Dzień dobry ;3

Mattias
Młode

Mattias


Liczba postów : 84

     
Hej jestem Ala, mam 16 lat i jestem z Lubelskiego. Interesuje się wojskiem - chodzę do liceum o profilu wojskowym- a także samochodami, Moim marzeniem jeat beemka 850 *,* tudzież e30. Kocham wilki i wszystko co z nimi związane

Tak więc...No. Pytać jak coś. Nie gryze Chyba...
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Witaj na forum, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Wydaje mi się, iż jestem chyba najmłodsza, a tutaj coraz więcej starszych ode mnie się rejestruje ;__;. Ja interesuję się bronią, ale tylko w grach - nigdy nie miałam styczności z prawdziwym pistoletem, lecz zawsze można pomarzyć :D.

*zgłasza się* O, ja mam pytanie! Takie trochę głupie i być może dla Ciebie prywatne, ale jaka jest Twoja wymarzona praca? :3
Mattias
Młode

Mattias


Liczba postów : 84

     
Haha moja wymarzona praca. Zastanawiałam się nad policją na wydział śledczy zeby sobje z pieskiem biegać ewentualnie wojsko. Wszystko zależy od tego jak ja zdam mature ughh ;-;.

Co do broni polecam klasycznego kałacha Wczoraj strzelałam pierwszy raz z pozycji stojącej (jak na razie było tylko z pozycji leżącej) kurcze meeega Polecam Ala z Lubelskiego ;D
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Ja bym pewnie siedziała w fotelu, tropiąc gości po IP :D.

Nach, na Kalashnikov sobie nie postrzelam, nie ma bata :v. Bardziej chyba wolę broń białą :].
Owachinashi
Dorosły

Owachinashi


Male Liczba postów : 150

     
Nah, ja rowniez witam cie na forum. : D Jesli chcialoby ci sie kiedys popisac ze mna w fabule, to pisz PW, mam cztery postaci do dyspozycji. x3
Sponsored content