Nieobecności

Julian
Młode

Julian


Male Liczba postów : 89

     
Postacie: Gehenna, Julian, Amiru, Alastair, Taharaki
Przewidywany termin: kilka dni, maks
Powód: ogólny stan samopoczucia, do migreny dochodzą kolejne 'symptomy' - ogólnie jest wesoło
Dodatkowe uwagi: będę się starała odpisywać, jeśli odnajdę dość sił oraz weny
Silvena
Dorosły

Silvena


Female Liczba postów : 24

     
Postacie: Elsa, Silvena, Lio
Przewidywany termin: 15.11.2014-20.12.2014
Powód: Dużo nauki, brak czasu...
Dodatkowe uwagi: Od czasu do czasu będę wpadała, żeby się zorientować co sie dzieje, ale nie będę pisała postów
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
zabijcie mnie

Postacie: Carly
Przewidywany termin: Aż mi komputer naprawią.
Powód: Nigdy nie miejcie brata i laptopa bez hasła. To się kończy wirusami nie do wymordowania i straceniem systemu :v
Dodatkowe uwagi: PRZEPRASZAMKOCHAMWASNAJMOCNIEJ :C Wiem, że to znooowu i w ogóle, że obiecywałam. Rzeczy martwe, one są straszne. Wrócę jak tylko odzyskam laptopa od uroczych panów informatyków. Postaram się raz na jakiś czas wpaść z telefonów i odpisywać.
Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
Postacie: Tempus, Hannibal
Przewidywany termin: Od dziś do 23 listopada (tydzień)
Powód:Mam do napisania dość rozbudowaną pracę, dodatkowo muszę to pogodzić z nauką oraz dodatkowymi zajęciami. Lecz jest to tylko uprzedzenie że nie mam czasu. Jeśli bym znalazł chwilę to może jakimś cudem odpiszę. Z góry przepraszam za nieobecność
Keith
Młode

Keith


Male Liczba postów : 8

     
Postacie: Marano, Sherlock, Keith & Gerard
Przewidywany termin: Nieokreślony, będę wpadać na informatyce i z telefonu, bo tam wykupiony.
Powód: Problemy z internetem, osobiste i im podobne. Od dłuższego czasu już się tak działo.

Nie uciekajta z tematów, prosz.
Karmel
Dorosły

Karmel


Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Postacie: Shathow, Shaeera, Sergey, Nataniel, Karmel, Lea, Taihen
Przewidywany termin: Do niedzieli minimum.
Powód: Potrzebuję przerwy. Wysiadam już psychicznie i przez to przychodzą mi do głowy głupie pomysły... Muszę wziąć się w garść, przespać więcej niż jedną noc pod rząd, zjeść tabliczkę czekolady i przestać się załamywać. Wybaczcie, ale przeszkadza mi w tym nieco wizja czekających niecierpliwie na odpisy userów... Zbyt rozwinięte mam poczucie obowiązku. Siedzę, nie piszę, ale spać nie mogę po nocach i tak. Bo wiszę w jednym, drugim, entym miejscu.
Muszę się ogarnąć. Dajcie mi tydzień.
Dodatkowe uwagi: Przepraszam... Jeśli chcecie, wychodźcie z tematów. Nie trzymam nikogo. I tak tylko blokuję wam miejsca. Zwłaszcza przepraszam Tahi, Metianę, Tsu i Kein'a.
Co jakiś czas będę wbijać, ale bez odpisów.
Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Postacie: Yakamashii, Yumi, Mizu
Przewidywany termin: Póki co nieokreślony, ale mam nadzieję, że za długim on nie będzie.
Powód: Kiepski dostęp do komputera
Dodatkowe uwagi: Będę pisała, aczkolwiek z lekkim opóźnieniem, więc wszystkich, z którymi piszę przepraszam za czekanie, ale postaram się pisać jak najczęściej będę mogła ;3
Abbey
Hybryda

Abbey


Female Liczba postów : 254
Skąd : skądinąd

     
Postacie: Abbey, Sprężyna, Noish, Anaela
Przewidywany termin: Do dzisiejszego późnego wieczora, do jutra lub do soboty.
Powód: Pouczymy się, nadrobimy to i owo, w międzyczasie ułożymy odpisy, które - mam nadzieję, że szybko - pójdą, gdy przyjdzie czas.
Dodatkowe uwagi: Możecie uciekać z tematów, nie musicie.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Tak, znowu ja.


