Wielka Reaktywacja

Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl

    Jako że ostatnio życie kompletnie mnie pochłonęło (realne, na moje nieszczęście) i wróciłam po dość długiej nieobecności, do całkiem nowych postaci, postanowiłam poszukać istot chętnych do konwersacji. Teraz jednak - co mnie samą dziwi, bo gdzie tutaj spontaniczność?! - poszukuję istot pod konkretnym kątem. Postaci prowadzę ładną czwóreczkę, zostawiłam sobie te, do których czuję jakieś przywiązanie. Miło by było, gdyby chętni zaglądali na forum i pisali te kilka postów tygodniowo - nie lubię sesji prowadzić długimi miesiącami, w tempie dwóch postów tygodniowo (przy dobrych wiatrach!)




    ~ A L A S T A I R {0 miejsc - KartaPostaci}
    Mój kochany Ali. Serdeczny, miły, zawsze pomocny. Wrażliwy na kobiece (i męskie też - lecz mniej) wdzięki. Kiedyś flirciarz, przygasł nieco z odejściem samicy, którą pokochał. Dzisiaj wie, że Salome nie wróci i ciągnie go znów do życia kawalera bez zobowiązań
  • miłostki, niewinne flirty, gorące romanse - w przypadku ostatnich proszę o dojrzalszych graczy. Nie chcę sytuacji, iż nagle dostanie w pysk od kobiety, bo okaże się, że użytkownik wizję romansu kończy na niewinnym pocałunku w policzek. Płeć dowolna. Może (ALE TYLKO MOŻE!) do którejś/któregoś Alek poczuje coś głębszego. {0/-}

    ~ A M I R U { 1 możliwe do zwolnienia miejsce - KartaPostaci }
    Dobry duszek. Najbardziej chyba pozytywna oraz niewinna z postaci, które prowadzę. Ostatnio zmęczona, po załamaniu, dochodzi do siebie i znów uśmiecha się do całego świata!
  • rozmówca, po prostu. Z możliwością zaprzyjaźnienia się. W drugą stronę może być ciężko, bo Ami do szukania wrogów ostatnio - ale jeśli ktoś się bardzo postara, kto wie? {0/-}

    ~ T A H A R A K I { 2 miejsca - KartaPostaci  }
    Cóż... Tahaś... Pierwsza postać, którą tak polubiłam i darzę chłopaka szczególną sympatią. Brak ozora czyni z niego niemowę. Był dowódca tropicieli, krótka kariera jako Beta Nocy.
  • rozmówcy, na zasadzie "zobaczymy, jak wyjdzie". Wątpię, aby był w stanie pokochać, zatem tutaj lepiej przemyślcie - może się skończyć, że jakaś dama skończy ze złamanym sercem. Chcesz? Nie ma sprawy - ale ja umywam łapki! {0/-}

    ~  G E H E N N A { 3 miejsca - KartaPostaci }Moje demoniczne cacko. Jak to demon - bywa kapryśna i lubi znęcać się, zwłaszcza nad słabszymi, chociaż czasami wykazuje jakieś tam pokłady honoru - słabych, kruchych nie zabija, szkoda energii, prawda?
  • samiec, najlepiej prowadzony przez osobę w wieku najmniej 16 lat, by zołzowata mogła go wykorzystać w celu wiadomym {0/1}
  • ofiara - a więc kogoś prowadzonego przez osobę, która lubi krzywdzić swoje postaci. Przemoc słowna i/lub fizyczna mile widziane! {0/1}


    Myślnik oznacza tyle, ile nieskończenie wiele. Oczywiście skończona jest liczba miejsc, miejcie to na względzie. Wprowadzam więc kolejki, jeśli zgłosi się pod myślniki więcej osób, niż zezwala trilokacja - potem informuję w pw, jeśli zwolni się miejsce. Temat będzie aktualizowany.

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nie wykażę się pomysłowością, po prostu chcę z Tobą popisać, Ciociu. I przy okazji zrobić Noishowi resuscytację postów. Wyżej wymienionego proponuję na cokolwiek.

Jakbyś mogła/chciała z miejsca pisać, mój post jest tu.
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Okej, za moment - jak ogarnę Karty i zaległe odpisy - podbiję do Noish'a : D
Tysz chętnie pogawędzę, mruh!
Harmou
Młode

Harmou


Male Liczba postów : 80
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
To może Amiru dla malutkiego, zagubionego Harmou :>?
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     
Harmou - ogólnie jak najbardziej, tylko teraz... przełączyłam się na tryb niezbyt aktywnego usera, więc nie będę w stanie odpisywać tak często, jak zwykle. Jeśli Ci to nie przeszkadza - podaj, proszę, link.
Harmou
Młode

Harmou


Male Liczba postów : 80
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
No problemo. Czekam tutaj
Sponsored content