You are not connected. Please login or register

Paige

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Paige on Pon Lut 02 2015, 01:01

Paige

avatar
Dorosły

Imię: Paige
Wiek: Dorosły
Orientacja: Biseksualna
Ranga: Dorosły
Historia: Paige nie ma za sobą barwnej, poruszającej historii. Paige ma za sobą przede wszystkim siebie - postać, na którą była skazana przez minione lata, jedyną, której mogła powierzyć swoje najgłębsze sekrety. Dorastała jako czwarta z licznego, absolutnie nieokiełznanego przez żadną przyzwoitą osobę towarzystwa. Ślepo i bez zawahania podążała za starszym rodzeństwem, które w jej oczach wypadało zdecydowanie lepiej, niżby w życiu realnym. Rodzice nie przykładali wagi do jej wychowania, toteż Paige większość czasu spędzała ze swoim, dojrzałym już rodzeństwem, nabywając nowych umiejętności i chłonąc najdrobniejsze szczęścia dnia.
Mając odpowiednią ilość rozumu, tak wybiórczo kształtowanego przez rodzeństwo, przez pewien okres czasu sprawowała funkcję Bety w Watasze Wody. Dalej Lekarka, Tropiciel, Niania (!). Świetnie odnajdywała się także wśród towarzystwa. Jeśli komukolwiek obiła się o uszy historia o młodej, łamiącej serca wilczycy znad Bagnisk - z pewnością dotyczyło to Paii. Nie bacząc na konsekwencje, śmiało brnęła przez kolejne związki, jednocześnie rozpaczliwie poszukując kogoś, kto mógłby zastąpić jej ojca.
Mijały lata, towarzystwo znikało, zaś Paii została sama. Od tej pory często cierpi na ataki schizofrenii.
Charakter: Paii jest postacią ekscentryczną i zmienną. Pod wpływem wieku bywa humorzasta i dwulicowa. Zazwyczaj dosyć charyzmatyczna, chętnie zawiera nowe znajomości i równie chętnie je utrzymuje, jednak na swój, odmienny sposób. Zawsze ma swoje zdanie, i bardzo chętnie dzieli się nim z resztą towarzystwa.
Ekwipunek: 100 kości
Coś więcej:*reaktywujemy się z Paii i wracamy ponownie*

Atrybut: Spryt

Zobacz profil autora http://jevangelline.tumblr.com

2 Re: Paige on Pon Lut 02 2015, 04:58

Shathow

avatar
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca
Witaj znowu!
Akcept. A do zaakceptowanych przeniosę kp wieczorem, jak dorwę lapka.


___________________________________

[color=#9083d2]

Avatar zrobiłam sama, na podstawie prac Gorsh'y
Podoba się wam?
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Paige Peterson

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach