Akrin

Akrin

Akrin


Male Liczba postów : 85
Wiek : 24
Skąd : z Krakowa

     
Imię: Akrin

Rasa:Wilk

Wiek:Młody [8 miesięcy]

Ranga:Młody

Historia:Mały,szary szczeniak,który od czasu swojego poczęcia nie wychodził z jaskini, znajdując w niej co drugi dzień króliki.[Nigdy nie poznał własnych rodziców] Ale wszystko się zmieniło.

. . . . . .

Gdy minęło około 120 posiłków wyszedł wreszcie z jaskini. Gdy to zrobił usłyszał nagle świst oraz wrzask. Idąc w tamtą stronę wyszedł na polanę na której leżały dwa martwe stworzenia: szara wilczyca i wielki,rogaty jeleń. Z boku martwej Wilczycy wystawał dziwny drewniany patyk.Chwycił go delikatnie w zęby i wyciągną. W tym czasie wysoki cień w płaszczu skradając się podszedł do niego. Akrin wyczuł niebezpieczeństwo i... zerwał się do ucieczki,kiedy druga strzała wbiła się w pień pobliskiego drzewa.Nie oglądał się za siebie.Uciekał tak do chwili gdy padł z wyczerpania. Gdy otworzył oczy zobaczył przed sobą wielki kamienny most na którego środku wznosił się zamek. Był zauroczony pięknem zamku i odległych terenów. Jego następną myślą było: "Chyba znalazłem swoje miejsce".

Charakter: Jest bardzo wrażliwy i łatwo go obrazić,przez co staję się agresywny. Bardzo skryty niewiele mówi o sobie,ale również nie znosi być lekceważony,a energii w nim jest co nie miara, trudno mu usiedzieć długo na jednym miejscu będąc sam w jaskini biegał po całej wolnej przestrzeni

Ekwipunek: 50 kostek,które skrupulatnie zbierał ze zwierzyny oraz drewniana strzała



Coś więcej: Ma różnokolorowe oczy:
pierwsze jest czerwone,a drugie błękitne.
Nie znosi głośnych dźwięków


Atrybut:Zręczność
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Rozpisz tylko troszkę jeszcze historię i dam ci akcepta ;3 Wystarczy że dopiszesz kilka zdań. Gdy to zrobisz to śmiało napisz do mnie PW ;>

EDIT: Ok błędy zostały poprawione i teraz z czystym sumieniem mogę zaakceptować ci kartę. Miłej gry!