Kp Ginko Panda

Ginko



Male Liczba postów : 2
Wiek : 27

     
Imie: Ginko imię to po zmarłym w wojnie ojcu ,Panda zaś jego drugie imię dala mu matka z nienawiści do niego, nazwisko jeszcze wymyślę

Rasa: Wilk ? od dawana nikt nie nazwał go wilkiem

Wiek: Ponad rok
 
Ranga : Młode

Historia : Gdy był jeszcze w brzuchu matki jego ojciec wyruszył na wojnę gdzie umarł przez co matka wyzywała się na nim i obwiniała go za wszystko by go upokorzyć dala mu na drugie imię Panda gdy nauczył się już chodzić pozostawiła go na pastwę losu wszędzie gdzie się pojawiał przynosił pecha był już wyczerpany wędrówka poddał się był już gotowy na śmierć lecz wtedy usłyszał znajomy głos i przezroczysta postać która powiedział mu by szedł na wschód i osiedlił się w miejscu gdzie rośnie czarna trawa  posłuchał postaci i wyruszył ledwo żywy w podróż tak dotarł do tej krainy

Charakter : Jest typem samotnika nigdy nie miał przyjaciół pomimo smutku zawsze jest wstanie się uśmiechnąć ,bardzo kulturalny , jest strachliwy boi się kontaktu z innymi może to przez to co przeżył

Ekwipunek : Nic

Coś więcej : Jego sierść jest czarna niczym smoła a gdy jest ciemno widać tylko jego wielki niebieskie ślepia

Atrybuty: Wytrzymałość  

Przepraszam za brak przecinków i kropek
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Uhm. Napisałam Ci, że Kartę zakładamy w forum "Karty Postaci" w wybranym przez nas stadzie. Upraszam o zgłoszenie się o zmianę nicku (w odpowiednim temacie), bo już parę razy mówiłam, że jest on nieregulaminowy. Jako że jesteś nowy na forum i możesz nie do końca wszystko ogarniać przeniosę tą kartę.

Na błędy i brak znaków polskich zwracać uwagi nie będę ze względu na wcześniej wysłaną do mnie wiadomość, ale proszę chociaż o pisanie z wielkiej litery. Popraw kartę i wtedy być może ją zaakceptuję.

EDIT:
Dobrze, dobrze, już nie będę Cię tak zamęczać, masz akcepta c':
Tylko nazwę tematu zmień