TsukiHana

TsukiHana
Dojrzewający, Przewodnik
Dojrzewający, Przewodnik

TsukiHana


Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Zielona Góra

     

Imię:


Na imię mam TsukiHana. Rodzice mnie tak nazwali przez to, że urodziłam się podczas pełni księżyca kiedy zakwitały w naszej wiosce przepiękne kwiaty Jednej Nocy.

Rasa:


Jestem czystej krwi wilkiem i jestem z tego dumna.

Wiek:


Mam 2,5 roku i całe życie przed sobą jakie by nie było.

Orientacja:


Interesują mnie samce, więc jestem Heteroseksualna. Chciałabym kiedyś założyć rodzinę.

Ranga:


Na razie moją rangą jest Dojrzewająca, jednakże mam ambicje by to zmienić. Chciałabym bardzo pomagać watasze w rozwoju.

Historia:


Urodziłam się w małej świątyni u podnóży ogromnej góry. Ludzie bardzo dbali i czcili moich rodziców jak bogów, przez ich białe umaszczenie futra. W naszych lasach śnieżno białe wilki były rzadkością i było ich naprawdę nie wiele. Moi rodzice zostali jako ostatni, ponieważ ludzie wystrzelali inne wilki ze względu na piękny kolor futra. Ludzie z wioski przenieśli ich do świątyni pod górą, bo przypominali dwunożnym wilczą boginię słońca Amaterasu.
Wszyscy byli zaskoczeni gdy moja mama urodziła tylko jednego szczeniaka - mnie. Miałam szczęśliwe i beztroskie życie. Rodzice się ze mną bawili i uczyli polować. Nie rozumiałam wtedy czemu miałabym to umieć skoro ludzi przynosili Tsuki i jej rodzicom jedzenie. Ją samą czcili jeszcze bardziej niż jej rodziców, z powodu naturalnie czerwonych elementów na białym futerku i czarnej końcówce ogona. Tsuki nie zależało jednak na byciu wielbioną, chronioną i dokarmianą. Ona chciała się jedynie bawić i pomagać innym.
Gdy wyrosła z bycia szczeniakiem coraz rzadziej przebywała z rodzicami w świątyni. Pragnęła się usamodzielnić i być naprawdę wolną. Nie była z rodzicami trzymana w świątyni na łańcuchu, ale oni nie chcieli wrócić do lasu skoro ludzie o nich dbali.
W pewnym momencie Hana już jako piękna dwuletnia samiczka powiedziała rodzicom, że chce ruszyć w świat. Początkowo nie chcieli się zgodzić w końcu była ich oczkiem w głowie, jednak po jakimś czasie się zgodzili.
Gdy chciała odejść zatrzymali ją ludzie. Nie mogli jej uwięzić, przecież była wolnym stworzeniem jak wszystkie istoty. Podarowali i zawiązali jej na szyi wtedy białą chustę z czerwonym okręgiem symbolizującym słońce, by nigdy nie zapomniała o swoim domu i mogła do niego wrócić kiedy tylko chciała. Wilczyca pożegnała się radośnie z rodzicami oraz ludźmi i ruszyła przed siebie merdając ogonkiem.


Charakter:


TsukiHana jest chodzącą oazą spokoju. Nie wie co to gniew. Nigdy nie była zdenerwowana, a jeśli coś jej nie wychodziło jedynie bardzo się smuciła. Zazwyczaj jest bardzo radosną i ciekawską młódką, pomagającą potrzebującym bez znaczenia czy miało jej to przynieść kłopoty. Nie jest leniwa i zadufana jak jej rodzice, mimo że traktowano ją jak księżniczkę. Dla niej każdy jest taki sam, a ona jest zwykłym wilkiem.

Ekwipunek:


Jedyne co posiada to biała chustę od ludzi, którą otrzymała gdy ruszyła w swoją podróż oraz niewielką sakiewkę, w której trzymała skromne 50 kosteczek od rodziców i trochę ziołowego proszku na rany.

Coś więcej:


Na lewym ramieniu ma wytatuowany wilczy odcisk. Znak nadany przez ludzi samicy i jej rodzicom by myśliwi z ich okolic na nich nie polowali. Dodatkowo w murach świątyni lubiła czytać stare pergaminy i księgi na temat legendarnej wilczycy, której reinkarnacją ją okrzyknęli ludzie.

Atrybuty:


Jej atrybutem jest Wiedza, którą zwiększała z każdym przeczytanym tekstem.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Akceptuję!