Zmiany Nicków

Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Nie, ja tak tego nie zostawię.
To się robi chore.
Lacie, do jasnej cholery, że się już tak wyrażę, po co mieszasz się w sprawy administratorskie? Czy nie rozumiesz, że jest to traktowane jako nabijanie postów i jedynie działa ludziom na nerwy? To... wręcz męczące. Miło mi, że wyrażasz swoją opinię. Tak, tak, Polska wolny kraj, rozumiem. Ale nie będzie ona wzięta pod uwagę i niech dotrze do twojej głowy, że NIE JESTEŚ CZŁONKIEM ADMINISTRACJI i dopóki nie przejdziesz naboru, nie będziesz miała prawa do podejmowana żadnych decyzji związanych z rozwojem forum. Od tego jest nasz team, zapamiętaj to sobie. Nie wiem, co próbujesz przez swoje zachowanie osiągnąć. Podlizać się? Nie zyskujesz w naszych oczach, bynajmniej nie w moich; jedynie z chwili na chwilę tracisz. Nie awansujesz od tego na wyższą rangę, moja droga. To nie tak działa. A dobre rady znajomej możesz serwować w prywatnych wiadomościach czy innych komunikatorach. Uważałam cię za porządną userkę, a teraz? Teraz mam pełno wątpliwości.
Dziękuję, to tyle ode mnie w tym temacie.

Marano, grzeczność dzisiaj w cenie... Po części zgadzam się z Tobą, owszem - niemniej można było to przedstawić kulturalniej, ot, chociażby nawet za sprawą prywatnej wiadomości. To, co dla Ciebie oczywiste, nie zawsze jest równie jasnym dla innych userów, którzy z pewnością złych intencji nie posiadają. Pouczasz - a sama nie prezentujesz swoimi postawami niczego 'lepszego'. Uważam Twoją wiadomość za zbędną. Niewiele wnosi, a tylko wprowadza kwasy na forum i wpływa na atmosferę. Tyle ode mnie. Więcej luzu i dobrej chęci - to niewiele kosztuje! Gnębienie w ten sposób jakiejkolwiek osoby nie uczyni ani z Ciebie lepszego JA, ani z forum przyjaźniejszego miejsca.

- A.


Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Wiedziałam, że tak będzie, niemniej jednak chcę ją ostrzec, na żadnych rangach mi nie zależy, ani na nabijaniu postów, na których liczbę nie zwracam uwagi. Podlizywanie się to nie moja rzecz, no ba, nawet nie moja cecha, a nie chciałam podjąć żadnej czynności. Ostrzec. Jedynie. Nie oznajmiłam, że jestem na nie, że jestem na tak, tylko żeby przemyślała to z głową. Żeby potem nie żałowała. Warto także dodać, że wpłynie to bardzo na fabułę. No, ale cóż - nie chcę w żaden sposób przeszkadzać Administracji, więc powiem jedno - to chyba tyle, ile zdołam napisać w tym temacie. Tylko tyle.
Z uszanowaniem, Neukrate.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Ech. Nighti otrzymała ostrzeżenie, a Ongaku, proszę, żeby to był ostatni raz kiedy się tak wtrącasz, bo nie są to Twoje uprawnienia, a trochę to podchodzi jednak pod "podszywanie się" pod JA albo Admina. Wtrącanie się w takie sprawy jest dobre tylko i wyłącznie kiedy coś takiego zostanie przeoczone przez Administrację, w takim temacie jak ten nie ma prawa to zaistnieć więc Twoje posty tutaj były zbędne, po prostu.
W kwestii Marano nic do dodania nie mam, następnym razem po prostu napisz tak na PW, a jeszcze lepiej gdyby to było spokojniej.

