You are not connected. Please login or register

Chris

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Chris Empty Chris on Czw Wrz 08 2016, 13:00

Chris

Chris
Weteran
Imię:
Po prostu Chris - niegdyś Diana

Rasa:
Wilk z krwi i kości

Wiek:
Dojrzała dwunastoletnia wilczyca, która przeżyła już w życiu niejedno

Orientacja:
Heteroseksualna

Ranga:
Weteran

Historia:
Wilczyca urodziła się poza krainą w miejscu bliżej nieokreślonym. Miała matkę, ojca oraz brata. Żyli na skalistych terenach jako samotnicy, sami się o siebie troszczyli i zapewniali sobie pożywienie. Wszystko wyglądało na dobre zakończenie, do czasu. Pewnego dnia rodzice dwójki rodzeństwa wyszli o poranku z jaskini i już nie wrócili. Mijały dni, noce. Brak odzewu ze strony rodziców wprawiał małe wilczki w przerażenie i bezradność, zostali zupełnie sami. Na nieszczęście ta dwójka również długo ze sobą nie została, starszy brat Diany postanowił wybrać się w podróż. Chciał dowiedzieć się czegoś o zaginięciu ich opiekunów, ale musiał zostawić swoją młodszą siostrę. Po kilku miesiącach życia w samotności i monotonii czarna wilczyca również postanowiła opuścić rodzinną jaskinię. Jej celem było odnalezienie brata był jedynym, który jeszcze pozostał przy życiu. Już od dłuższego czasu wiedziała, że ich rodzice po prostu zginęli. Być może straciło ich jakieś zwierzę bądź co gorsza – człowiek. Nastoletnia Diana włóczyła się po świecie, mijały miesiące, pory roku. Koniec końców dotarła do tej krainy, gdzie osiedliły się cztery watahy wilków razem ze smokami oraz gryfami. Zaczęła funkcjonować tutaj jako dorosły samotnik, w tym czasie również znalazła swojego brata. Później postanowiła dołączyć do najbliższej jej sercu watahy nocy, a ostatecznie poczuła, że chce przydać się na coś tej rodzinie. Zdała test na wojownika, pasjonowało ją to, a nim się obejrzała wylądowała na stanowisku dowódcy wojowników. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Diana opuściła na długi czas krainę, przez co nie było nikogo kto mógłby szkolić czy pilnować porządku u wojowników. Poza krainą wilczyca doznała wielu ran w przebytych walkach z dzikimi zwierzętami oraz ludźmi, a kiedy już wróciła dowiedziała się, iż wataha nocy ma nowego dowódcę, przez co ostatecznie zajęła posadę weterana. Co jak co była z tego tytułu dumna, czuła w ten sposób, że przysłużyła się członkom watahy. Na znak swojego powrotu oraz zmiany postanowiła nadać sobie nowe imię, które brzmiało Chris. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego już nigdzie się nie wybiera i chce zostać tutaj już do końca swych dni.  

Charakter:
Kiedyś czarna wilczyca była osobnikiem o bardzo niezrównoważonej psychice. Miała depresję, myśli samobójcze, nie potrafiła sama sobie poradzić z życiem mimo tego, że miała już przy sobie starszego brata, który musiał się nią opiekować. Być może nie przez cały czas, ale chociaż pilnować, aby nie robiła sobie krzywdy. Stąd też wyniosło się zamiłowanie do walk, agresji, adrenaliny. Wadera ciągle nosiła na swym ciele rany, bez problemu można było przylepić jej łatkę emo. Jednak dopiero po ponownym zawitaniu do krainy zmieniła się nie do poznania. Nowa Chris okazała się być bardziej jak mentor, dzięki swojemu statusowi weterana wojennego. Jest inteligentna, podchodzi do życia poważnie, a zarazem chętnie pomoże wilkowi z watahy (a nawet spoza niej) w potrzebie. Nie ma wielu znajomych, większość nagle zniknęła wraz z jej bratem, ale potrafi już z tym żyć. Nie uśmiecha się zbyt często, jednak pomimo swojego chłodnego podejścia do innych potrafi okazać trochę emocji oraz empatii. Jest szczera, swoim zaufaniem obdarza niewiele wilków, a zdarza się, że narobi też sobie wrogów. Mimo tego wieku nie jest jakąś starą raszpą, która narzeka na życie. Póki jeszcze chodzi po tym świecie stara się z niego korzystać jak najwięcej.

Ekwipunek:
50 kości, resztę gdzieś zgubiła

Coś więcej:
Nie miała nigdy partnera, a co za tym idzie własnej rodziny. Marzy o szybowaniu w powietrzu, czyli prościej mówiąc zostaniu latającą wilczycą.

Atrybut:
Zręczność + Inteligencja (dowódca)

p.s postać jest przeniesiona z poprzedniego forum! c:

2Chris Empty Re: Chris on Czw Wrz 08 2016, 17:19

Kastiel

Kastiel
Alfa Nocy, Przedsiębiorca
Nie mam nic do zarzucenia jeśli jest przeniesiona z poprzedniego i admini nie mają nic przeciwko to


AKCEPTUJĘ!!!Miłej zabawy ^ ^.


___________________________________
Obrazek przerobiony przez: Kastiel

Chwała i sława
Krew nam imieniem
Dusze pełne gromu
Stalowe serca
Pogromcy ludzi
Wojowników przyjaciel
Zaprzysiężony pomścić naszych poległych braci
Do końca

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach