Bry, bry

Frrrrfri
Dojrzewający

Frrrrfri


Female Liczba postów : 17
Wiek : 25

     
Bry, witajcie, cześć. c:
Jestem Magda, mam 17 lat i mieszkam w małym mieście pod Krakowem. Jestem strasznym leniem, całe dnie spędzam na spaniu, czytaniu. Czytam sporo, chociaż nie tyle co kiedyś. Moją ulubioną książką jest obecnie "Metro 2033" Gluchowskiego i wprost nie mogę się doczekać kolejnej części. ^^
Oprócz czytania uwielbiam grać, od roku jestem posiadaczką ps4 i nie muszę martwić się o to, czy dana gra pójdzie na moim kilkuletnim komputerze. Gram sporo, zdaniem rodzinki zdecydowanie za dużo. Moją obecną miłością jest najnowszy Wiedźmin, którego fabułę skończyłam nieco ponad tydzień temu i nadal nie mogę się zabrać za niego na najwyższym poziomie trudności. Oprócz tego jest jeszcze seria Dragon Age, Mortal Kombat i Assassin's Creed. Dawno temu grałam też w League of Legends, ale tak słabo, ze szkoda o tym wspominać. :')
Czego słucham? Co wpadnie mi w ucho, zaraz ląduje na telefonie. Są to głównie soundtracki z gier, w które gram lub filmów, które oglądam.
Na koniec dodam, że grałam tu już wcześniej, ale jeszcze przed przenosinami jako Bentley, ledwo wbiłam 230 postów i zniknęłam z różnych powodów. Już nawet nie pamiętam jakich. :'D
W każdym bądź razie, mam nadzieję, ze tym razem zostanę tu na dłużej. :')
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Doberek, miło mi cię tu powitać!
Tak jak i ty, również mam wielką nadzieję, że zagrzejesz u nas miejsce na znacznie dłużej niż na poprzedniej domenie. Mamy całkiem sporo wspólnego, bo także uwielbiam leżeć i czytać książki. Och, i grać w gry na Xboxie. Na komputerze też, ale konsola to konsola, wiadomo. ^^
Co do muzyki - również mam podobne gusta. Co się zakoduje w pamięci to nie wyleci, póki nie ściągnę na komórkę. Chociaż ja lubię skoczne nuty, ale przewijają się również smutne piosenki, które często dają mi wiele pomysłów na fabułę. Gustuję w rocku, popie i mieszance tych dwóch rzeczy. Mam swoich ulubionych artystów. Straszna ze mnie egoistka, już się rozpisałam o sobie. :"D
Powodzenia życzę w graniu!