Koniec tematu.
Bunta
Dorosły

Bunta


Liczba postów : 51

     
Obecny nick: Bezimienny
Proponowany nick: Bunta
Zmieniałeś już nick: Ogólnie tak, ale nie tą postacią.
Powód: Wilk trafił do Krainy jako osobnik ślepy i niezbyt stabilny psychicznie. Ogólnie przez brak wzroku nie ma szans uzyskać pełni swego potencjału, że tak się wyrażę. Chcę, żeby mógł widzieć, ale do tego potrzebowałabym Maga, który przygotowałby mu odpowiednią miksturkę. Ogólnie chciałabym z niego zrobić złą postać, trochę psychopatę, ale wolałabym, żeby zaczął widzieć; tak byłoby mu łatwiej zadręczać innych swą obecnością. A co do imienia, to byłby czas najwyższy, aby jakieś mu nadać, gdyż poznał realia tej Krainy i wie, że tu wszyscy wolą, jak ktoś miano swe posiada. I choć początkowo siebie samego określał w fabule jako Lost, to pod imię tego podpisać nie można było. Planuję też, że być może z czasem go uśmiercę, i wtedy to dopiero będzie on denerwował wszystkich. >:3 Albo po prostu znajdę kogoś, kto go nieco ogarnie, ułoży(i tak będzie niegrzeczny, nuhuhu) I choć wiem, że to nie powód, by zmieniać nick, ale jak już wspomniałam, teoretycznie(i w praktyce w sumie też) imienia to sama postać nie ma.
Zawsze można też powiedzieć, że nie chce, aby ktoś odkrył jego tożsamość, więc postanowił coś ze sobą zmienić, aby to uniemożliwić. I zaczął od zyskania wzroku oraz przybrania jakiegoś miana.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Ja nie mam nic przeciwko. Postać i tak nie posiada imienia, więc to chyba nie problem. ^^
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Ta, już to zmieniam.
Natsu
Młode

Natsu


Male Liczba postów : 142

     
Obecny nick: Natsu Isao
Proponowany nick: Isao Natsu
Zmieniałeś już nick: Ogólnie - tak.
Powód: Pomieszała mi się kolejność, i teraz mnie to zaczyna irytować. =__=
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Zmieniam.
Owachinashi
Dorosły

Owachinashi


Male Liczba postów : 150

     
Obecny nick: Hotaru
Proponowany nick: Owachinashi
Zmieniałeś już nick: Yup
Powód: Postka jeszcze nie ma KP. Ale jeśli to nie wystarczy - Hotaru znaczy "świetlik", a takie imię nie pasuje mi do postaci, jaką chcę z niej uczynić. Znaczy, będzie to samiec. Idea się zmieniła, a nie widzę sensu usuwać nieużywanego konta i zakładać niepotrzebnie nowego.
Tsuki
Wieczny Dzieciak

Tsuki


Male Liczba postów : 303

     
Obecny nick: Zuki
Proponowany nick: Tsuki
Zmieniałeś już nick: Nie
Powód: Zuki to zapis wymowy, a Tsuki to ten prawidłowy zapis ;_;.
Natsu
Młode

Natsu


Male Liczba postów : 142

     
Obecny nick: Isao Natsu
Proponowany nick: Natsu
Zmieniałeś już nick: Yup
Powód: "Isao" jest nazwiskiem szczeniaka, i doszlam do wniosku, ze o ile uwzglednic je mozna w KP, to w nazwie postki nie jest az tak potrzebne. Zbedne wydluzenie.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Zmienione :v.
Rebel O'Lean
Dorosły



Male Liczba postów : 3
Wiek : 23
Skąd : Stavanger

     
Obecny nick: Rejbelek
Proponowany nick: Rebel O'Lean
Zmieniałeś już nick: nie
Powód: Gdy tworzyłam postać nie miałam pomysłu na imię, bo nie wiedziałam do końca, jaki będzie miała charakter i wygląd. Nowy nick bardziej do niej pasuje.
Lavaalis Xiorituri
Przywódca Smoków

Lavaalis Xiorituri


Male Liczba postów : 47

     
Obecny nick: Lavaalis X Xiorituri
Proponowany nick: Lavaalis Xiorituri
Zmieniałeś już nick: Nom
Powód: Przekombinowałam z tym iksem, a teraz i tak go nie używam. : x
Sponsored content