Skargi i Zażalenia

Viy Curay
Demon
Admin

Viy Curay


Male Liczba postów : 174
Wiek : 24

     
Tutaj możecie się wyżalić i poskarżyć - jedynym warunkiem jest to, iż musicie mieć realny problem i powód do złożenia skargi (Niesprawiedliwy MG, Moderator, problemy z kontem, opóźnienia różnego rodzaju...)

Kod:
[b]Rodzaj*:[/b]
[b]Opis problemu:[/b]

*Administracyjny, forumowy bądź fabularny.

Administracyjny - problemy związane z władzą forum.
Forumowy - subfora, konta, MG, KP.
Fabularny - rozgrywka, postacie, historia.
Io
Młode



Male Liczba postów : 19
Skąd : z

     
Rodzaj*: Administracyjny
Opis problemu: Admin o nicku Arthas Merethil nie jest obecny od dłuższego czasu. Napisałem do niego, by mu przypomnieć o obowiązkach ponieważ prowadził mi polowanie ale się nie odezwał.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Arthasa na pewien czas nie ma. Jeśli bardzo Ci zależy na polowaniu, może je dokończyc inny MG, wystarczy, że do któregoś się zgłosisz.
Anaela
Wieczny Dzieciak

Anaela


Female Liczba postów : 142

     
Rodzaj:

    Fabularny.

Opis problemu:

    Nie wiem, czy to tak zupełnie można uznać za problem. No, i zabijcie mnie, jestem okropna, wszędzie mnie pełno, wszędzie nos wpycham, jestem chciwa na wszystko i... w ogóle ohydny stwór. Chodzi mi o posady z kategorii "trudne", przynajmniej te, na których nikt (prawie) nie zasiada i uczyć nie ma zbytnio komu. Zdaje się, że było to poruszane, gdy po jedną zgłosił się Alastair, ale że nie wiem, jak to w końcu jest, wolę spytać.
    Co z tym będzie? Ktoś z administracji będzie uczył? Da się kilku osobom taki tytuł, jeśli na niego zasłużą, żeby potem mogli egzaminować innych? Ktoś z funkcją Mistrza Gry podejmie tymczasowo taką rolę? Połączy się dwóch kandydatów w parę, żeby razem siedzieli nad księgami, obserwowali, uczyli się od siebie nawzajem?
    Dziękuję z góry i przepraszam, że zrzędzę.


EDIT:
Ach, doczytałam, że A. zda na Maga, ale... pytanio-skargę w sumie zostawię, tak czy inaczej.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
No właśnie, z tym jest straszny problem i niedomówienie :v Moim zdaniem warto stworzyc coś takiego jak specjalne sale, księgozbiory, materiały i lekcje dla magów, które będą prowadzic MG jako jakiś duszek/nauczyciel. Stworzylibyśmy specjalną postac, która pojawiałaby się tylko tam i tylko podczas nauk, a MG mieliby do niej dostęp c:
Ale czekam na decyzję innych adminów.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Ach, skoro jesteśmy przy temacie magów dodam coś od siebie (wybaczcie brak fomularza, bo i nie do końca wiedziałabym, jak to weń wpisać): atrybut Magii I i Magii II nie do końca zgadza się z dotąd obowiązujacymi poziomami Magów. Z tego, co pamiętam, mialo to być dawno temu jakoś ujednolicone, tymczasem wedle tego tematu mag zaczyna z jedną dziedziną magii - chociaż z atrybuty wynika, iż z dwoma. Trzeba byłoby to jakoś skontrolować, porównać. Nie pamiętam teraz, czy też np. czas sie zgadza etc. Przydaloby sie, aby ktoś nad tym przysiadł, zerknął co i jak.

Sama o tym zapomniałam, przypomnialo mi się po zadaniu pytań przez nowego usera - na które, o zgrozo!, nie bylam w stanie odpowiedzieć. Pewno brak kompetencji 'starych' userow może nie zachęcać nowych, ale to inna inkszość ^^'
Mti
Dorosły