Postacie: Taharaki, Alastair, Gehenna, Julian, Amiru, Charlotte, Oscat Firlet
Przewidywany termin: nie wiem
Powód: może brzmi to banalnie lub absurdalnie, może głupio i nieco jakby 'szukanie wymówki na siłe', jednak... Zbieram się psychicznie po wybichu gazu w sąsiednim bloku. Nie umiem się skupic, nie śpię zbyt dobrze - a po każdym niezidentyfikowanym trzasku, huku czy hałasie mam ochotę krzyczeć. Jeszcze świadomość, że w tym bloku miałam mieszkać ja, tuż nad tym, które wybuchnęło... Nie potrafię po prostu skladać sensownych zdan, przepraszam.
Dodatkowe uwagi: Uciekajcie z tematów, naprawdę. Nie wiem, kiedy będę w stanie sklecić w miarę znośnego posta... Wiem, obiecalam. Przepraszam raz jeszcze.
Anaela
Wieczny Dzieciak

Anaela


Female Liczba postów : 142

     
Postacie: Abbey, Anaela, Sprężyna, Noish, Condesce (!)
Przewidywany termin: Dziś, jutro, niedługo, mam nadzieję.
Powód: Gdzie czas, ach, gdzie...? Trzeba się wyrobić do jutra, jutro dodatkowe zajęcia...
Dodatkowe uwagi: I znowu tu piszę, i znowu przepraszam. Nie za dobre wystawicie mi pewnie świadectwo - obiecuję poprawę! Na niektóre rzeczy ni ma rady, sami wiecie.


Chwilowo nieaktualne. Ból brzucha z rana jak śmietana!
No, nie. Ale gdy bolało dosyć znacząco i gdy ojciec zaparł się zadnimi łapami, że mam nie iść, to naprawdę ciężko było postawić na swoim, chociaż się szkołę lubi. Jeśli już mam wolne, to wykorzystam je do nadrobienia rozmaitych zaległości. Albo może aktualne, spożytkuję trochę czasu na zajęcie się podopiecznym wreszcie, toteż kto wie, co będzie, co robię, a co nie.

Arya Aemon
Latający Wilk

Arya Aemon


Female Liczba postów : 256
Wiek : 22
Skąd : A boja wiem?

     
Postacie: Arya Aemon, Aly Azzyil, John Carrey,
Przewidywany termin: Od 14.12.14 do odwołania
Powód: Razem z rodziną się przeprowadzam i po prostu nie będę miała niestety czasu na forum, dodatkowo po przeprowadzce możliwe, że nie będę miała przez jakiś czas internetu, bo trzeba będzie pozałatwiać ruter itd.
Dodatkowe uwagi: Będę starała się wpadać na forum, kiedy tylko nadarzy się okazja i odpisywać w fabule. Bardzo proszę osoby, z którymi piszę o pozostanie w tematach
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Marano, Keith, Sherlock i Gerard sa nieobecni od dzisiaj do nie wiadomo kiedy. Po prostu mam pewne problemy zdrowotne, a przez ten bol nie dam rady nic zrobic ani sie skupic. Przepraszam zostancie w tematach. Post z telefonu i nieskladny dosyc.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Postacie: Wheat, Kroenen i dwie, Benedykt, Florence.
Przewidywany termin: E...
Powód: Tata niedawno poszedł na wywiadówkę i naprawdę nie mam pewności, czy po powrocie nie zabiorą mi telefonu - jako że często to robili, a i monitor zabrali mi bez powodu. Jeśli odpiszę dziś w tematach, to znaczy, że jednak względnie żyję i mam się dobrze,
Dodatkowe uwagi: A jak do pojutrza nie odpiszę, to możecie uciekać z tematów. Do jutra jeszcze poczekajcie, bo nigdy nic nie wiadomo.
Sheppara

Sheppara


Liczba postów : 16
Wiek : 25
Skąd : Z Śląskiej Niziny

     
Postacie: Sheppara
Przewidywany termin: do stycznia
Powód: Zdechło mi zwierzątko, mam depresję... takie tam popaprane życie.
Dodatkowe uwagi: Jak do 3 dni nie odpisze to wyjdźcie z tematów
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Postacie: Karmel, Shathow, Shaeera, Sergey, Taihen, Nataniel, Lea
Przewidywany termin: Od dziś do 2.01.2015
Powód: Wyczerpany limit internetu. Nie da rady wejść nawet na forum.
Dodatkowe uwagi: ''Przepraszam, możecie wychodzić z tematów''

