NABÓR NA Junior Adminów!

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Jako że najprawdopodobniej odpadnie nam jeden z administratorów (co nie jest jeszcze pewne, i nie chodzi tutaj o mnie), postanowiłam otworzyć nabór na Junior Adminów. Nasze forum jest dosyć duże, a ostatnio tylko ja je ogarniam, a to jest zdecydowanie za mało.

Obowiązki są niezwykle podobne + po JA można starać się o Admina. Na tej platformie, tak jak i na fora.pl, nie da się przyznać komuś "Junior Admina" dlatego też będzie to funkcjonowało tak jak na poprzednim adresie. Nie ukrywam, że przed tym naborem było trochę inaczej, jako że dałam dostęp do PA obecnym Juniorom, głównie ze względu zaufania.

A zatem cechy, zadania, czego nie robi JA:

  • Nie przyznaje rang, nie zmienia nicków, nie tworzy grup, nie dodaje do grup (chyba, że jakąś mu się przynależy) etc etc. Wszystko co się łączy z PA,
  • Nie przyznają mocy użytkownikom, nie decydują o wprowadzeniu różnorakich pomysłów na forum, jednak wypowiadać się mogą choć ostateczna decyzja należy do Adminów,
  • Zajmują się porządkiem na forum i pomaganiem Administratorom, przeprowadzaniem testów w Watahach (podczas nieobecności władzy bądź jej braku) itp,
  • Dodatkowo chciałabym aby JA zajmowali się reklamą forum.

    Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego powyżej - piszcie do mnie na PW.


Szablon kopiuję z poprzedniego adresu, jako że nie widzę potrzeby aby go zmieniać - Klik

Kod:
[b]Twoje [u]wszystkie[/u] postacie:[/b]
[b]Od kiedy jesteś na forum:[/b]
[b]Czemu chcesz zostać JA:[/b]
[b]Twoje doświadczenie:[/b]
[b]Coś od siebie:[/b]
Karmel
Dorosły

Karmel


Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
W imię ojca i syna...

Twoje wszystkie postacie: Shathow, Shaeera, Karmel, Taihen, Nataniel, Sergey, Lea.
Od kiedy jesteś na forum: W maju mijać będzie czwarta rocznica. Szóstego. Policzmy... Szósty maja dwa tysiące jedenaście. Wtedy się zarejestrowałam. Około czternastej, jeśli dobrze pamiętam.
Czemu chcesz zostać JA: By pomóc. Bo kocham to forum i przez lata żyłam wyłącznie dla niego. Bo sądzę, że sobie poradzę. Bo... Bo niby czemu nie?
Twoje doświadczenie: Nie mam żadnego.
Coś od siebie: Wiem, że nie napisałam eseju. Ale chyba chodzi o treść, nie o długość, prawda?

*po milionowym przeczytaniu klika "send"*
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Twoje wszystkie postacie: Marano, Billy, Gerard.
Od kiedy jesteś na forum: 4 czerwca 2014 rok.
Czemu chcesz zostać JA: Kręci mnie to, po prostu kręci. Kiedy tylko zobaczyłam ten temat, od razu szczena mi się otworzyła tak szeroko, że ja pierdziu. Co by tu jeszcze wymyślić... Może nie jestem tu zbyt długo, ale myślę że warto mi zaufać. Bywa tak, że nie wchodzę ze dwa dni, ale to zależy tylko od tego, ile zadadzą mi do domu w szkole. Również jest to moje jedyne forum, więc inne tego typu gierki nie wyciągają ode mnie wolnego czasu.
Twoje doświadczenie: Adminowałam nie tyle może co na forach, ale na różnorakich blogach. No chyba, że takie minifora służące jedynie do zapisania swojej postaci na FeralHeart czy też grania tam w offtopowym temacie się liczą, to... w tym wypadku miałam kilkakrotnie admina. Sprawiedliwa i miła [no przynajmniej po części XD] też jestem.
Coś od siebie: Od siebie mogę jedynie dodać tyle, że bardzo mi na tej posadce zależy i byłabym cała hepi, gdyby udało mi się zostać Juniorkiem. Wpływu na to niestety nie mam i pozostaje mi tylko czekać. :c
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Twoje wszystkie postacie: Berenika, Winter, Kodoku Ritsu, Gaeth, Rapish.
Od kiedy jesteś na forum: 15 marca 2010
Czemu chcesz zostać JA: Ponieważ mam dużo czasu, a takie sprawy jak testy na rangi i reklamowanie forum nie sprawiłoby mi żadnego problemu. Na forum pojawiam się często, nieraz na kilka godzin, czasem w odstępie jednego, dwóch dni. Chcę jakoś pomóc, bo dość długo tu jestem i na tyle się przywiązałam do tego forum, że na żadnym innym pisać nie potrafię. x3 No, odejść też nie odejdę, jestem bardzo sentymentalna i choćbym chciała, to nie potrafię.
Twoje doświadczenie: Sprawowałam już posadę admina na kilku forach, jeśli chodzi o testy, to często je czytam i myślę, że potrafię je przeprowadzać(chyba kiedyś przeprowadzałam, ale to może na innym forum, nie pamiętam). No, zielona nie jestem, znam się nieco na PA, aczkolwiek chyba na posadzie JA mi się to nie przyda. xd Staż na forum też mam długi, około cztery lata.
Coś od siebie: Nic od siebie dać nie mogę, nawet zapewnienia czy dam radę, ale jeśli się dostanę, to postaram się spełniać funkcję JA najlepiej jak potrafię. :3
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Twoje wszystkie postacie: Kein, Wano, Diana, Anthony.
Od kiedy jesteś na forum: 17 Grudnia 2013
Czemu chcesz zostać JA: Chciałbym wspomóc forum tak jak potrafię. Mam bardzo dużo czasu i głównie pożytkuję je siedząc tutaj. Przywiązany do forum jestem bardzo i jeśli ktoś patrzy na to jak podchodzę to można to dokładnie zauważyć. Na wilkach zostanę tak długo jak to jest możliwe, więc nie trzeba się ani trochę martwić o to, że pewnego dnia mogę zniknąć bez słowa, bo taki nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę.
Twoje doświadczenie: Ogólnie rzecz biorąc byłem na jednym forum kiedyś Adminem, więc samo przypomnienie sobie wszystkiego nie byłoby dla mnie problemem.
Coś od siebie: Jestem na forum prawie najczęściej. Zaglądam tutaj kilka razy dziennie + jeśli jest ktoś nowy to staram się w czymś pomóc, przywitać go na forum i zachęcić do rozgrywki. Chyba tyle.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
NABÓR ZOSTAJE ZAMKNIĘTY!
Jutro ogłosimy wyniki.
Sponsored content