Cześćcześć!

Huey
Młode

Huey


Liczba postów : 21

     
Hej zwierzaczki! ;w; Czas jakoś przełamać lody i się przywitać, nie wiem jak to się do końca robi, ale zawsze mogę spróbować, prawda? No więc jestem z południowo-wschodniej polski, uwielbiam oglądać undergroundowe filmy i słuchać muzyki, której nikt inny nie słucha. W wolnych chwilach rzeźbię w wirtualnej glinie i fascynuję się wszystkim co powiązane z trójwymiarową sztuką. I matematyką! I fizyką i ogólnie wszystkimi przedmiotami, których się nie lubi na ogół w szkole. Jejku, nie umiem się prezentować ludziom w ciekawy sposób, ale bywa, daleko mi do ciekawej osoby. x'3

Anyway, liczę na sporo miłych chwil spędzonych na forum [pomimo braku doświadczenia] i nie mogę się doczekać pisania pierwszych fabularnych postów. C:
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Huey. napisał:uwielbiam oglądać undergroundowe filmy i słuchać muzyki, której nikt inny nie słucha.

Bardzo mnie zaintrygowałeś, underground ponad życie. ;u;

Witamy serdecznie na forum (też nie wiem jak się wita).
Blank
Młode

Blank


Liczba postów : 80

     
Hej Huey! <3
Miło, że do nas dołączyłeś. ;w; Mam nadzieję, że dobrze będzie Ci się tu grało, w razie jakiś problemów możesz kierować się do mnie (lub do administracji), no i no, witam dzień dobry. c':

Huey
Młode

Huey


Liczba postów : 21

     
Woah, jakież szybkie odpowiedzi, szczerze się nie spodziewałem. :0

Ale jakby nie było, kiedy ktoś mówi mi hej, to wypada mi odpisać - hej, hej. <3
Also, undergroundowe to może trochę za dużo powiedziane, niezależne już nieco bardziej pasuje. x'3
Słucham Death Grips, to wprawdzie nie film ale underground. Prawda?
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Jeśli chodzi o filmy, to ten - nie znam się, to się nie wypowiem. x'D Zwłaszcza jeśli chodzi o underground. Ale w muzyce lubię grzebać do dna, więc wszelkie nowe gatunki i artyści zawsze mile widziane są dla mnie.
Ale neofolk na zawsze.

No, nie przedłużając - na pewno będziesz się tu dobrze bawić. <3
Nagi
Młode

Nagi


Male Liczba postów : 140
Wiek : 30

     
Ja tyż się przywitam, bo wiem, że to bardzo miłe uczucie! :3

Także witam Cię serdecznie i mam nadzieję, że znajdziesz tu dużo fantastycznych osób i wiele, wiele dobrej zabawy!
Galahad



Liczba postów : 3

     
Witam, serdecznie !
życzę wielu ciekawych postów i przygód.
Huey
Młode

Huey


Liczba postów : 21

     
Aww, dziękuję wszystkim i również się witam. <3
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Cześć, misiek! cx
Witam ja cię serdecznie na forum! Mam wielką nadzieję, że spodoba ci się granie w towarzystwie naszych humorzastych wilczków! Gwarantowane są ciastka i duuuuużo miłości! Pamiętaj, żeby uważać na potwory, kocie. Dużo tu mamy szaleńców. c": Rozrywka gwarantowana, bez dwóch zdań!
Asjena

Asjena


Female Liczba postów : 54

     
Witaj! Ja nie cierpię fizy i matmy. Znaczy się co do fizyki to lubie ale nie jako przedmiot w szkole, jest ciekawa ale totalnie nie potrafię się jej nauczyć Może zostaniesz moim korepetytorem? xd
Ale mnie też zaintrygowałeś z muzyką :3 Ja słucham wszystkiego co wlezie ( oprócz disco polo i klasycznej muzyki xd)
Co do fabu, Asjena zaprasza, gwarantuje rozrywkę
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Cześć, Pyszczku'
Czuję, że jest między nami mistyczne powiązanie przez miłość do fizyki i matematyki~
Huey
Młode

Huey


Liczba postów : 21

     
Hejen!
Powitania cieplejsze niż 36 stopni za oknem. <3
Sponsored content