Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~

Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
A więc...również i ja się może przedstawię? <:

Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~ 20141007173748uid2

Więc...Allonzy!

Nazywam się Arek c:
Mam 17 lat...(tych ludzkich rzecz jasna)
I pochodzę z Galifrey Pabianic, okolice Łodzi c,:

Wnioskując po imieniu można stwierdzić moją płeć :v lecz że jest to XXI w. to dla pewności dodam że jestem facetem (chyba xD)
Coś jeszcze? Jestem Artystą...w szerokim znaczeniu tego słowa. I nie mam tu na myśli skrajnego hipsterstwa xD Raczej mam na myśli to że we wszystkim staram się dostrzec nutę piękna również szeroko pojętego bo wiadomo że piękne nie musi być dostrzegalne =P Po za tym...jestem Władcą Czasu =D Tak! Dokładnie c,: To nie tak że naoglądałem się Dr.Who! Czy coś!
Jak to na artyste przypada muszę coś robić...maluje, tak...póki co szpetnie ,ale wiem że kiedyś będę jak Leonardo Da Vinici...No tak, nie bez powodu się do niego porównałem :v Jak na humanistę...podjąłem kierunek matematyczno fizyczny w liceum aby być wszechstronnym xD No i staram się robić w swoim życiu wszyyystko. Na prawdę xD Czego jeszcze nie robiłem a uważam za wartą czynność do wykonania to staram się ją wykonać. Np. ostatnio zapisałem się na krav magę xD (taka sztuka nie honorowej walki x3 jest super :v ) Co do nauki, lubie przedmioty ścisłe (A ze wszystkiiiich~... <3)
Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~ Giphy

Hm...to chyba na tyle? Coś jeszcze im nie powiedziałem drogi towarzyszu? *Spogląda w bok ,patrząc w pustkę*
A no racja zapomniałbym...Seriale x3 Po za Dr.Who oglądąłem Hannibala na czym chyba wzoruje każdą swoją popełnioną zbrodn... a no fakt nie powinniśmy im o tym mówić...Breaking Bad eeee MLP xD (wy macie anime...ja mam kucyki, a co!)
Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~ RvSglVf

Tak...myślisz że wystarczy im na mój profil przestępcy? Hm...chyba ta. Dobra, w takim razie, mam nadzieję że spędzę tu wiele wolnych chwil ^^

Allonzy!

Witajcie przybysze, co przekraczacie wrota czasu~ Tumblr_m1zp2akRNj1qbl6qfo8_250
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
O nie, jakiś Ty fajny :V
Zostań tu na zawsze. *przyczepia się do nogi*
Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
A czemu by nie? Ta galaktyka jest dalej bardziej mi przyjazna niż stamtąd skąd pochodzę...z otchłani forum dla fanów mlp .-. Nie wrócę tam już nigdy~
*paca po główce*
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
-Haj fajw za mat fiz, Hannibala i Breaking Bad-
Witamy na pokładzie, panie wszechstronny!
O, a przy okazji masz łocza ode mnie na devie c: i fava, i llamę
Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
Najlepszy dzień w moim życiu c,: Dziękuję wam wszystkim ,aż nie wiem co powiedzieć <3 Jesteście super ^^
Sponsored content