You are not connected. Please login or register

ALTAIR

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 ALTAIR on Pią Lip 17 2015, 16:30

Altair


Dorosły
Imię: Altair
Wiek: dorosła (nie powie, ile ma lat, nie orientuje się zbyt dobrze w upływie czasu)
Orientacja: aseksualna
Ranga: dorosły
Historia: Urodziła się jako jedna z trojga szczeniąt, miała siostrę o imieniu Wega oraz brata Deneba. Była najmłodsza i choć cała trójka miała jasną sierść, to ona była najjaśniejsza - stąd jej imię*. Nigdy nie poznała ojca, z matką kontakt urwał się, gdy tylko Altair była w stanie sama polować. Odeszła z rodzinnego 'gniazdka'. Od tamtej pory podróżowała po świecie, ucząc się wszystkiego po trochu, co zaowocowało rozwinięciu naprawdę wielu umiejętności; niestety, tylko jedna z nich jest na poziomie 'dobrym', reszta raczej 'słabym'. Przez rok lub dwa podróżowała od stada do stada, poznając różne kultury, ale nigdzie nie zostając na dłużej. W końcu osiadła w jednym ze stad, odnajdując partnera. Niestety, nie dała mu szczeniąt, a on zginął w walce (która była wynikiem głupoty). Wyruszyła znów, nie przywiązując się już więcej do nikogo z obawy o to, że znów straci bliską osobę. Spowodowało to jej pewne zdziwaczenie, przez które nie została od tamtej pory zaakceptowana w żadnym stadzie. Kolejne lata minęły, a ona dotarła tutaj.
Charakter: Jest ciągle spięta. Nie potrafi pozwolić sobie na spokój przy tych, których nie zna. Trzyma innych z dala od siebie, a przynajmniej twierdzi, że tak robi - choć w rzeczywistości rozwija dobre relacje z innymi. Niestety, nie można powiedzieć, że ma przyjaciół. Tak samo nie ma wrogów. Nie jest łatwo wytrącić ją z równowagi. Stara się postępować logicznie, przemyśleć każde zachowanie, jednak nie zawsze się to udaje. Niestety, nie jest odważna. Z reguły też nie do końca wie, czego chce.
Ekwipunek: Pęczek wysuszonych ziół.
Coś więcej: Rozsiewa wokół siebie silny zapach ziół, przez co już z daleka można ją wyczuć. Biała sierść nie pomaga też w maskowaniu się.
Atrybut: Wiedza.

Zobacz profil autora

2 Re: ALTAIR on Pią Lip 17 2015, 16:35

Alastair

avatar
Latający Wilk
AKCEPTUJĘ
Życzę udanej zabawy! 


___________________________________

AUTOR AVATARA: SAICCU
#63bde0 - kolor dialogu
Myślisz o fabule z którąś z moich postaci?
-> ZAJRZYJ <-
Zobacz profil autora http://kamilejszon.fbl.pl

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach