You are not connected. Please login or register

Tsubaki

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Tsubaki on Nie Mar 29 2015, 13:00

Tsubaki

avatar
Dorosły
Imię: Tsubaki
   Rasa:
   Wiek: 4,5
   Orientacja: heteroseksualna
   Ranga: Dorosły
   Historia: Tsubaki urodziła się w niewielkiej watasze prowadzącej ciągłe spory z sąsiadami. Widziała jak walczy jej rodzina. Na początku przerażało ją to. Bała się o swoich bliskich. Chciała im jakoś pomóc nie biorąc udziału w nieustających potyczkach. Myślała, że znalazła idealny dla siebie zawód. Lekarz. Jeszcze jako uczennica często opatrywała rany rodziny. Jednak pewnego dnia jej wataha złapała zwiadowcę, który węszył nieopodal ich legowiska. Widziała jak go torturowali, słyszała jego wycie, które przepełnione było bólem. Honoru zabicia go dostąpiła jej starsza siostra. Zrozumiała wtedy, że świat jest okrutny. Wtedy jeszcze bardziej obrzydła jej walka, zrezygnowała nawet z bycia lekarzem. W ogóle nie chciała się do tego mieszać. Postanowiła pozostawać na uboczu. Mimo wszystko pozostawała wesoła i zadowolona z życia. Chciała zostać tak na zawsze. Nie udało jej się to jednak na długo. Podczas jednej z groźniejszych walk zauważyła zagubionego, młodziutkiego wilczka. Nie zwracała uwagi na to, z której watahy pochodzi maluch. Po prostu rzuciła się w wir walki, aby go uratować. Nikt nawet nie zwrócił na nią uwagi. Wszyscy zajęci byli swoimi przeciwnikami. Złapała szczeniaka i zaniosła w bezpieczne miejsce. Leciutko położyła go na liściach i odwróciła się w stronę walczących, aby móc go obronić w razie, gdyby ktoś ich tutaj zaskoczył. Przeczekała tak całą walkę. Okazało się, że jej wataha wyszła zwycięsko ze starcia. Podekscytowana tym faktem oraz znalezieniem szczeniaka zabrała go ze sobą do reszty stada, by popytać czyje to dziecko. Okazało się jednak, że szczeniaczek należy do przegranej watahy. Kiedy wyszło to na jaw alfa rozkazał zabić malucha. Tsubaki się na to nie zgodziła, próbowała przekonać go (a potem i wszystkich innych) do tego, że nie ma potrzeby zabijać malca. Nikt się z nią nie zgodził. Wtedy coś w niej zapłonęło. Rzuciła się na alfę próbując zatopić zęby w jego szyi. Jednakże, jak się spodziewała, samiec okazał się silniejszy. Została przez niego odepchnięta i odciągnięta przez dwóch wojowników, którzy jej potem pilnowali. Wtedy jej matka zrobiła coś niewyobrażalnego. Zabiła szczenię na jej oczach. Na początku młodą wilczycę zmroziło, ale po chwili w jej żyłach na nowo rozgorzał ogień. Wyrwała się strażnikom i rzuciła na własną matkę. Także tym razem została powstrzymana. I nie tylko. Została także wygnana ze stada. Skłamałaby mówiąc, że się tego nie spodziewała, ale mimo wszystko zraniło ją to. Kochała swoją rodzinę. Swoją watahę. Ale nie sprzeciwiała się. Odeszła bez wszczynania dalszych kłótni, a może i rozlewu krwi. Podczas swojej wędrówki pokochała słońce i jego ogromną siłę. Podziwiała je za to. Wiedziała, że nigdy mu nie dorówna, ale postanowiła się wzmocnić. Zostać wojowniczką. Postanowiła, że już nigdy nie dopuści do takiej tragedii, jaka spotkała szczeniaczka i jego rodzinę. Była zdecydowana.
Po jakimś czasie bezsensownego błąkania się znalazła się w tej krainie. Od razu wiedziała, że tutaj może zrealizować swe postanowienie.
   Charakter: Tsubaki jest inteligentna i, mimo krwawej przeszłości, wesoła. Po prostu cieszy się i jest wdzięczna za swoje życie. Do siebie odnosi się z dystansem. Jest także skupiona na swoim celu. Czasem może wydawać się pochmurna i niezbyt miła, ale są to tylko pozory. Wystarczy poznać ją bliżej.
   Ekwipunek: 50 kości
   Coś więcej: -

   Atrybut: Wytrzymałość

Zobacz profil autora

2 Re: Tsubaki on Nie Mar 29 2015, 13:10

Shathow

avatar
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca
Witaj ponownie!
Akcepcik, oczywiście. Dobrze widzieć Tsubaki znów na chodzie ^^


___________________________________

[color=#9083d2]

Avatar zrobiłam sama, na podstawie prac Gorsh'y
Podoba się wam?
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach