You are not connected. Please login or register

Sanktuarium Korporacji Umbrella. (TO NIE WYPRAWA)

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Kejn

Kejn
Latający Doświadczony Łowca
Admin
Sanktuarium Korporacji Umbrella. (TO NIE WYPRAWA) _84747238_hi001453910

WSTĘP DOZWOLONY DLA KAŻDEGO ALE WPIERW CZYTAJ:

Nie przedłużając i nie dając typowych dla mnie wstępów. Oto jedno z tych miejsc do których nie przybędzie nikt, nie zostawi żaden wilk, smok, gryf śladu. Człowiek tym bardziej, no chyba iż chce zginąć w ułamku sekundy. Cóż to za miejsce? Otóż, jest to miasto po jednym z wybuchów nuklearnych. Różnica między prawdziwymi polami wybuchów a tym miejscem... jest jedna - tutaj zwyczajnie odbył się pierwszy wybuch nuklearny. W historii się by zgadzało, ale skoro to jest forum to nadmienię jedynie, że za ten wybuch odpowiada korporacja wymieniona w nazwie. Głównie zajmują się oczywiście broniami chemicznymi jak to ma odzwierciedlenie w różnych filmach etc, ale w tym przypadku chcieli jedynie ukryć swoją działalność, więc uderzyli bombą nuklearną o małym rozmiarze w swoje ośrodki. Oczywiście były one wcześniej wyczyszczone i przeniesione przed ziemię. Z jednego z terenów w Krainie idzie znaleźć tunel prowadzący do ich ośrodka, tyle iż nie ma za wielkich szans na przejście jakiegokolwiek z ich zabezpieczenia. No jest jeszcze wejście główne ale wiąże się to z tym, że będzie trzeba wejść na ten teren i znaleźć to miejsce... Jednak uprzedzę od razu chętnych:

Bomba miała siłę 100 megaton, a promieniowanie jest na tyle silne że wszyscy mogą po prostu... zginąć w ciągu ułamku sekundy od znalezienia się na tym terenie.

Oczywiście, że to miejsce będzie dostępne, ale dopiero po 1 Stycznia. Wtedy w miarę opadnie promieniowanie i dobrze wyposażone osoby będą w stanie przeżyć tutaj ponad 7 postów, ale to oczywiście wiąże się z chorobami popromiennymi.

Kolejna ważna informacja - to miejsce jako jedyne nie uwzględnia pól zielonych w profilu. Nawet jeśli nie zgadzasz się na śmierć postaci, to po pewnym momencie MG ma prawo uśmiercić postać bez nawet pytania o zdanie.

Całe to miejsce i historia będzie aktualizowane z biegiem czasu i odkrywania przez innych ''reliktów przeszłości''. Każda notatka, zeszyt, kartka, list się tutaj liczy. W każdej lokacji w tym terenie można znaleźć przedmioty warte nawet ponad 200 kości. Tylko kto jest na tyle głupi aby się na to rzucać? Co dalej... Ach tak...
Przed wejściem do terenu znajduje się pojazd zakluczony w którym jest terminal z takim pulpitem:

Sanktuarium Korporacji Umbrella. (TO NIE WYPRAWA) Umbrella%20system_zpsgegxrbtk

Parę rzeczy jest dodanych dla zmyłki dla użytkowników. Problem polega na tym, że tylko osoby z wiedzą technologiczną będą w stanie zrozumieć o co tutaj chodzi i to wykorzystać. Znajduje się tam wskazówka jak dostać się do sanktuarium (wszystko w razie czego byłoby opisane przez MG).

Tak więc tydzień nr 1:

- Promieniowanie zabójcze. Wybuch spowodował śmierć 70 tysięcy cywilów.

Tydzień nr 2:

- Promieniowanie zmniejszone, nadal zabójcze.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach