Spóźnione, ale jest =u=

Wufan
Dorosły

Wufan


Male Liczba postów : 59

     
Bo wszyscy się tak ładnie przedstawiają, a ja tak niekulturalnie... meh, czas się zrehabilitować, no.

Cześć~ Annyeonghaseyo~
Spóźnione, ale jest =u= Tumblr_inline_nad5edCNmH1s7q5u4
Wypadałoby chyba też coś o sobie powiedzieć, także ten: jak może niektórzy z was zauważyli, tak naprawdę żaden ze mnie facet. Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie niejednokrotnie pisałam o sobie w formie męskiej i przepraszam, jeśli to wprowadziło was w błąd~. Imię mam, ale go nie lubię; lat szesnaście, aczkolwiek ja to takie dziecko cały czas jestem .u. Nie za bardzo wiem, co mogłabym teraz napisać, więc pozwólcie, że zacytuję panią Wheat:
Wheat napisał:Jeszcze tylko Azjaci.
I będziemy.
Mogli.
Zrobić.
Wojnę.
Takkk. \o/
i jej ładnie odpowiem: JEŚLI POTRZEBUJECIE AZJATÓW, TO TEN TEGO
Spóźnione, ale jest =u= Tumblr_inline_nad6ko6mnU1s7q5u4
Właściwie Wufan to chińszczyzna. Ukradłam ten zlepek literek panu, który się nazywa Wu Yifan, ale niektórzy zwą go Wufan. Taki tam mój bias - dla tych, którzy nie znają tego słówka... well, nie wiem czy to właściwy wyraz, ale to taki ulubieniec, o. Biasów można mieć wielu, ultimate biasa (ulubieńca nad ulubieńcami) tylko jednego. Nie, Yifan nie jest moim ultimate biasem. Jeny, wybaczcie za tą durną nawijkę, naprawdę nie umiem się przedstawiać, nuh xD
Spóźnione, ale jest =u= Tumblr_inline_nad6te3Im61s7q5u4
Tak, tak, mówię o tobie, Yifaniątko ty gnomowate jedne ;u;
Kontynuując - mimo tego powyżej, nie siedzę w Chinach. Raczej bardziej na południe - Korea Południowa. Od jakichś dwóch lat jestem szczęśliwą kpoperką~. Wcześniej słuchałam rocku i nagle za sprawą jednej piosenki przeskoczyłam na kpop; dramatyczna zmiana, wiem. Ale właściwie nie żałuję. Choć czasami mam już dość tej koreańszczyzny, nie sądzę, bym potrafiła ją porzucić. No po prostu się nie da. Jak już raz w to bagno wleziesz...
Spóźnione, ale jest =u= Tumblr_inline_nad8rwqM421s7q5u4
DOKŁADNIE.
Wybaczcie nawał gifów, ale mam ich ponad 1000 w swojej kolekcji, no i jak ich tutaj nie używać ;^;
Obecnie nie jestem jakoś szczególnie na bieżąco z kpopowymi nowinkami, niestety. Jednak to wciąż ogromna część mojego życia - koreański pop, koreańskie dramy, koreańska kultura, koreański język, którego się uczę, no i koreańskie ciacha everywhere - na pulpicie, na tapecie w komórce, na tumblrze, ponaklejane na szafkach, po prostu everywhere. Moja playlista w 99% zawiera koreańskie krzaczki. Jejku, teraz to pewnie macie mnie za jakiegoś maniaka. No ale oj tam .u. Na zakończenie tego tematu, może wymienię jeszcze te parę najulubieńszych zespołów, chociaż najchętniej to kochałabym wszystkie: B.A.P, BTS, GOT7, EXO. Nawet nie wiecie z jakim bólem serca odrzucam wszystkie inne zespoły, omg ;-; JJCC, Big Bang, Block B, f(x), B1A4, być może WINNER też skradną mi serducho - i wiele, wiele innych, na które brakuje mi kurdęłę czasu. Z chęcią bym się teraz rozpisała, bo o niczym nie potrafię tak gadać, jak o kpopie, z przyjemnością podałabym wam wszystkie powody, dla których to uwielbiam, a także powody, dla których jednocześnie tego nienawidzę, no ale przynudzam DDD:
