'bry dzień

Taivas
Dorosły

Taivas


Male Liczba postów : 8

     
Jakoś tu cicho i nieprzyjemnie, więc postanowiłem zapoczątkować tutaj to "podawanie łapy", a ponad to trochę o sobie powiedzieć. x3

Na imię mi Jakub (piękne imię, nieprawdaż?) i pochodzę z południa. Właściwie jestem w połowie góralem, ale do gór mi trochę daleko. Nuda. Powinienem pisać bardziej rzeczowo. Ogar, Kubuś.

Moja historia z tym forum sięga jego zarania, ale choć o nim wiedziałem, trzymałem się z daleka. Wszedłem w ten dziwny świat jakieś dwa lata temu, a wszystko to spowodowała pewna, dość tutaj znana, jak mniemam, osoba. Zabawiłem na forum tydzień. x3 A potem odeszło ono w głębokie moje zapomnienie.

Teraz, gdy forum jest piękne i odnowione, dostałem wiadomość od wspomnianej już osoby: "nie mam czasu z Tobą gadać, forum przenosimy". Nie ukrywam, że trochę mnie to zainteresowało. x3 Problem jednak polega na tym, że moje przygody z pbf'ami kończyły się dotąd po, góra, miesiącu, więc wstrzymałem się z rejestracją.

Ale, jak widać, chęć zagrania w to śmieszne erpegie wzięła górę, i oto jestem jako Taivas, i w sumie nie sądzę, żeby jakiekolwiek multikonta powstaną. Jedno to już za wiele do ogarnięcia jak dla mnie. x3

O Bogini, ile wtrąceń. x3 Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem (zakładając że ktoś to w ogóle przeczyta ;-; ).
Także tego... jakby ktoś miał jakieś pytania, to śmiało. c:
Kalina
Demon

Kalina


Female Liczba postów : 158
Wiek : 27

     
Przeczytałam. ;u;
Witaj więc, ponownie, i życzę miłej rozgrywki,
~Ja.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
*łapie za podaną łapę i potrząsa energicznie*
Witamy w naszym gronie. Kto wie, może w miesiąc zdążysz się uzależnić wkręcić w forum i nie będziesz chciał odejść? Nie ma co przesądzać na samym starcie. Osobiście mam nadzieję, że zostaniesz.

Łapaj ciacho na powitanie^^

'bry dzień Cheesecake_by_NinjaBunnii
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Witamy, witamy, jak miło tutaj widzieć coraz więcej ludzi ;u;
Zawsze się zastanawiałam jak to jest być góralem... nvm XD"
Tak czy siak witaj i życzę Ci miłej przygody, wielu znajomych i zostania u nas dłużej, bo nie gryziemy! chyba~
Taivas
Dorosły

Taivas


Male Liczba postów : 8

     
Dziękuję (zwłaszcza za ciacho 'u') i też mam nadzieję, że zostanę. x3

A góralem jest być... góralsko. x3 Ale śmieszy mnie ta gwara. ;3;
Maksymilian
Trickster

Maksymilian


Liczba postów : 28

     
Hej, aż tak niemiło nie napisałam. x'3

Witaj Kubuś, jak byś miał pytania & chciał z kimś popisać to zapraszam. c'':
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Aż zastanawiałam się, czy tą osóbką nie byłam ja, a o tym zapomniałam.. ;3; Ale nie, nie. Witaj w każdym razie! Miło Cię tu widziec :3
Danny
Sandman

Danny


Male Liczba postów : 80
Wiek : 25

     
Witaj, witaj. Życzę miłej rozgrywki i cierpliwości, może faktycznie zostaniesz na stałe. ^^

Swoją drogą też jestem z południa (choć też nie z samego dołu xD) i też zalatuję góralską gwarą. To takie dziwne, kiedy niektórzy z innych regionów nie rozumieją pewnych słówek. ;v;
Enney
Dorosły
Przedsiębiorca

Enney


Female Liczba postów : 370
Wiek : 25
Skąd : Koszalin

     
Witamy na forum c:
Sponsored content