You are not connected. Please login or register

Witam, dzień dobry.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Witam, dzień dobry. on Sro Sie 13 2014, 13:54

Vriska

Dojrzewający
Hm... Hm... Jak by tu się ładnie przedstawić, by sobie wstydu nie narobić?

No dobra, po zadaniu tego pytania mojej mamie, ona stwierdziła, że ja zawsze zrobię wstyd ;u;
Dzięki mamo, też cię kocham.

Jak trafiłam na forum? Cóż, zacytuję moją rozmowę z Medicine:
Ej, lubisz wilki?
Nie jestem maniakiem, ale tak, SOM ŁADNE o-o
To wejdź na forum (podaje linkacza)

To tyle.

Kiedyś pamiętam miałam manię na fora PBF o wilkach, zwłaszcza, że moim pierwszym takim forum było Wolf Shadow ;a; Jeżu, ile się tam przeżyło...

Jednak, kim jestem, czym się interesuję?
Jestem Julia, jednak większość ludzi i tak woła na mnie Jócia, Jednorożec Apokalipsy, Jezus, Płód (właściwie to tylko Medicine ;u;), Buldożer albo Różowa Makrela. Geez, czym sobie zasłużyłam? D:
Jestem rocznikiem 98', a dokładnie, urodziłam sie 9 września. Ile dziewiątek .o.
Podobno podbieram wiewiórkom orzeszki o-o
Jestem noł lajfem, który nic tylko siedziałby na Skajpach, gadając z przyjaciółką z TEGO SAMEGO MIASTECZKA (wowowo) i z ludźmi poznanymi przez internety.

Jeśli chodzi o zainteresowania, to oczywiście, niegdyś mogłam nazwać się Otaku, teraz jednak sądzę, że większość anime, które oglądałam były beznadziejne o-o a jak się człowiek nimi jarał ;a;
Ogólnie, moja fasynacja A&M umarła po zakończeniu Bleacha i unicestwieniu Hypera, gdzie codziennie, pamiętam o 21 leciało, jeśli nie Bleach, to Black Lagoon, Trigun, Paprika, Full Metal Alchemist: Brotherhood lub Wolfs Rain, więc mam do tych serii niemały sentyment.
Dzisiaj też oglądam anime, jednak nie tak często i zazwyczaj, po zakończeniu serii, wraz z koleżanką śmiejemy się z absurdalności poruszanych tam tematów.

Homestuck. Ktoś rzuci tym hasłem, a ja od razu wgryzę się w temat, uwielbiam po prostu pomysł tak bardzo beznadziejnego komiksu, który z każdym kolejnym tekstem coraz bardziej mnie śmieszy.

Rysuję. I to dużo. Nie powiedziałabym, że jestem wyśmienitą artystką, bo moje umiejętności kończą się na rysowaniu niezbyt proporcjonalnych postaci (nie wyznaję anatomii), ale i tak uwielbiam to robić i staram się rozwijać.

Uwielbiam tatuaż i piercing, a nawet zamierzam w przyszłości dziarać. Sama nie mam więcej piercingu niż kilka dziurek w uszach i rozpychacza w jednym z nich, a na tatuaże jestem trochę za młoda, jednak marzy mi się wiele rzeczy z nimi związanych.

Jestem maniakiem Creepypast, pewnej nocy bałam się zasnąć, więc przeczytałam prawie całą wikię z nimi. Bardzo mądrze Jócia XD
Właściwie, Medicine i Delete poznałam przez ich forum o tej tematyce. Wowowo. Internety łączą ludzi.

jakiej słucham muzyki? Od popu, przez deathcore, aż po dubstep. Właściwie, mam dość elastyczny gust, chociaz przyznam, że do moich ulubionych zespołów/wokalistów należą:
Coma / Piotr Rogucki
Marcelina
Hey
Happysad
30 Seconds To Mars
Bring Me The Horizon
The Pretty Reckless
The Beatles
The Fray
Paramore

Uwielbiam komiksy marvela i filmy na ich podstawie. Po prostu X-Menów mogę oglądać non stop, a gdy się dowiedziałam, że będzie w końcu ekranizacja Strażników Galaktyki, pojechałam na ich premierę. Dodatkowo czekam jeszcze z niecierpliwością na Deadpoola, choć po znalezieniu kilku nieoficjalnych spoilerów, jestem nieco rozczarowana.

Ogólnie, jestem kinomaniakiem, uwielbiam oglądać filmy, zwłaszcza właśnie filmy akcji/fantasy/sience-fiction.

Uwielbiam amerykańskie kreskówki typu Regular Show, Adventure Time, Uncle Grandpa, Amazing World Of Gumball, no i oczywiście Gravity Falls, które jest u mnie na pierwszym miejscu.

Należę do oficjalnej armii Saurona, więc strzeżcie się o-o

Zobacz profil autora

2 Re: Witam, dzień dobry. on Sro Sie 13 2014, 20:18

Medicine

Dorosły
T-to my się znamy? o.O

Pockey od Caius
Zobacz profil autora

3 Re: Witam, dzień dobry. on Sro Sie 13 2014, 20:31

Delete

Postać Specjalna
Jócia, kochanie ty moje. <3