Demon

Gość
Gość




     
imię : Demon
rasa : wilk
wiek : dojrzewający (2 lata)
orientacja : heteroseksualna
ranga : dojrzewający
historia : Historia Demon nie należy do jakoś specjalnie najdłuższych albo najciekawszych, ale wracając...urodziła się w pozornie normalnej rodzinie. Jej matka była uzdrowicielką a ojciec wojownikiem przez co w sumie nie było go w domu. Oprócz rodziców których nie specjalnie obchodziła, Demon miała jeszcze brata,lecz on też nie za bardzo jej nie lubił. Młoda wilczyca często zmagała się z przekleństwami i biciem przez rodziców (jeżeli akurat byli w domu) co sprawiało że coraz mniej chciało jej się żyć na tym świecie. Ponadto jej matka nienawidziła swoich dzieci uważała że zniszczyły jej życie i odebrały wolność więc próbowała kilka razy zabić rodzeństwo, lecz za każdym razem ojciec zdążył zareagować i opanować w miarę matkę Demon.
Pewnego razu atak matki zakończył się ''sukcesem'' Akira zabiła brata wilczycy na jej oczach i zmierzała już w stronę suczki, ale właśnie wtedy w małej Demon obudziło się szaleństwo które było silniejsze od niej samej które zmusiło ją do zostania prawdziwym Diabłem...w całej tej nienawiści zabiła swoją matkę.
Suka stojąc w kałuży krwi i śmiejąc się przez łzy powiedziała :
-Spotkamy się w piekle....
charakter : szalona, samotna, kochliwa
ekwipunek : jasnoróżowa obroża ze srebrną zawieszką w kształcie pentagramu, 5 srebrnych kolczyków
coś więcej : mimo swojego szaleństwa można ją raczej porównać do nastolatki która chcę by okazano jej miłość a nie do demona którym naprawdę jest. Posiada ona też dwie osobowości jedna zła i żądna krwi demonica a druga łagodna i ufna wilczyca.
atrybut : charyzma
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
KART NIE ZAKŁADAMY W SUBFORUM KART ZAAKCEPTOWANYCH - trafiają tam dopiero po akceptacji przez upoważnione osoby; pamiętaj o tym na przyszłość. Poza tym pamiętaj, że by być demonem, należy posiadać odpowiednią rangę - bez tego ani rusz. Historia dość chaotyczna, kilka błędów interpunkcyjnych, niemniej jestem w stanie zaakceptować. Jednak charakter należy zdecydowanie rozbudować, rzucenie kilku słów nie wygląda estetycznie (zrób z nich, proszę, chociaż pełne zdania). Po dokonaniu tejże korekty, daj znać.