Lacie się zgłasza! •-•

Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Jestem tutaj od kilku dni, więc postanowiłam, że Wam się także przedstawię, z o wiele innej strony, niż Lacie!

Mówiąc skrótem: fanka Linuksa, użytkowniczka Fedory, informatyczka, blogerka, pisarka, po części kujon, ale także i gracz gry osu!

Interesuję się Anime (ale nie tak, jak kiedyś), oglądnęłam jednego tasiemca, którym jest Bleach oraz kilkadziesiąt innych. Czytałam niektóre mangi, np. Neon Genezis Evangelion, Basement czy też Pandora Hearts.

Muzyka? Słucham starego Linkin Parka, Skilleta, Three Days Grace'a oraz pojedynczych piosenek, które wpadły mi w ucho. Od czasu do czasu Nightcore.

Bloga prowadziłam (starego, bo ma już porządne kilka lat), a swój pierwszy poważny blog, który zdobył wysokie miejsce w Top Liście, założyłam w 2010 roku. Był o Panfu, mój staż wynosi około 2500 dni, co jest naprawdę duże.

Historia z Linuksem mogłaby się rozpocząć półtora roku temu, gdyby nie moje lenistwo pospolite oraz niechęć ze strony rodziców. Otrzymałam laptopa i mogę z nim robić co chcę, dlatego testuję różne oprogramowanie, tym dystrybucje linuksowe. Uwierzcie mi: Linux to nie system, lecz jądro, więc powstało na nim kilkanaście tysięcy distro. Obecnie chciałabym wypróbować Archa, lecz moje możliwości (i wiedza informatyczna) są zbyt niskie, gdyż nie potrafię idealnie komend, a każdy ruch nieprzemyślany spowoduje natychmiastowe wywalenie wszystkiego z dysku twardego. ;d

A osu! ? Gram i robię z tego filmiki! Nie obchodzi mnie to, że mam słabe wyniki, które są wręcz idiotyczne ze znanym WubWoofWolf. Robię to, gdyż lubię. Sprzęt dostałam kilka lat temu, mimo to jest on zdatny do użytku.


Piszę jeszcze bloga informatycznego i o grach, czyli same nudy. Link znajduje się tam, gdzie mój Facebook oraz Twitter.

Zajęłam się także rysowaniem. Na razie idzie mi to źle, ogólnie mam słabe umiejętności plastyczne.
Lacie się zgłasza! •-• 15d3zo5

Jakby co, to u góry jest niedokończone i raczej nie zamierzam dokańczać.

Kiedyś grałam w League of Legends, ale porzuciłam ten tytuł, by zyskać więcej czasu.

Możecie śmiało zadawać pytania, chętnie odpowiem •-•
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Informatyka pod jakim dokładnie kątem? Zmontujesz radio (żartuję, żartuję), napiszesz grę, machniesz stronkę czy wszystko na raz?
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Informatyka linuksowa, czyli: wklepywanie komend do Terminala, raz na miesiąc muszę na nowo system zainstalować, bawienie się paczkami, testowanie nowego oprogramowania, gier, tworzenie poradników, grafika, trochę HTML'u, po części Windows, lubię się bawić w BIOS-ie, uruchamianie maszyn wirtualnych, raz zwiększyłam sobię partycję SWAP, wchodzenie na roota i takie tam różne. Czyli: mały informatyk (?)
Ogólnie: nudne rzeczy.

Chociaż na informatykę nie pójdę, bo siostra już poszła, nie chcę robić tego samego, co ona ;d
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nieźle, rysujesz całkiem dobrze,informatyka?witam w klubie a blogów miałam tonę,obecnie żadnego nie prowadzę tylko zajmuję się swoim forum.Ogólnie bardzo ciekawe masz życie.Miło się czyta widać że masz wenę.Nie chcesz robić tego co siostra?Ja znając swoją od razu pójdzie w moje ślady.Swój pierwszy blog założyłam 2 lata temu kiedy miałam 10 lat a moja siostra kiedy miała6 lat.Ona zawsze robi to co ja,jak ja bym chciała żeby się ode mnie odczepiła...
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Tylko problemem jest to, że ona ma chłopaka z drugiej części Polski, rozmawia z nim przez 5 godzin co kilka dni ._.
A co do tego bloga - po 2 latach zdobył popularność, ale miałam wtedy... 9 lat? Popełniałam straszne błędy, w ogóle nie chce mi się patrzeć na to ;d
Wolę iść na coś innego niż informatyka, albowiem moja wiedza jest wystarczająca jak na mój wiek (o Linuksie wiem więcej niż siostra). Myślę nad gastronomią, lubię gotować i wymyślać coś nowego :]
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
A podałabyś link do tego sławnego bloga? Plose
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Lazurowa Fedora – ten mniej sławny.
Pamiętnik Panfu – ten trochę bardziej sławny, kiedyś 3 miejsce w Top Liście :]
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Jakie tam nudne rzeczy. Rzeczy wyjątkowo ciekawe.
A jak stoisz z PBFami? Pierwszy w życiu?
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Nie, wcześniej pisałam przez około półtora roku na jednym PBF'ie o Królu Lwie, jednak są tam teraz same pustki. Pamiętam, że uśmierciłam chyba 6 postaci, oj, to były czasy :]
Należałam jeszcze do PBF o Harrym Potterze, jednak utrzymał się tylko 2 miesiące, później nikt nie pisał.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Bardzo ciekawe blogi a co do reszty życia to też ciekawie, PBF w sumie też zadowalające. Ja jeszcze do żadnego nie należałam a szkoda
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Nighti, koleżanka mnie zaprosiła do tego PBF, ale tam tak narobiłam, że o mało bana nie dostałam. Były troszeczkę inne zasady niż tutaj, albowiem nie zakładało się długich kart postaci, jeżeli w ogóle takie coś tam można zrobić. Tylko z jednym mam kontakt, jak się okazuje – fajny gość, pomimo różnicy wieku. A posty były niezwykle krótkie, mniej niż 1 linijka. A co do bloga, który zdobył tą "niby" (według mnie) popularność – pierwsze posty najgorsze, żeby 9-latka takie coś pisała ._.
Jednak z wiekiem się poprawiamy :]
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Dokładnie. Jak tu przyszłam to ledwo co się w 3 linijkach mieściłam. Jak do 4 dojechałam to cud był a teraz czasem nawet 7 to dla mnie za mało. Czas nas zmienia na lepsze lub na gorsze. Jak mamy z kogo przykład brać to w ogóle już super do przodu idziemy
Sponsored content