Zmiany Nicków

Viy Curay
Demon
Admin

Viy Curay


Male Liczba postów : 174
Wiek : 24

     
Chcesz zmienić nick? Napisz tu, wypełniając formularz:

Kod:
[b]Obecny nick:[/b]
[b]Proponowany nick:[/b]
[b]Zmieniałeś już nick:[/b]
[b]Powód:[/b]
Jocelyn
Dojrzewający

Jocelyn


Female Liczba postów : 12
Wiek : 22
Skąd : niewielka wieś koło Koszalina

     
Obecny nick: Jocalyn
Proponowany nick: Jocelyn
Zmieniałeś już nick: Nie
Powód: Przez przypadek wcisnęła mi się nie ta litera, a tą postać miałam już wcześniej na poprzednim forum.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Okej, zmienione c:
Mira
Dorosły

Mira


Male Liczba postów : 26

     
Obecny nick:Mira
Proponowany nick:Gniew
Zmieniałeś już nick:nie
Powód:dostałem konto od przyjaciółki lecz nie odpowiada mi nick
Viy Curay
Demon
Admin

Viy Curay


Male Liczba postów : 174
Wiek : 24

     
Przykro mi, ale z tego co wiem to nie jest wystarczający powód, by zmienić nick.
Ginko



Male Liczba postów : 2
Wiek : 27

     
Obecny nick:panda
Proponowany nick:Ginko
Zmieniałeś już nick:nie
Powód: Ten nick pozwoli mi się bardziej wczuć w postać i poprzedni jest z malej litery
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Okej, zmieniam~
Rafael

Rafael


Liczba postów : 56

     
Obecny nick:Raffaello 
Proponowany nick: Rafael
Zmieniałeś już nick:Nie
Powód:Ponieważ częściej piszę, że Rafael zrobił coś i wygodniej jest pisać (Rafael) niż (Raffaello).

 I obecny nick kojarzy mi się tylko z tymi czekoladkami. I Rafael brzmi lepiej, nawet sama nie wiem czemu dałam taki nick oraz wyświetla mi się jako błąd. Raffaello i Rafael brzmi praktycznie tak samo, ale lepiej to wygląda. 
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Nie widzę przeszkody w tym przypadku, zmieniam. Najwyżej Lee mnie zje...
Azrael
Dorosły

Azrael


Male Liczba postów : 15

     http://monsterundetyourbed.devianart.com
Obecny nick: Azreal
Proponowany nick: Azrael
Zmieniałeś już nick: Nope.
Powód: Literki zamieniły miejsca. Azrael to demon, a Azreal kojarzy mi się tylko ze znaną siecią sklepów.
Dust
Dorosły

Dust


Male Liczba postów : 98

     http://www.pokelandia.wxv.pl
Obecny nick: Gaeth
Proponowany nick: Dust
Zmieniałeś już nick: Na nowym adresie nie, na tej postaci również.
Powód: Tajmi i reszty nie ma, Gaef się kurzy, a nie mam pomysłu na kontynuowanie jego historii. Mam zgodę Lee na całkowite odnowienie postaci, jako że nie ma postów w fabule. Co do nicku to nie wiem, powiem tyle, że dawno, oj dawno nie zmieniałam żadną postacią, poza tym, nie oddam go do adopcji, bo to nie ma sensu, doszłam do wniosku, że lepiej po prostu na tym koncie stworzyć nową postać. Tak bardziej się opłaca, niż niepotrzebnie zaśmiecać forum poblokowanymi kontami.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Skoro masz pozwolenie na odnowienie postaci, to nic nie stoi na przeszkodzie. Zmieniam.
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
Obecny nick: Melvina
Proponowany nick: Melvine
Zmieniałeś już nick: na innej postaci, ze trzy lata temu - jeszcze za Karenaj
Powód: Wdarła się literówka. Stwierdziłam, że w sumie Mevina też może być, tylko... z przyzwyczajenia wiecznie piszę 'Melvine', co wprowadza chaos. Postać już prowadziłam gdzie indziej - co jest przyczyną nawyku.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Zmieniam.
Kreiza
Dorosły

Kreiza


Female Liczba postów : 130

     
Obecny nick: Kaed'rin van Regis
Proponowany nick: Kreiza
Zmieniałeś już nick: Tak, parę lat temu kiedy to Krejz zamieniła się w upiora, dzisiaj jest odwrotnie (wreszcie!).
Powód: kliknij mnie!
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Obecny nick: Berenika
Proponowany nick: Korra
Zmieniałeś już nick: Tak, na Dustim
Powód: Ber się starzeje, nie zmienia, zaczyna brakować mi na nią pomysłów, a sentyment nie pozwala mi jej tak po prostu porzucić. Postanowiłam więc, że odświeżę ją, dodając do jej długiego życia jeszcze kolejny wątek. Jaki, zapytacie?

Fabularnie: Ber się wda w bójkę, podczas której zginie. Gdzieś na granicy najlepiej, żeby wszyscy pomyśleli, że po prostu odeszła z krainy, więc potencjalny zabójca nie będzie miał problemów przez zabicie jej.

