You are not connected. Please login or register

Aranthil

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Aranthil on Wto Lis 25 2014, 22:08

Imię: Aranthil
Rasa: Wilk (:D)
Wiek: 2,5 lata
Orientacja: Nie zastanawiała się nad tym.
Ranga: Dojrzewający

Historia:
Jej historia dopiero się rozpoczyna, jednak miałaby już parę przygód do opowiedzenia, gdyby ktoś zapytał. Nikt nigdy jednak tego nie zrobił.
Jest sierotą. Nie znała swoich rodziców. Przez pierwsze lata życia zajmował się nią jeden ze starszych wilków. Zajmował, patrz - nie pozwalał umrzeć z głodu, gdy była szczenięciem. Później gdzieś zniknął. Jednak to od niego nauczyła się wszystkiego, co wie. Od tamtego czasu, sama o siebie dba.
Oczywiście, parę razy wpadła na inne wilki. Kończyło się to zazwyczaj na wymienieniu zdziwionych spojrzeń, może krótkiej rozmowie. Raz pomogła młodszemu wilkowi w polowaniu. Parę razy odwiedziła ich legowiska. Wiele razy patrzyła na nie z ukrycia.
Jedno spotkanie z przedstawicielem swojej rasy wspomina wyjątkowo źle. Tydzień nie mogła się potem ruszyć z mchu pod pewnym drzewem, miała złamaną łapę, była cała pogryziona, podrapana i umazana krwią własną i przeciwnika. Od tej bijatyki jest ostrożniejsza i mniej ufa "innym".
Nie posiada absolutnie nic.
Nie ma "stałego miejsca zamieszkania".
Zwiedziła wiele miejsc w swoim krótkim życiu. Ale zawsze była związana z ziemią na której się urodziła, z ziemia wilków wiatru. Kocha ten kraj i traktuje go jak bezpieczną wysepkę na morzu tego strasznego, niebezpiecznego świata.
Przyzwyczaiła się do samotności. Istnieje jednak na tym świecie jedna osoba,, na której jej zależy. Jedna jedyna. Nie pytaj, i tak nie powie.


Charakter:
Aranthil jest pełna życia i wesoła, lekko zwariowana, ma szalone pomysły. Ambitna. Energiczna, sprytna, ma zamiar zostać wojowniczką i zamieszkać gdzieś na stałe, jak inne wilki gdy dorośnie. Trochę naiwna. Nie ma zbyt dużej wprawy w stosunkach między... wilczych? Mimo, a może z powodu tych cech, nie ma zbyt wielkiego grona przyjaciół. A może to wina jej dotychczasowych przeżyć i trybu życia?
Jest niesamowicie szybka, dość zwinna. Potrafi się nieźle ukrywać. Wytrzymała. Musi taka być. Żeby przeżyć.
Nie jest skryta, choć mogłoby się tak wydawać.

Ekwipunek:
Na razie nie posiada nic.
Coś więcej:
Woli jak się ją nazywa Ar, lub Ara. A przynajmniej wolałaby, gdyby ktoś ją w ogóle nazywał.

Atrybut: szybkość

Zobacz profil autora

2 Re: Aranthil on Sob Lis 29 2014, 12:25

Berenika

avatar
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik
KP krótka i prosta, ale jest w porządku. :3 Akcept, miłej gry życzę. ^^


___________________________________


Zastrzegam całą postać - by Amathaze!
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach