You are not connected. Please login or register

KP Lee'go

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 KP Lee'go on Sro Maj 28 2014, 18:35

Lee

avatar
Łowca
Imię: Lee
Wiek: Samiec zbytnio nie zwraca na niego uwagi. Jednak po dłuższym zamyśleniu można stwierdzić, iż jest to... około 13-14 lat.
Proponowana ranga: Beta Wody, Łowca / Głębia / Weteran
Ranga: Łowca
Historia: Kiedy młody Lee wyszedł na świat jako maleńki szczeniak był troskliwie wychowywany przez jego rodziców. Kochał ich, a oni jego. Jednak w pewnym momencie szczęśliwego życia Lee'go w stadzie powstała wojna, która przełamała watahę na dwie grupy. Musiał odejść wraz z rodzicami, którzy byli posądzeni o coś, czego nawet nie zrobili. Tak więc podróżowali, krótko. Lee dotarł tutaj jako szczeniak. Jego rodzice zmarli podczas tej wyczerpującej wędrówki, nie należeli do młodych osobników. Lee żył sobie w Stadzie Wody, kiedy nagle po prostu odszedł na wędrówkę (tak tak, po prostu userka nie wchodziła na forum), aby odnaleźć szczątki rodziców. Na nieszczęście został porwany przez ludzi, którzy bezczelnie wsadzili go do laboratorium i robili na nim przeróżne testy. Stał się, czymś w rodzaju mutanta (zgoda administratora; Kiry, kiedy to jeszcze miała władzę: azot w kłach zamrażający na trzy posty, pięć potężnych ogonów). Uciekł im podczas jednego testu i z zupełnie zmienionym charakterem przybył tutaj. Z wesołego i pogodnego wilka stał się poważnym i ponurym basiorem. I jest tutaj.
Charakter:

    Kiedyś na jego pysku gościła wieczna neutralność spowodowana dosyć nieciekawym nastawieniem do świata. Jedna rzecz się jednak nie zmieniła - basior jest zwyczajnie przewidywalny. Cóż innego można się spodziewać po 14-letnim starsze niż pogodnego uśmiechu i nadopiekuńczego nastawienia do reszty. Wszakże mógłby być ojcem wszystkiego co tu chodzi w krainie...

           

    Lee z racji na swój wiek miewa czasem swego rodzaje "zastoje" i patrzy jedynie przez parę chwil w pustą przestrzeń. Ot, demencja starcza. Póki co są to jedynie sekundy i zaraz to wraca do świata rozmów.

           

    Wraz z wiekiem nasz staruszek Lee mocno wypoczciwiał, że też tak to ujmę. Niegdyś miał w zwyczaju stawać się agresywny i nie przyjemny będąc zaczepianym - obecnie wesoło wdaje się w dyskusje z innymi wilkami z przyjemnością wręcz dzieląc się swoją mądrością i dobrym nastrojem.

           

    Lubi szczere wilki, ba! Wręcz jest szczęśliwy, że na tej krainie stąpają jeszcze w miarę normalne istoty. Reasumując przy Lee'm trzeba być po prostu sobą.


Ekwipunek: Samiec jedynie co ma przy duszy to 18 Kości.
Coś więcej: Jak już wyżej wspomniane zostało Lee należy do mutantów, posiada w kłach azot, zamrażający na 3 posty oraz pięć na prawdę potężnych ogonów.

Atrybut:

  • Zręczność oraz Szybkość

Zobacz profil autora http://theblackstarwolf.deviantart.com/

2 Re: KP Lee'go on Sro Maj 28 2014, 18:46

Alastair

avatar
Latający Wilk
X- WOLF <3
Akceptuję, oczywiście.


___________________________________

AUTOR AVATARA: SAICCU
#63bde0 - kolor dialogu
Myślisz o fabule z którąś z moich postaci?
-> ZAJRZYJ <-
Zobacz profil autora http://kamilejszon.fbl.pl

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach