Ohayo~!

Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Witam wszystkich i kłaniam się nisko :3
Mam na imię Wiktoria, lat niespełna 18 (jeszcze tylko miesiąc *-*). Interesuję się piercingiem, tatuażem, fotografią no i może po części rysowaniem >.> Dodatkowo uwielbiam Japonię, można powiedzieć, że po części zaliczam się do grupy otaku, tak tak - oglądam anime, planuję bawić się w cosplaye, od czasu do czasu mangi itd. Jeśli chodzi o muzykę to głównie metalcore, deathcore, itp. :3
Na naszych wilkach już byłam od.. ugh, jakiegoś czasu.. niestety, w którymś momencie zaniedbałam dosyć mocno moją działalność. Jednak cóż, czas na reaktywację~!

A TUTAJ ja, dzień dobry c:
Salome
Szpieg

Salome


Female Liczba postów : 102
Skąd : Monsunowe Wybrzeża

     
No witam, witam.
Mam bardzo podobne zainteresowania do twoich. Można by czasem pogadać, podzielić sie zdjęciami itp. Co ty na to? :3
Życzę miłej gry na fabule ^^
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
KJFKSJKGJKFJGKDJK CO ZA WŁOSY *natychmiastowa śmierc zachwytowa* GDZIE TY BYŁAŚ CAŁE MOJE ŻYCIE ;3;
Witaj piękności moje!
Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Carly, moja kochana, chowam się przed ludźmi w zachodniopomorskim ;____;
Mało tego, nawet zdaje mi się, że możesz mnie kojarzyć aczkolwiek z moich poprzednich postaci jeszcze ze starego forum <3

Salome, a no żaden problem, nawet z chęcią. Jak nadarzy się okazja, to czemu by nie? ;3
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Kolejna osoba powraca, jak to miło się czyta ;u;

Ciekawe zainteresowania, nas może łączyć jedynie rysowanie i fotografia, gdyż ponieważ, anime, mangę i Japonię ostatnio zaniedbałam i raczej skupiam się monotematycznie na rysowaniu i czasem fotografowaniu. ;_;
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Witaj, witaj!
Hah, wiesz, że ja także mieszkam w zachodniopomorskim? o.O Szczecin, jeżeli miałabym pisać konkretnie. To życzę miłej gry... i w ogóle. xd
Sponsored content