Ogólnie o filmach i serialach

Huey
Młode

Huey


Liczba postów : 21

     
W dziale z kinematografią jest tylko jeden martwy temat, ojejej, całkiem szkoda, bo to interesująca rzecz i zawsze miło jest porozmawiać o niej z innymi. Zachęcam by się w tym temacie dzielić ostatnio obejrzanymi wytworami, ulubionymi reżyserami, aktorami, może nawet sporządzić jakąś toplistę czy coś podobnego. Nie ma sensu chyba rozdrabniać tego na kilka tematów. Discuss, kochania! ;u;

I żeby nie było, że mój wkład na początek jest zerowy, to podzielę się może ostatnio obejrzaną ekranizacją o superchwytliwym tytule "The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford". Powiedzcie to teraz pięć razy szybciej. Sam film jest niezły, ale zalinkowanie do traileru czy strony na której można sobie kupić płytę DVD raczej nikogo nie zachęci. Zamiast tego, posłuchajcie misiaki chyba najlepszego soundtracku jaki słyszałem - klik klik.
Blank
Młode

Blank


Liczba postów : 80

     
Chcę tylko poprzeć pana powyżej, soundtrack z The Assasination Of Jesse James ma naprawdę genialny soundtrack, który naprawdę warto przesłuchać! [Świetnie sprawdza się jako tło do pisania postów. ;w; ]