Halou, jest tu kto?

Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Halou, jest tu kto? Mr_bean__yolo_dance___v2__by_jerikuto-d7a44bk I'M CRAZY WEIRDO Halou, jest tu kto? Mr_bean__yolo_dance___v2__by_jerikuto-d7a44bk

Jak widać, przyszedł i czas na mnie. Trochę się cykam ;3;

Halou, jest tu kto? Lolitrollu_by_kawaiikaabii-d3icu4u Zanim opowiem Wam o sobie, macie tutaj hyehyehye bójcie się takie coś, co mniej więcej mówi samo za siebie:
Halou, jest tu kto? Tumblr_n7mft1LAVy1te94myo1_400
Tak, wszystko ze mną w porządku, prosz pani.

Jestem Natalia (<-- klik) i nie lubię swojego imienia. Mam 14 lat - no dobra, prawie tyle - oczywiście zamiast wyglądać na swój wiek, bardziej przypominam małe dziecko z podstawówki, ou. Może przez to, iż nie jestem specjalnie wysoka, ale za to mam kilka dobrych cech, które myślę, że mi to wynagradzają. Jestem bardzo szczera, uparta, troskliwa, wrażliwa, odważna i dobra ( to nie jest moja opinia, tylko znajomych xd ). Mam brata, z którym często się kłócę, jak to z rodzeństwem. Mam też 7 letniego psa myśliwskiego, choć nie gustuję w tego typu rasach. Uwielbiam owczarki australijskie, border collie, husky i jack russel terriery. Jeszcze bardziej kocham konie i jeżdzę konno od 1,5 roku, na Markusie i Dorado - dwóch słoneczkach, które sprawiają, że na mojej twarzy nieustannie gości uśmiech.

Jak zapewne dużo nastolatek, lubię jeść o3o
No i się wkurzam, jak ktoś weźmie coś mojego.
Halou, jest tu kto? Tumblr_n7meg8Ws7C1te94myo1_500

Mam swoje hobby?
Oczywiście, nawet dużo. Uwielbiam śpiewać, rysować, słuchać muzyki, trenować agility, jeździć konno, fotografować. Może kiedyś wam pokażę co potrafię, jeśli zechcecie c;
Tu macie taki tam rysuneczeg -> KLIK

Hm, odnośnie mojego "zdrowia", to jestem pechowcem. Od roku cierpię na migreny z aurą - nie będę się rozpisywać co to jest, od tego macie Google xD Kiedy dostaję "ataku", czuję się jak zdechła flądra i mama zabiera mnie ze szkoły. Cóż, takie życie.

Halou, jest tu kto? Tumblr_n7mbwfbkFR1te94myo1_500

Cometa jest moją pierwszą postacią na tym forum. Jak Was znalazłam? Otóż zupełnie przypadkiem trafiłam na stary adres (hm, no może nie przypadkiem - pokłony składam mojej koleżance o nicku Delete. Sorki, ale nie wiem jak się odmienia "Delete" XD) i zarejestrowałam się tutaj. Także jestem: Alleluja, Bóg zapłać i obym szybko stąd nie poszła! ;3
Halou, jest tu kto? Oh_yess_by_addmedia-d7rn9ky dum Halou, jest tu kto? Squidward_sexy__dance__by_jerikuto-d6v59im dum dum Halou, jest tu kto? Epic_clap_by_addmedia-d7m9qd5 dum dum dum Halou, jest tu kto? Popcorn_2__meme__by_jerikuto-d71bidm
Caius
Dojrzewający



Male Liczba postów : 62
Wiek : 23

     
Witaj na naszym forum, haha. Miło, że mamy coraz więcej nowych użytkowników. ♥
Link
Dorosły

Link


Male Liczba postów : 84
Skąd : Jestem i tyle

     
Dużo obrazków z DeviantArt'a :3

Halou, jest tu kto? Icecream_and_Lollypop_Icon_by_xXScarletButterflyXx

Zestaw słodyczy dla Ciebie na początek :3
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
DA jest super c';
Dziękuję za miłe przywitanie no... i za słodycze. Mniam~
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Czyżby ktoś mojego pokroju? <3 Oj, Cometo, chyba się dogadamy. :')
Tylko ja nie mam ataków migreny. I dobrze. XD
Ale tak z charakterku i zainteresowań to... no, całkiem, całkiem mój typ.
Witaj na forum. ;o; Wiem, że powinnam napisać to na początku. Ale po co? Lepiej na koniec napisać to, co najważniejsze. 8D Baw się dobrze i wariuj w naszych ześwirowanym gronie. ;w;
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Dziękuję za przywitanie, będzie kogo dręczyć, hiehie. :^
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Jejka, agitek <3 Pochwal się czasem.
Kocham Cię bardzo mocno moja pypciu mała i witam w naszym gronie ~
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Jestem ułomna, bo nie wiem co to agitek, Boże

Dziękuję Carlsonie za takie miłe powitanie, może coś kiedyś wstawię jako "moja twórczość", choć w sumie nie wiem, czym tu się chwalić ^^
Ah, i przepraszam za Carlsona, ale spojrzałam na twój nick i pomyślałam, że nazwę Cię jakoś oryginalnie o3o
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Phihi, agitek to skrót od agility ;3;
Mogę byc i Carlsonem!
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Jeśli chodzi o czas w agility, to nie startuję, tylko ćwiczę komunikację z psem i wykonywanie komend. Mój pies jest za stary jak na typowe, ruchliwe agility (8lat), więc nie męczę jej całym torem. Mam własnoręcznie robione przeszkody b.dobrej jakości (jay!) i skaczę z nią setki (100cm - jest za stara na więcej :c). Ale, jak kiedyś dostanę psa o którym zawsze marzyłam, to koniecznie będę startować. Tylko mam lekką alergię na psa. Niby jest, ale ja tam nic nie odczuwam xD

Carlson! Jejku, ale to super brzmi Bl
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Jejcia, podziwiam *q* Zawsze chciałam spróbowac, ale mój leniuszek nie nadaje się do żadnego sportu, niestety.
I'm your Carlson, bro B|
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Moja niby też nie, jak zaczęłam z nią skakać na początku piętnastki, to była masakra. Nie słuchała, szczekała, uciekała do domu. Potem, w ciągu kilku dni zajarzyła o co mi chodzi - że ma przeskoczyć! - i było o niebo lepiej. Ćwiczyłam z nią przez miesiąc, kilka razy w tygodniu i jestem z niej baaardzo dumna. Skacze nawet sama, dobrowolnie, jak biega po ogrodzie I nie muszę nic mówić, ona tylko patrzy na moją rękę i jak wskazuję na przeszkodę, to siup i skacze c;

No ale dosyć o moim psie, bo jeszcze będzie sławniejszy niż ja żal
Carlson podbija galaktykę! BBB|
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Well, nasz nasz największy sukces to nauczenie się "proś", wiec nie będę się wychylać quq
Carlson podbija galaktykę niczym latający kot na naleśniku Q-Q
Cometa
Dorosły

Cometa


Female Liczba postów : 104
Wiek : 23
Skąd : Z brzuchola

     
Moja nie umie proś, ale umie skakać przez moją nogę XD
Carlson, zadziwiasz mnie Bl
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Ciekawe co jest bardziej potrzebne heheszki
Carlson do usług q-q
Sponsored content