Keith

Keith
Młode

Keith


Male Liczba postów : 8

     
IMIĘ
Zwie się Keith.

RASA
Wilk; zapewne po mamusi i tatusiu.

WIEK
Liczy sobie aż jedną wiosnę.

ORIENTACJA
Heteroseksualny, jak pewnie większość osób się domyśla.

RANGA
Młode, póki co. Potem wyrośnie na dzielnego Wojownika, bo zapewne tego oczekiwać będą rodzice. Ale czy na pewno spodoba mu się to...?

HISTORIA
Jego historia nie jest zbyt długa, wszak niedawno przyszedł na świat. Przyszło mu być potomkiem Shathow i Kein'a. Mało tego - ma także siostrę, Elinor.

CHARAKTER
Keith to typowy sangwinik.
Wesołym i rozbrykany szczeniak, wszędzie go pełno. Z wielką łatwością nawiązuje znajomości; nie dość, że łatwo, to jeszcze trwale! Szybko się przywiązuje i potrafi być niewiarygodnie wierny.
Jest także chaotyczny i bardzo niezorganizowany. Zabiera się za pięć, dziesięć, piętnaście nawet rzeczy na raz, a do końca doprowadza jedną. No, może dwie.
Bywa też czasem złośliwy dla otoczenia. Czasami rani słowem - często niezamierzanie, po prostu mówi to, co ślina mu na jęzor przyniesie. Z pewnością jest on twardym orzechem do zgryzienia dla rodziców, mają z nim wiele problemów. Najpierw robi, potem myśli. Może z czasem uspokoi się i wreszcie stanie 'normalny'? Przekonamy się dopiero, gdy dorośnie!

EKWIPUNEK
Tylko kości, kieszonkowe od rodziców.

COŚ WIĘCEJ
Więcej do dodania nie ma nic... Może jednak warto wspomnieć, że jego oczy świecą się na czerwono?


ATRYBUT
Zręczność, po rodzicach.
Karmel
Dorosły

Karmel


Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Co do oczu... Wydawało mi się, że uściśliłam, ale mogę się mylić - Keith może zapalać i gasić je według uznania. Gdy się nie świecą, są niebieskie, jak na avie.

Uroczyście i oficjalnie nakładam na ciebie obowiązek rozpisania historii, gdy już jakaś zaistnieje.

I akceptam.