Co tam jeszcze mogłabym o sobie napisać, no... O, może to, że na wilkach94 kiedyś już byłam. Miałam wtedy jedenaście lat, także ten, dość dawno to było xD Niestety, haniebnie was porzuciłam, za co szczerze przepraszam. To dzięki waszemu forum wciągnęłam się w pisanie, więc jakby nie było po części odpowiadacie za to, że umiem coś tam z tej polańszczyzny sklecić, tak więc dziękuję, dobrzy ludzie, i cieszę się niezmiernie, że to forum tak długo się trzyma *w* Ale nie się nie zdemaskuję, wybaczcie :>
Od czasu do czasu coś narysuję, czasami cyknę parę zdjęć, książki wciągam nosem (o ile są dobre), uwielbiam zwierzęta, jestem okropnym leniem, łatwo mnie przestraszyć, nie mogę oglądać horrorów ani thrillerów, taki ze mnie kanapowy ziemniak trochę, dość dużo piszę, ale żadnych opowiadań nigdy nie kończę, stworzyłam parę wierszy, zadowolona jestem tylko z dwóch, jestem zakompleksiona, nie cierpię swojego ciała, ale za to - prawie - całkowicie akceptuję swoją osobowość, lubię jeść, ale dużo rzeczy muszę sobie odmawiać ze względu na cerę, właściwie nigdy nie miałam chłopaka, nawet nie wiem czy chcę mieć, chyba boję się bycia w związku, zresztą jestem odrobinę aspołeczna, nie lubię imprez, nie piję, nie palę, kiedyś jeździłam konno, uwielbiam arbuzy i banany, ogólnie owoce, nie wiem, co chcę robić w przyszłości, przedmiot, w którym jestem najlepsza to język angielski, najgorsza zaś jestem w języku niemieckim, ale spoczko, bo od tego roku będę się zamiast niego uczyć hiszpańskiego, ostatnio bardzo, bardzo, bardzo chcę przygarnąć jakiegoś gryzoniowatego towarzysza, lubię zakupy, o ile jestem przy kasie, bo jak nie jestem, to wtedy ich nie cierpię, nie mam pojęcia, co jeszcze mogłabym napisać, wybaczcie ten wywód OuO
OH MYYYY GAWWWWWD, to najgorsze przedstawienie się ever. Wybaczcie mi.
Spóźnione, ale jest =u= Tumblr_inline_nadbauYOY31s7q5u4
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Ileż słodkości i koreańszczyzności .3. Aż przypomina mi się, jak słuchałam L.MC (ja wiem, niekoreańskie, but cii). Welcome, czuj się tu jak w domku.
Wufan
Dorosły

Wufan


Male Liczba postów : 59

     
*pyta wujka Google, bo pierwszy raz spotyka się z tą nazwą* Nyah, Japonia niestety jakoś nigdy mnie nie przyciągała. Próbowałam co prawda z anime, ale ze wszystkich, jakie zaczynałam oglądać, zakończyłam chyba jedynie Project K ._.
W każdym razie: Kamsahabnida za to miłe powitanie~ Mam nadzieję, że długo tutaj z wami pozostanę .u.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Ło rany, zgarnęli mnie.
Zacytowali.
Uwiecznili.
D:

Ach, nieważne, nieważne, nikt już tego ni cofnie. Z racji iż mam wolniutki internet, gify trochę się ładowały, ale warto było czekać, bo są słodkie. Ale ni o gify chodzi, wszak przylazłam się przywitać.
Zatem - witaj i gracias za wklejenie mnie do swego postu. /o/
Sponsored content