Co będzie dalej(rozpiszę to ładnie w historii): dusza Ber pójdzie tam, gdzie dusze wilków zazwyczaj idą po śmierci(w stronę światła!). Niestety, dotrzeć nie da rady, bo oto gdzieś w dole jakiś mag będzie próbował ożywić wilczycę o imieniu Korra na zlecenie jej załamanych rodziców. Przez przypadek "złapie" nie tę duszę co trzeba, plus zupełnie wypraną ze wspomnień(amnezja, ale będzie miała jakieś "przebłyski" tu, w krainie). Żeby nie mieć problemów, powie jej jak "ma" na imię i poinstruuje, kim są jej "rodzice". Po jakimś czasie jednak wadera ich opuści, ale to już naiszę w historii dlaczego. O ile dostanę zgodę na zmianę nicku. Wydaje mi się jednak, że powód jest całkiem oryginalny. A jeśli dostanę zgodę, prosiłabym o danie Ber do samotników. Fabularnie dowie się o watahach i wtedy dołączy do jakiejś. ^^
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Wraz z Shathow jestem na nie. Znikłaś ostatnio z forum zaniedbując swoje obowiązki i tracąc Junior Admina. To czego chcesz to jednak trochę dużo, zwłaszcza, że to konto ma dużo postów i nie mamy pewności czy znowu nie zajmiesz się innymi sprawami.
Desmond



Liczba postów : 2

     
Obecny nick: Rugziel
Proponowany nick: Desmond
Zmieniałeś już nick: nie
Powód: przy rejestracji chciałem nick Desmond ale było napisane, że taka nazwa użytkownika jest już zajęta, lecz nie widzę nigdzie konto o takim nicku.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
W ogłoszeniach jest napisane, że wystarczy dać kropkę na koniec nicku jeśli wystąpi taki problem. Następnym razem tak zrób, tymczasem nick Ci zmieniam i witam ponownie : P
Louis

Louis


Male Liczba postów : 3

     
Obecny nick: Amy.
Proponowany nick: Louis.
Zmieniałeś już nick: Nie.
Powód: Na tej postaci nie skończyłam nawet kp i uznałam, że jest niewypałem, a żeby spamu nie robić i nie tworzyć kolejnych kont, wolę po prostu zmienić nazwę. Jest zgoda Lee.
Gość
Gość




     
obecny nick : HowlingAngel
proponowany nick :Miss Insanity (Demon)
zmieniałaś już nick : nie
powód : narazie nie mam nawet skończonego KP ale nick nie jest zgodny z postacią i w dodatku ma literówkę
Coke
Młode

Coke


Male Liczba postów : 40
Wiek : 23
Skąd : Z różowego piekła

     
Obecny nick: Coki
Proponowany nick: Coke
Zmieniałeś już nick: Nie
Powód: Przypadkiem przy rejestracji wpisałam złą literkę
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Obecny nick: Nighti
Proponowany nick: Night
Zmieniłeś już nick: nie
Powód: jezioro zmian, zmiana płuci płci i wyglądu
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Nighti, czy miałaś zgodę admina?
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Nighti napisał:Obecny nick: Nighti
Proponowany nick: Night
Zmieniłeś już nick: nie
Powód: jezioro zmian, zmiana płuci płci i wyglądu
Nighti, wiem, że nie powinnam się wypowiadać w tym temacie (bo nie jestem MG), jednak uważam, że nie ma po co szukać nowości dla postaci. Też tak robiłam i mi się oberwało, ot co Ci się może przydarzyć. Nie ma po co szukać kolejnych guzów, jednak uważam, że powinnaś skonsultować to z Administratorką forum. Wszelakie zmiany, zarówno mocy, płci, wyglądu muszą być uzgodnione z głową, abyś potem nie pomyślała, że bycie chłopakiem jest głupie i chciałabyś się zamienić znów w kobitkę. Może czasem lepiej by było stworzyć nową postać? Masz 8 kont od ręki, a Lacie zmieniałam według moich humorków. Teraz posiadam dwie postaci, każda posiada inną osobowość, jedna zła, druga miła - może i tak by było w przypadku Nighti? Teraz omijam Lacie szeeeeeerokim łukiem, bo mi się źle kojarzy, chociaż myślę, że jak się uspokoję z tą mocą, powrócę do niej. Ogólnie byłaby to dobra postać, gdybym przeczytała regulamin. Wiem też, że starasz się nie zdobywać więcej ostrzeżeń, ale przez takie zachowanie możesz ich zebrać jeszcze więcej. Proszę, nie przyjmuj tego jako atak na Ciebie, chcę tylko ostrzec przed ewentualnym błędem, gdyż sądzę, że Nighti to fajna postać, nawet bez zmiany płci oraz wyglądu :|.
Jakby co, ostrzegałam, Neukrate.
Przeszłam podobne bagno i nie polecam, między innymi z takiego powodu, że przez chwilę można poczuć się odrzuconym.
Sponsored content