Arabski handlarz antydzieła rozdaje.

Aida
Dorosły

Aida


Liczba postów : 21

     
No więc witam, tutaj Aida zza dalekich pustyń i bla bla bla. Postanowiłam założyć mą pierwszą avatarnię! (Cieszyć się ludziee ;_;).
Cóż, informuję, że w ten weekend mnie dłużej nie będzie, bo za chwilę jadę do lasu, prawdopodobnie na noc, a tam netu nie ma.
1.Robię jeden obrazek na raz, a zrobienie go może mi zająć dużo czasu. Zależy to od weny.
2. Kiedy piszę stop, znaczy że nie można już zamawiać bo np. Nie będę miała czasu bądźże właśnie weny.
3. Musicie dać mi jakiś obrazek poglądowy waszej postaci, żebym wiedziała, jakie kolory, co i gdzie.
4. Robię avki, ale mogę również obrazek do podpisu.
5. Umiem cieniować.
6. Proszę nie patrzeć na mój traźniejszy av, ponieważ mi nie wyszedł/nie miałam na niego chęci.
7. Tło przeźroczyste lub normalne.
8. Nie szkicuję, tylko koloruję lineart'y. Jeżeli chcesz coś odemnie, najlepiej abyś dał/dała mi lineart, który ci się podoba do obróbki. Dla mnie znalezieniu linearta to nie problem, bo kurzy mi się to wszystko w folderze od wieków nieużyte, ale nie mogę mieć pewności, czy ci się spodoba.
9. Przed zrobieniem malunku przeglądam w KP charakter waszej postaci, i jeżeli poprosicie mnie o wybranie dla siebie linearta, będę się nim kierować przy wyborze.
10. Nie toleruję wypowiedzi typu "No wymyśl coś!".
11. Nie dodaję tła do obrazków i nie wycinam.
12. Jeżeli masz jakieś uwagi, np. mina to pisz śmiało.
13. Informuję, że używam programu graficznego GIMP. Ponadto ciągle uczę się coraz to kolejnych opcji, więc każdy kolejny rysunek może być lepszy.
14. Miłego czekania.

Później dam próbki.
Karmel
Dorosły

Karmel


Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Ah, nie ma formularzu. Lubię formularze.
Mogę?

Imię postaci: Shaeera
Link do KP: https://wilki94.forumpolish.com/t269-kp-shaeery
Link do reference sheet'a: http://th04.deviantart.net/fs30/PRE/f/2008/167/9/4/Silkara_Refsheet_by_rah_bop.jpg
Link do lineart'a (opcjonalnie): Niestety, nie udało mi się nic znaleźć. Nie znam się, nie umiem. Zdaję się na ciebie.
Tło?: wg. uznania
Uwagi: Sha jest dojrzewająca, a na ref. sheecie jest smok dorosły. Czy na arcie mogłaby być dojrzewająca właśnie?
Aida
Dorosły

Aida


Liczba postów : 21

     
Hmm, ze smokiem mogłabym mieć pewien problem, niewiele smoków rysowałam w życiu, aczkolwiek ok. Zrobię co w mojej mocy
Już lecę przeglądać dA w poszukiwaniu lineartów (jestem w stanie jeszcze dzisiaj przejrzeć kilkaset stron).

Ok, nwm czy wszystko zrobiłam jak miało być, ale mam nadzieję że się spodoba c:

Arabski handlarz antydzieła rozdaje. 2vweiio

https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/2vweiio.jpg
Karmel
Dorosły

Karmel


Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
A dałoby się ostrzej? Tło świetne, a postka taka rozmyta...
Vi



Liczba postów : 9

     
Tło akurat było wzięte i pomniejszone ze zdjęcia.
Nie wiem, może i nie rysuję za dobrze, ale niestety, z tym "rozmazaniem" jak to nazwałeś/łaś (pon. de facto jak dla mnie nie jest rozmyty, z jedynie po prostu nie ma widocznych linii, których ja zrobić ładnie nie umiem) nie da się raczej nic zrobić, a przynajmniej wychodzi to poza moje możliwości.
//Przepraszam, że tak długo minęło aż odpisałam//
Sponsored content