nie wiem, co ja mam zrobić, by ich zadowolić. Bo jeśli ja mam aktualnie 17 ocen, w tym 16 to piątki, a jedna to czwórka; zarządzam klasą na wuefie; jestem skarbnikiem; prowadzę kronikę szkolną; uczę się - a dla nich to ciągle mało, to przepraszam, ale nawet na siłę nie znajdę w tej sprawie mojej winy.
Nie mogę przebywać ciągle w bibliotece, właściwie to teraz mam jedyną taką okazję (zwolniona jestem z lekcji, przerwy trwają dziesięć minut każda, a ja mam lekcje tak rozłożone, że nigdy się nie kończą przed zamknięciem biblioteki).

Dodatkowe uwagi:

Kopytko. Tak, nie tylko wy macie dość tego familijnego niezdecydowania, amigos.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Postacie: Carly.
Przewidywany termin: Do końca października.
Powód: Mam teraz nawał wszystkiego. Szkoła, olimpiady, bierzmowanie, schola, oaza, gitara, pies, a i o znajomych trzeba zadbac, czasem spac i czasem brzuch napełnic, mamci pomóc. W zasadzie w domu bywam tylko na kilka minut, by znowu gdzieś gnac. Nie mam głowy do forum i wypocenia czegoś produktywnego. Mogę wpadac tylko na chwilę i to rzadko. Po październiku powinno się to zmienic, bo odejdzie mi przedzielanie dnia różańcem.
Dodatkowe uwagi: Przepraaaszam najmocniej, wiem, że to nieodpowiedzialne ze względu na moje stanowiska, ale no ;_; Keep calm i muszę ogarnąc młodzieżowe życie. Prosiłabym o niewychodzenie z tematów i niezaprzestawanie odpisywania na polowaniach, a i innych adminów o sprawną pracę, żeby użytkownicy nie odczuli, że jest nas mniej. Kocham was mocniutko i wrócę, obiecuję!
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Postacie: Alastair, Amiru, Gehenna, Julian, Taharaki
Przewidywany termin: dwa, trzy dni
Powód: beznadziejne samopoczucie
Dodatkowe uwagi: jeśli komuś bardzo na czasie zależy - nie krępować się opuszczać tematu czy coś.
Enney
Dorosły
Przedsiębiorca

Enney


Female Liczba postów : 370
Wiek : 25
Skąd : Koszalin

     
Postacie: Enney, Salvaro, Rafael, Ianthe Mentis, Lucifero
Przewidywany termin: nieprzewidziany ( ;.; )
Powód: Nie mam na razie chęci, kompletna blokada. Wole nie zaśmiecać forum zbędnymi i krótkimi postami, które będą bezsensownie zaśmiecać forum.
Dodatkowe uwagi: Jeżeli komuś zależy na tym, abym odpisała w temacie niech napisze na PW do mojej głównej postaci, czyli Enney, ale jak na razie będę odpisywać tylko Carly na teście.

Przepraszam wszystkich, ale jest to spowodowane przez szkołę liczę na zrozumienie. ;.;
Gehenna
Demoniczny Łowca

Gehenna


Female Liczba postów : 241
Wiek : 32

     
Postacie: Alastair, Amiru, Gehenna, Julian, Taharaki
Przewidywany termin: 24 i być może 25 październik
Powód: wyjazd na pogrzeb
Dodatkowe uwagi: jeśli komuś bardzo na czasie zależy - nie krępować się opuszczać tematu czy coś.
Azrael
Dorosły

Azrael


Male Liczba postów : 15

     http://monsterundetyourbed.devianart.com
Postacie: Azrael.
Przewidywany termin: Do końca tego tygodnia.
Powód: Ferie jesienne.
Dodatkowe uwagi: Kocham Szwecje <3
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Postacie: Shathow, Karmel, Nataniel, Lea, Sergey, Taihen, Shaeera
Przewidywany termin: Nieokreślony Będę, ale tylko z fona. Odpisy raz dziennie, w nocy. Lepsze takie, niż żadne, prawda?
Powód: Sprawy osobiste - poważne Szlaban dostałam i tyle.
Dodatkowe uwagi: Poproszenie mnie o zgłoszenie tejże sprawy, proszę was o wyrozumiałość dla niej.

Ja tu byłam i sprecyzowałam. Wiem, że nie będziesz miał mi tego za złe.
~Shath
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
Postacie: Melvine i Hades
Przewidywany termin: Nieokreślony
Powód: Moja doba ogranicza się do kilku godzin snu oraz siedzenia w szpitalu, u chłopaka. Dziś lub jutro będą go wybudzać, chciałabym być niedaleko. Jednak operacja na mózgu to dość poważna sprawa. Jak już jestem w domu - nie jestem w stane się skupić.
Dodatkowe uwagi: Opuszczajcie tematy, jeśli potrzebujecie miejsc. Nie wiem, kiedy będę w stanie odpisać.
Tsukuyomi Aen Saevherne
Dorosły

Tsukuyomi Aen Saevherne


Male Liczba postów : 370
Wiek : 28
Skąd : Warszawa

     
Postacie: Lee, Genshi,
Przewidywany termin: Góra tydzień
Powód: Zasilacz do komputera uległ autodestrukcji, należy nabyć nowy egzemplarz.
Dodatkowe uwagi: Prawdopodobnie brak, najwyżej ześlemy ją do pracy w kamieniołomach.
Kryształowe Serce

Kryształowe Serce


Female Liczba postów : 7
Wiek : 29
Skąd : Kraina Czasu

     http://turquoisescale.deviantart.com/
Postacie: Tylko Kryształ
Przewidywany termin: od 9.11 do 13.11
Powód: nagromadziła mi się praca i nie mam jak wgl. wchodzić, ale potrzebuję też odpoczynku od pisania RP
Dodatkowe uwagi: Prosiłabym o nie kasowanie mojej postaci, o to aby Tempus nie rozmyślał się w sprawie adopcji (na prawdę nie mam czasu :<) i o to aby nikt się nie denerwował.
Może będzie udawało mi się coś odp. komuś, gdzieniegdzie ale nic nie obiecuje.
Diana
Dorosły

Diana


Female Liczba postów : 352

     
Postacie: Kein, Wano, Diana, Anthony
Przewidywany termin: Max tydzień.
Powód: Tragiczne problemy z internetem, nic więcej nie trzeba raczej mówić.
Dodatkowe uwagi: Nie musicie zostawać w tematach, jak nie chcecie. Wasza decyzja.
Sponsored content