Poproszono mnie o zgłoszenie tej nieobecności.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Postacie: Beret, Winter, Kodoku Ritsu, Dust, Whisk
Przewidywany termin: 26.12.14 r. - 02/03.01.15 r.
Powód: Wyjazd do przyjaciółki, może na chwilę zaglądnę, ale nic pewnego.
Dodatkowe uwagi: Jeśli to nie jest zbyt dużo czasu nieobecności, prosiłabym o pozostanie w tematach. Jeśli jednak zrobi się wam zastój - śmiało opuszczajcie temat. ;3
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Postacie: Alastair, Amiru, Charlotte, Gehenna, Julian, Oscar Firlet, Taharaki
Przewidywany termin: co najmniej do świąt.
Powód: Gorący okres przedświąteczny, wiadomo
Dodatkowe uwagi: Postaram się, aby zamiast 'nieobecności' była 'obecność ograniczona', niemniej nie będę miala pretensji za brak cierpliwości i opuszczenie tematów
Shierr

Shierr


Male Liczba postów : 31

     
Postać: Shierr
Do: 15 Stycznia
Powód: Zawodowy egzamin. Tona nauki.
Dodatkowe info: postaram się wpadać od czasu do czasu by dokończyć obecenie zaczęte wątki, jednak będą to sytuacje raczej rzadkie. Trzeba zdać. Wybaczcie :c
Yumi
Latający Tropiciel

Yumi


Female Liczba postów : 148
Wiek : 27

     
Postacie: Yumi, Yakamashii, Mizu, Ammut
Przewidywany termin: Mniej więcej do końca świąt.
Powód: No właśnie ów święta, pomoc w ich przygotowaniach, jedzenie, sprzątanie, itd.
Dodatkowe uwagi: Postaram się wchodzić w międzyczasie jak będę miała taką możliwość, jeśli moje nieodpisywanie nie powodowałoby zastoju, to proszę o nie uciekanie z tematów c:
Kaprys
Dojrzewający

Kaprys


Liczba postów : 23

     
Postacie: Kaprys, Inna
Przewidywany termin: Okres około świąteczny, a i możliwe, że do około połowy stycznia.
Powód: Święta, rodzinka, potem może wyjazd do Niemiec, a tam cięzko z internetem.
Dodatkowe uwagi: Lotka śmiało może uciec z tematu.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Postacie: Kein, Wano, Diana, Anthony
Przewidywany termin: Do 27 oby...
Powód: Święta, święta i komuna -,-
Dodatkowe uwagi: Nie musicie zostawać w tematach, jak nie chcecie. Wasza decyzja.
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     
Amiru napisał:Postacie: Alastair, Amiru, Charlotte, Gehenna, Julian, Oscar Firlet, Taharaki
Przewidywany termin: co najmniej do świąt.
Powód: Gorący okres przedświąteczny, wiadomo
Dodatkowe uwagi: Postaram się, aby zamiast 'nieobecności' była 'obecność ograniczona', niemniej nie będę miala pretensji za brak cierpliwości i opuszczenie tematów
niestety, przedłuzone do nie-wiem-sama-kiedy. Uczelnia. Wracam prawie na sesje, a mam jeszcze eseje krytycne i inne projekty do napisania + zaliczenie nieobecnonsci. Jak nie wezmę sie za wczasu, nie poradzę sobie. Przepraszam najmocniej. Wrócę, obiecuję.
Lea
Latający Doświadczony Lekarz

Lea


Female Liczba postów : 496
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Postacie: Kein, Wano, Anthony, Diana
Przewidywany termin: od dzisiaj do... dwunastego, może trzynastego stycznia.
Powód: Problemy techniczne, całe miasto prąd straciło.
Dodatkowe uwagi: Keinuś prosił o zgłoszenie.
Enney
Dorosły
Przedsiębiorca

Enney


Female Liczba postów : 370
Wiek : 25
Skąd : Koszalin

     
Postacie: Enney, Lucifero, Ianthe Mentis, Salvaro i Rafael
Przewidywany termin: od 10.01.2015 do odwołania ;.;
Powód: Brak czasu na co kol wiek, brak weny i główny powód szkoła.
Dodatkowe uwagi: Z tymi co piszę mogą śmiało wychodzić z tematów. Ale proszę o pozostanie w miejscach dla zak. Oraz temat z testem pozostaje i postaram się odpisać. Przepraszam wszystkich ;.;

Poprawie oceny i najdą chęci to być może wrócę na nowo.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Postacie: Lee, Malice, Genshi, Narkomanthik, Kaed'rin van Regis.
Przewidywany termin: 17-25/27.01.2015r.
Powód: Pierwszy tydzień spędzam w Alpach, Włochy, na nartach. Następnie, zaraz potem, udaję się do przyjaciółki na 18-te urodziny, jako że mieszka w Opolu to spędzę tam pewnie 3 dni.
Dodatkowe uwagi: Wybaczcie mi, proszę, muszę się ogarnąć psychicznie i wreszcie odżyć fabularnie na forum, mam nadzieję, że nikt nie chowa wobec mnie urazy.
Sponsored content