Jaśmin'owe KP

Jaśmin
Dorosły



Liczba postów : 1
Wiek : 24
Skąd : Podkarpackie

     
Imię: Po prostu Jaśmin. Dzieci często mówią do mnie "Proszę Pani". To dlatego, że mam mało męskie imię. A co? Myślałeś, że jestem dziewczyną?

Rasa:  Wilk

Wiek: Chyba nie chcesz zapamiętywać 9-cio cyfrowej liczby! (A może wystarczy powiedzieć, że jestem dorosły)

Orientacja: Eeee..... Hetersoksualny?

Ranga: Zaszczytna fucha bycia Dorosłym.

Historia:Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, rzekami, górami, domami i innymi pierdułkami, żył sobie wilk. Wilk ten był biały, o krótkiej sierści i czystym sercu. Właśnie czytał młodym wilczkom bajkę...
Nagle! Wokół nich rozeszła się nienawistna woń. Woń, która zmywa wszelki spokój, zmywa wszystkie sny. Z daleka ktoś krzyknął krótki rozkaz: GOŃ! I wypadły na nas cztery gończe psy. Ten który na mnie rzucił się niewiele szczęścia miał,bo wpadł mi prosto na kły i krew trysnęła z rany....

Gdy biegłem przed siebie, piane z pyska tocząc. Spojrzałem za siebie i to co zobaczyłem mną wstrząsnęło. Pod miejscem, którym czytałem moim wychowankom bajki, zobaczyłem je... Puszyste kulki dwie na strzępy rozszarpane...  Wypadłem na otwartą przestrzeń, lecz tu też unosiła się ta sama woń. Aż nagle memu prześladowcy znów zabłysły oczy, widziałem je już ie raz. One mnie wychowały.

Rzucił się w bok, aż ziemia spod łap trysnęła. Schowałem się w las przed obławą. Ile szczęcia miał w tym, sam nie wiem... Cicho mówił: Brońcie się bracia! Brońcie się i wy siostry!

I tak kończy się historia, po której nie ma śladu...

Charakter:Jaśmin jest przysto... A nie! Jaśmin MA przystojny charakterek! (Jeżeli można tak to nazwać) Ma poczucie humoru i szczyptę szalonego usposobienia. Posiada żyłkę do zrobienia czegoś z niczego. Często bywa nieogarnięty, lecz danego słowa nigdy nie łamie. Nie wierzy w bóstwa, gusła, ani inne zabobony (Chociaż czarnych kotów nie cierpi). Jest zdecydowanie optymistą, bo po co być marudnym i zrzędliwym? Jest szczery, nie obwiła w bawełnę. No i przede wszystkim kocha dzieci, a dzieci do. Najbardziej uwielbia w nich ich radość z małych rzeczy. Chciałoby się jeszcze opisywać, ale mi się nie chce... Tak jestem leniem.

Ekwipunek: Książki pt. "Świat dzikich ziół" i "Jak pogodzić dzieci? - czyli teorie psychologiczne dla ułomnych". (Ta ostatnia fraza... Psychologia jest skomplikowana...)

Coś więcej: [Jeśli zamierzasz coś dodać o postaci, a ta informacja nie mieści się w powyższych kryteriach, napisz ją tutaj]

Atrybut: Wytrzymałość.


Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Na przyszłość Kartę zakładamy w subforum "Wataha Wody", do subforum zaakceptowanych kart są one przenoszone dopiero po akceptacji.
Wiek podajemy jednak w latach.
Widzę tutaj ogromną inspirację piosenką Kaczmarskiego, czy mi się tak tylko zdaje? : P Nie szkodzi, prawdę mówiąc.
Proszę o usunięcie tego przy "Coś więcej", nie jest to jakieś wielkie przewinienie ale rzuca się na estetykę karty.
Jest parę nieznacznych literówek ale tylko parę więc nie szkodzi.
Wyślij mi PW jak ogarniesz wszystko, to dostaniesz akcepta~