Liczba postów : 99

     
Rodzaj*: fabularny
Opis problemu: Pewnie i tak w złym temacie ten post zamieszczam, no ale mniejsza.
Jak widzę Anaela już ten temat poruszyła (i coś temat zdaje się przygasł).
Jak to w końcu wygląda? Przydałoby się chyba jeszcze raz od nowa zastanowić nad podstawami, głównymi założeniami na rangi trudne( czy w tym przypadku magów) przynajmniej póki można jeszcze coś pozmieniać.
Co się tyczy przebiegu tej nauki, to może userzy, którzy chcieliby zdawać na, no zostańmy już przy tym magu, rangę to czy najpierw (zanim np. osiągną te 800 postów) mogliby się uczyć, poznawać na własną rękę świat magii?
Adept magii, w końcu uczy się całe życie, a przed egzaminami mógłby uczęszczać na lekcje, które dają mu albo mentorzy, albo książki, albo życie.
Taki user, który już by wiedział pod jaką rangę jego postać będzie chciała osiągnąć to mógłby się zgłosić do jakiejś osoby za to odpowiedzialnej i oprócz siedzenia i uczenia się w specjalnej do tego celów stworzonej biblioteki, to mógłby również uczyć się poza nią, np. poprzez jakieś wyprawy, czy drobne przygody poddane przez np. MG, czy inną uprawnioną osobę, czy choćby próbować eksperymentować z innymi uczniami (jeśliby takowi byli).
W ten sposób adept mógłby uczyć się magii i w teorii, i w praktyce lub nawet odkryć jakąś nową tajemnice. (a propos odkrywania tych tajemnic do ostatnio wpadło mi do głowy pewien pomysł na takie jedno ugrupowanie, 'ścieżkę', którą mag wedle uznania mógłby podążyć. Ty można by w ten sposób ''odkryć'' różne 'drogi' jaką mogą podążyć czeladnicy i późniejsi magowie. Chyba nie przesadzam.)
Tylko jak to w końcu jest z tą magią, bo czytając ten Zakątek Magów'' znalazłem kilka.. furtek, niedomówień.
No bo to tak trochę bez sensu, najpierw żyć (fabularnie) tak bez większych przygód, obeznań z magią, a później zdać test i rzucić postać na głęboką wodą w świat magii. (przynajmniej według mnie)
I podstawowe pytanie brzmi: czy ja już trochę nie przesadzam?
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Może troszeczkę, ale fakt coś w tym jest. Na przyszłość jednak takie sprawy kieruj do tego tematu - > https://wilki94.forumpolish.com/t9-pomysly-na-zmiany

Ogólnie pomysł jest dobry i ciekawy pod względem założenia biblioteki. Z pewnością weźmiemy to pod uwagę. I myślę, że raczej zdawanie danej osoby na trudną rangę bez dostępnego mentora, będzie polegać właśnie na tym uczeniu się i ewentualnym zdobywaniem wiedzy na wszelakich wyprawach.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nie mam pojęcia jak to uzupełnić
...pomińmy

Problem z tym że kart postaci jest 283 i to jest okej tylko że jak wchodzi się w bank kości to już jest tylko 73 a jest przecież napisane że posiadanie banku kości oraz zaakceptowanej karty postaci jest przymusowe. O karty postaci urzytkownicy dbają ale banku kości sobie nie robią. Rozumiem że niektórzy mają np. Nighti i spółka czy jakoś tak ale nawet gdyby każdy gracz miał po 3 postaci to i tak banków jest zamało a dobrze wiemy że niektórzy nie mają tylu kont.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
No więc tak: postacie przeniesione jako zablokowane do adopcji kont w banku nie mają. Wielu nowych znika z forum, zanim założy konto bankowe. Ponadto nawet osiem postaci może być w jednym temacie (jak u mnie). Zapewniam cię, nikt nie hasa po fabule bez konta w banku. Dla twojego spokoju dodam, że siadłam przed chwilą i porównałam dane z banku z listą aktywnych osób. Wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Poprawnie wypełniony formularz wygląda tak:


Rodzaj*: Forumowy
Opis problemu: Problem z tym, że kart postaci jest 283 i to jest okej, tylko, że jak wchodzi się w bank kości, to już jest tylko 73, a jest przecież napisane, że posiadanie banku kości, oraz zaakceptowanej karty postaci jest przymusowe. O karty postaci użytkownicy dbają, ale banku kości sobie nie robią. Rozumiem, że niektórzy mają np. Nighti i spółka, czy jakoś tak, ale nawet gdyby każdy gracz miał po 3 postaci, to i tak banków jest za_mało, a dobrze wiemy, że niektórzy nie mają tylu kont.

Mój nowy ulubiony kolorek, yayy~
Od dzisiaj oficjalnie moderuję na niebiesko.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Dziękuję i przepraszam za zamieszanie
Lea
Latający Doświadczony Lekarz

Lea


Female Liczba postów : 496
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Nie ma sprawy ^^
Cieszę się, że mogłam się na coś przydać.

- Shathi
Sponsored content