Kastiel

Kastiel
Alfa Nocy, Przedsiębiorca
Kastiel


Male Liczba postów : 297
Wiek : 27
Skąd : Zielona Góra

     
Kastiel 3fe7ndc

Imię: Kastiel

Rasa: Lykan

Wiek: Dojrzewający ok. 3 lat

Orientacja: Heteroseksualna

Ranga: Dojrzewający

Historia: Urodziłem się w walecznym i dumnym klanie, którego przywódcami byli moi rodzice. Kilka dni po moich narodzinach zaatakowało nas jakieś wrogie stado. Mój ojciec nie mógł pozwolić sobie na walkę przez to, że moja matka niedawno rodziła i jeszcze nie wróciła do pełni sił, dlatego postanowił uciekać. wrogie stado zagoniło nas aż na pustynię, gdzie nasi towarzysze powoli zaczęli umierać z powodu wycieńczenia, braku wody i jedzenia. Nasze kłopoty na tym się nie skończyły, ponieważ gdy zdziesiątkowani znaleźliśmy oazę wilki ze stada mojego ojca zaczęła zabijać dziwna choroba. To było istne szaleństwo! Wszyscy rzucili się sobie do gardeł. Moja matka też na to zachorowała i zginęła od kłów mojego ojca, który zabił ją by mnie chronić. Po pół roku bezcelowej tułaczki ze mną sam umarł z rozpaczy. Od tamtej pory byłem całkowicie sam. Nie było to dla mnie problemem, gdyż ojciec wcześniej nauczył mnie wszystkiego czego potrzebowałem by przetrwać. Kiedy nie mogłem nic upolować kradłem jedzenie innym drapieżnikom i pewnego razu zapłaciłem za to swoją lewą łapą. Wkurzyło mnie to jeszcze bardziej i w szaleńczym amoku atakowałem każde zwierze jakie napotkałem. Jedyne co trzyma mnie przy życiu to chęć poznania, kto nas wtedy zaatakował i ogromne pragnienie krwawej zemsty.

Charakter: Zazwyczaj jestem spokojnym wilkiem trzymającym się z boku od wszystkiego, jednakże jestem nieprzewidywalny jednego dnia mogę rzucić się by pomóc komuś w potrzebie, innym razem przejdę obok obojętnie. Jestem nieufny wobec innych wilków przez atak na moich rodziców. Bywam poważny i rozważny ponad swój wiek. Łatwo mnie sprowokować i zdenerwować nie boję się nikogo i niczego.

Ekwipunek: Stalowa proteza na miejscu odgryzionej łapy.

Coś więcej: Mam bliznę na prawym oku; krwawoczerwone futro na grzbiecie; prawe oko mam niebieskie, a drugie dziko złote.

Atrybut: Moim atrybutem jest wytrzymałość, pomimo wielu ran potrafię długo utrzymać się na łapach i walczyć dalej nie przejmując się bólem.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Akcept!
Miłej gry życzę! :]